Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 14-11-10, 19:05   #331
Brynk

Stage 5
 
Brynk's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 448
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=ZdxDcSTjLlU
deci uitativa aici...si vedeti ce fel de spectatori si ce oamenii sunt la Pitesti...
Brynk is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:10   #332
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Brynk , dar sincer , chiar ai impresia ca in alte parti ale tarii sunt altfel de spectatori ? iti spun eu , NU ! pentru ca asa sunt romanii
KillerINC is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:14   #333
babone
Honda Driver

Stage 5
 
babone's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 918
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by erickutz View Post
Nu inteleg de unde vi se pare asa ciudat un 13,7. Banuiesc ca nu prea ai cunostiinte din moment ce vorbesti pe un asemenea ton...

Mai documentati-va in legatura cu ce se poate face din 1.9tdi (ex: SIO, Haplea) care scot chiar sub 13,7.
ok nu zice nimeni ca nu se poate,dar eu cred ca era destul de avansat,aici este nemultumirea mea,eu din cate stiam trebuia sa ne inscriem dupa puterea reala a masinii,nu
babone is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:16   #334
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

-Am fost si eu azi in public.....ce sa zic....o buna fluenta la start , baiat ul ala saracu de ragnea.....merita un ceai cald pt dres gat u si un Jack dupa ...baietii s au agitat si au facut treaba ....pacat de spatiul de franare f mic , cred ca mai puteati ciupi de la start....dar cred ca inconvenient ul era intrarea "in locul cu verdeata ".
-Ca de obicei bosorogul ala a incurcat borcanele ....nu stiu cum dreaq sa scapati de mumia aia umblatoare ....vad ca nu se misca nimik acolo fara prezenta stafiei.....sunteti o gramada de baieti tineri care puteti face treaba acolo.
-Nu uit treaba cu LOCUL 3 LA 2000 aspirat ....Daewoo Tico !!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA

Last edited by F_L_R; 14-11-10 at 19:21.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:17   #335
rzn_vl

Stage 5
 
rzn_vl's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 491
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by erickutz View Post
Nu inteleg de unde vi se pare asa ciudat un 13,7. Banuiesc ca nu prea ai cunostiinte din moment ce vorbesti pe un asemenea ton...

Mai documentati-va in legatura cu ce se poate face din 1.9tdi (ex: SIO, Haplea) care scot chiar sub 13,7.
deci tu esti ma ala pletos a?acum faci pe desteptu a?si te dadeai mielusel ca nu ai decat 100 si nush cati de cai!!!la greutatea masinii aleia nu aveai nicio sansa decat daca aveai pe masina 200CP sa scoti astfel de timp domnule inteligent cu tonu tau cu tot!
rzn_vl is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:19   #336
erickutz

Stage 4
 
erickutz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 182
Member of:
[SKODA]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by babone View Post
ok nu zice nimeni ca nu se poate,dar eu cred ca era destul de avansat,aici este nemultumirea mea,eu din cate stiam trebuia sa ne inscriem dupa puterea reala a masinii,nu
As fi de acord si eu cu ce spui tu daca toata lumea ar fi corecta. Eu de exemplu nu stiu exact ce putere am si nici respectivul nu stie.
Pentru a nu exista discutii ar trebui sa fie un dyno si masurate inainte, ca sa nu mai comenteze nimeni nimic, ceea ce e cam imposibil. Dar dupa sigur vor fi x si y care vor comenta ca masinile sunt usurate sau te miri ce...
Bafta!
__________________
SkodaToys.ro
erickutz is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:23   #337
erickutz

Stage 4
 
erickutz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 182
Member of:
[SKODA]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by rzn_vl View Post
deci tu esti ma ala pletos a?acum faci pe desteptu a?si te dadeai mielusel ca nu ai decat 100 si nush cati de cai!!!la greutatea masinii aleia nu aveai nicio sansa decat daca aveai pe masina 200CP sa scoti astfel de timp domnule inteligent cu tonu tau cu tot!
Daca ai fi intrat pe profilul meu ai fi vazut ca nu eu sunt, era mai elegant inainte de a posta, dar la modul in care vorbesti nu are rost sa intru in polemici cu tine.
erickutz is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:26   #338
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by rzn_vl View Post
S`au furat/inversat timpii frate ce nu intelegi!!! AI UITAT???? TRAIM IN ROMANIA FRATICAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chiar crezi ca isi au rostul cuvintele dure sau exprimarea pe care-o folosesti?
cred ca putem sa ne exprimam nemultumirile si fara sa fim duri sau agresivi in limbaj,nu?
si nu cred ca "s-a furat" nimic,sunt convins ca timpii au iesit asa din cauza greselilor de incadrare/citire a timpilor inregistrati de celule/etc
tot din organizare defectuoasa,dar din alte motive
repet,nu sunt carcotas de dragul de a zice ceva,sau de a critica
@cosminpilot : daca gresesc explica-mi te rog cum O SINGURA POARTA,adica o celula a putut inregistra timpul a 2 masini,cand celula odata sparta se deschide doar dupa ce s-a facut legatura intre emitator si oglinda,adica cand a trecut masina care-a spart-o de ea? (ca sa ma exprim in termeni mai comuni)
__________________
muČ
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:27   #339
rzn_vl

Stage 5
 
rzn_vl's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 491
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by erickutz View Post
Daca ai fi intrat pe profilul meu ai fi vazut ca nu eu sunt, era mai elegant inainte de a posta, dar la modul in care vorbesti nu are rost sa intru in polemici cu tine.
atunci scuze daca nu esti tu!si u nu ai fost la grupa B? si nu ai luat locu 1?
rzn_vl is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:28   #340
udristem

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 15
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Eu ca spectator am fost foarte multumit...dar fata de anu trecut mi s-a parut masini mai slabute....Am vazut ca si data trecuta tot cu neplaceri sa lasat pentru concurenti...

Mi-a placut foarte mult Bmw acela AG-92-Top Daca poate cineva sa spuna despre masina!

Multumesc!!


Sper sa veniti si la urmatorul eveniment!!! Poate cer care clasifica masini or sa fie mai atenti!
udristem is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:31   #341
erickutz

Stage 4
 
erickutz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 182
Member of:
[SKODA]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by rzn_vl View Post
atunci scuze daca nu esti tu!si u nu ai fost la grupa B? si nu ai luat locu 1?
Nu, nu am fost eu. Eu am participat la grupa A, unde am luat locul 2. Locul 1 la grupa A l-a luat un Leon pe care culmea, l-am batut de 2 ori in libere... si nu ma mai plang de proasta cronometrare...desi poate as avea de ce...

LE: Este urat sa vorbesti asa de persoane care nu le cunosti, sincer. (ala cu plete)...
erickutz is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:37   #342
erickutz

Stage 4
 
erickutz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 182
Member of:
[SKODA]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

rzn_vl, de ce nu i-ai spus-o lui in fata daca asta crezi?

Hai sa revenim on-topic, pana la urma a fost un eveniment reusit, unde stewarzii chiar si-au facut treaba, iar organizatorii nu sunt de vina pt proasta incadrare pe grupe.
erickutz is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:44   #343
rzn_vl

Stage 5
 
rzn_vl's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 491
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by erickutz View Post
rzn_vl, de ce nu i-ai spus-o lui in fata daca asta crezi?

Hai sa revenim on-topic, pana la urma a fost un eveniment reusit, unde stewarzii chiar si-au facut treaba, iar organizatorii nu sunt de vina pt proasta incadrare pe grupe.
a fugit repede man dal dreaq!in fine,mai bine ma gandesc k nu am fost si gata.
rzn_vl is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:44   #344
Danny-future STN
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Danny-future STN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 633
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

O cursa de ca**t cu oameni de ca**t (organizatorul pi**ii de la premiere), niciun fel de bunavointa in a-si repara greselile, nici macar cand sunt trasi de maneca ca gresesc.
Cum puteti sa va urcati pe podium cand toata lumea spune ca nu aveti ce cauta acolo (grupa c) si ca sunteti niste hoti, sclavilor ??? Sper ca vi se si sparsera "trofeele" pana acasa, chiar si motoarele !!!!!
E valabil si pentru baietii de la bucuresti de la grupa E, carora SIX-u' (Audi A4 2.0TFSI) le-a ametit visele la timpi, dar ei nu au inteles nimic, probabil din ameteala provocata de cum fuge Audi pe langa cotetzele lor, si au inteles k ar fi mai bine sa fie nesimtiti si sa intoarca spatele, preferand sa plece in postura de "castigatori" in cel mai rusinos mod posibil !!!!!
In felul asta o sa ajungeti toti departe , "castigatorilor" !!!!
RUSINEEE !!!!!
__________________
Danny-future STN is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 19:48   #345
rearhorse

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 330
Default Re: 402 m TROFEUL PITESTI, 14.11.2010

Quote:
Originally Posted by erickutz View Post
rzn_vl, de ce nu i-ai spus-o lui in fata daca asta crezi?

Hai sa revenim on-topic, pana la urma a fost un eveniment reusit, unde stewarzii chiar si-au facut treaba, iar organizatorii nu sunt de vina pt proasta incadrare pe grupe.
care a fost pana la urma clasamentul la grupa A ?
rearhorse is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -