Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-08-11, 22:48   #16
bogdan23sb

Stage 2
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 35
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Iar aici avem Filmare traseu
bogdan23sb is offline  
Old 16-08-11, 23:24   #17
raulllamboiu

Stage 4
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 272
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Quote:
Originally Posted by bogdan23sb View Post
Iar aici avem Filmare traseu
Linia de SOSIRE este chiar sub pasarela metalica de la min 1.14,
de acolo incepe zona de franare preliminara = 455 m care tine pana la min 2.04,(tracerea de pietoni)
- incepe Tronsonul 2 de 166 m = franare totala (care nu mai este filmat)
Dupa 95 m soseaua se inclina spre dr. si cele doua masini se vor alinia pe banda din dreapta, conform indicatiilor comisarului de Traseu CT8 , vor vira la dreapta pe B.dul A I Cuza si vor rula in circulatie deschisa pe bucla de revenire la START.
raulllamboiu is offline  
Old 22-08-11, 13:09   #18
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Se mai tine aceasta cursa ?
Gabi is offline  
Old 22-08-11, 13:12   #19
JimGod
Pole Position Racers Member

Stage 5
 
JimGod's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7,738
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Se mai tine aceasta cursa ?
buna intrebare!
JimGod is offline  
Old 22-08-11, 14:04   #20
david_david

Stage 4
 
david_david's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 198
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Quote:
Originally Posted by JimGod View Post
buna intrebare!
baieti, am sa ma interesez din surse cat de cat sigure si promit ca va voi da unraspuns cat mai rapid posibil. din cate stiu, toate aprobarile au fost luate...acum vreo saptamana stiu ca mai trebuia decat o semnatura ce trebuia data de catre primarie pentru schimbarea datei de pe 21 pe 28.
david_david is offline  
Old 22-08-11, 15:13   #21
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Se mai tine aceasta cursa ?
se tine ca si cea din iulie..

lista cu cei inscrisi este?
D.Y ¬ is offline  
Old 23-08-11, 11:43   #22
A3cosmin

Stage 2
 
A3cosmin's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 39
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

haideti sa nu mai cobim si sa asteptam lista cu grupele pe care speram sa o primim cat mai repede
A3cosmin is offline  
Old 23-08-11, 12:11   #23
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: CURSE LEGALE SLATINA 28 august 2011

A trecut o saptamana de cand organizatorii nu au mai spus nimic legat de aceasta cursa. Daca se amana/anuleaza si asta, cred ca bateti recordurile lipsei de bun simt fata de participantii care au vurt, de atatea ori, sa va calce "pragul", dle. Lamboiu.

A3cosmin, daca ai impresia ca eu cobesc, te inseli amarnic. Indiferent cat de antipatici mi-ar fi dl. Lamboiu sau dl. Badita, crede-ma, imi doresc sa ma trezesc duminica dimineata, sa ma urc in masina si sa vin la Slatina, nu pentru a participa, ci pentru a-mi sustine cei cativa prieteni, cu masini destul de potente, care vor sa vina sa se dea. Dar... cu ce incredere sa te apuci sa pregatesti masina, cand anul asta, stimabilii domni anterior mentionati, au anulat 2 curse cu 2 zile inainte ca acestea sa aiba loc? Cu ce incredere sa te apuci sa faci ceva la masina, cand stimabilii organizatori (apropo, unde e bogdan23sb, ucenicul organizator de curse in jud. Olt) nu au mai dat nicio informatie de o saptamana ?

Ma opresc aici, dar il astept pe dl. Raull sa dea detalii care sper sa nu mai contina, citez, "Ne cerem scuze pentru toate neplacerile cauzate, mai ales pentru „gustul amar al investitiei inutile” pe care il resimt toti cei care s-au implicat in aceasta actiune.".
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 23-08-11, 13:24   #24
bogdan23sb

Stage 2
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 35
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

ucenicul bogdan e plecat din oras si nu va mai face parte din organizarea de la slatina , asa ca sa stai linistit SUPERULE

Last edited by bogdan23sb; 23-08-11 at 13:46.
bogdan23sb is offline  
Old 23-08-11, 15:45   #25
mecarm

Stage 5
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 452
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Duminica m-au invitat cei din Tg Secuiesc la curse... pare mult mai sigur acolo organizarea. La Slatina spun PAS !
mecarm is offline  
Old 23-08-11, 21:17   #26
dany_ygd

Stock
 
dany_ygd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Din cate stiu eu totul a fost aprobat urmand ca pe data de 28 august sa se tina la locatia precizata de organizatori.
Asteptam cat mai multi participanti la Slatina in ciuda problemelor intampinate anterior.
dany_ygd is offline  
Old 23-08-11, 23:50   #27
JimGod
Pole Position Racers Member

Stage 5
 
JimGod's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7,738
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Quote:
Originally Posted by dany_ygd View Post
Din cate stiu eu totul a fost aprobat urmand ca pe data de 28 august sa se tina la locatia precizata de organizatori.
Asteptam cat mai multi participanti la Slatina in ciuda problemelor intampinate anterior.
din cate sti tu dar nimic nu e sigur!cum vreti fratilor sa vina lume la curse cand mai sunt 4 zile si nu stim daca se tin sau nu?eu cred ca topicurile cu, curse slatina au devenit niste glume.eu stau cu masina in stand by si nu stiu daca ma grabesc sa o fac pana duminica la curse daca se tine sau sa rezolv alte treburi si sa ma apuc de ea saptamana viitoare...veniti odata cu un raspuns sigur, da frate se tin sau nu, nu se tin si gata.nu stim grupe nu stim taxa participare sa nu mai zic de premii...
JimGod is offline  
Old 24-08-11, 00:14   #28
dany_ygd

Stock
 
dany_ygd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Quote:
Originally Posted by JimGod View Post
din cate sti tu dar nimic nu e sigur!cum vreti fratilor sa vina lume la curse cand mai sunt 4 zile si nu stim daca se tin sau nu?eu cred ca topicurile cu, curse slatina au devenit niste glume.eu stau cu masina in stand by si nu stiu daca ma grabesc sa o fac pana duminica la curse daca se tine sau sa rezolv alte treburi si sa ma apuc de ea saptamana viitoare...veniti odata cu un raspuns sigur, da frate se tin sau nu, nu se tin si gata.nu stim grupe nu stim taxa participare sa nu mai zic de premii...
Cred ca daca organizatorii intampinau ceva probleme ar fi anuntat in primul rand aici, adica mie asa mi se pare corect. Eu sunt din Slatina si cred ca daca nu se mai tineau ar fi ajuns un mic zvon si pe la urechile mele.
Grupele nu le stiu insa stiu ca taxa de participare este de 100 lei iar premiile constau in niste cupe si diplome asa cum a spus si organizatorul in prima pagina a acestui topic.
Eu mi-as dori sa ne stangem cat mai multi si sa ne revansam pentru neseriozitatea de care am dat dovada. Cand zic sa "ne revansam" ma refer la "noi" ca oras.
dany_ygd is offline  
Old 24-08-11, 00:16   #29
D.Y ¬

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,490
Member of:
[2 Roti]
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Quote:
Originally Posted by dany_ygd View Post
Din cate stiu eu totul a fost aprobat urmand ca pe data de 28 august sa se tina la locatia precizata de organizatori.
Asteptam cat mai multi participanti la Slatina in ciuda problemelor intampinate anterior.
De ce tocmai acum te-ai gandit sa postezi.
Eu vad ca e primul tau post, deci cam pare dubioasa treaba.
Cert este ca multi nu o sa vina pt ca si-au batut joc..
D.Y ¬ is offline  
Old 24-08-11, 00:23   #30
dany_ygd

Stock
 
dany_ygd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 5
Default Re: 28 august - Slatina 402 m

Quote:
Originally Posted by D.Y ¬ View Post
De ce tocmai acum te-ai gandit sa postezi.
Eu vad ca e primul tau post, deci cam pare dubioasa treaba.
Cert este ca multi nu o sa vina pt ca si-au batut joc..
Hai ca ai fost tare la faza asta. Crezi ca nu am altceva mai bun de facut decat sa fac lumea sa vina aiurea la slatina?
NU sunt organizator,nu am zis ca sunt sigur,am inceput postul cu "din cate stiu", ti-am spus doar parerea,daca vrei sa crezi bine daca nu nu.
dany_ygd is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -