Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-08-09, 20:42   #466
coccolino

Stock
 
coccolino's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 6
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Acum k s-au retras mai multi chiar nu sunt sanse la fata locului de inscriere?
1 loc la grupa A1 si 1 loc la grupa A pentru 2 loganuri care ar avea sansa sa bata grupele
coccolino is offline  
Old 14-08-09, 21:19   #467
Iulian_GTO

Stage 2
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 34
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Daca tot spuneti ca s-au retras mai multe masini, as dori inscriere la grupa A, conform motorizarii actuale (se poate verifica la inspectia tehnica), si as mai vrea un loc pentru grupa C - Polo GTI 150CP.
Multumiri antcipate.
Iulian_GTO is offline  
Old 15-08-09, 00:14   #468
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Ar mai fi locuri? As avea si eu. cateva masini de inscris si vreau sa stiu....merci mult!
flipper is offline  
Old 15-08-09, 04:01   #469
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

NU SE MAI FAC INSCRIERIII!!!!!!

am zis ca se inchid pe 12 august..am mai zis sa fac cateva excepti dar atata....

s'au retras..vin..e treaba lor.. eu numai fac inscrieri..apoi sa apara discutii ca pe mine nu ma bagat si pe ala l'a bagat.. sau ca au fost prea multe masini si ca nu a ajuns timpul ..

imi pare rau si imi cer scuze.. eu am anuntat pe forum ca pe 12 se inchid inscrierile..macar atata sa respectam

o zi buna si cei care sau inscris inainte de 12 august ne vedem la start ..restul imi pare rau..si nu va suparati pe mine..dar am anuntat din timp


daca se mai fac inscrieri la start eu ma absolv de orice vina care intervine in buna desfasurare a cursei..eu mi'am dat toata silinta ...
__________________

Last edited by cryssl; 15-08-09 at 04:04.
cryssl is offline  
Old 15-08-09, 04:26   #470
bobiMOM

Stage 5
 
bobiMOM's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,217
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Quote:
Originally Posted by bimmer3 View Post
Va rog eu mult..cine poate sa puna o lista cu cei care se retrag pt ca eu, de exemplu, vin pt ursul lui Iustin si cel al lui Bobby..daca se retrag n-as vrea sa bat drumul de pomana..Poate mai sunt si altii in situatia asta.
multumesc

le; acum ma uit pe lista si nu-l vad pe Bobby, va rog eu sa zica cineva daca vin astea 2 e30-uri
Prezent 100%. Sunt pe lista Micu Octavian Mihai (MOM)....astept f430 la start!

Mashina e pe strazi...acum am terminat-o! Maine ii mai fac unghiurile si e totul ok!


EU VIN 100%!!!!!!!!!!!
bobiMOM is offline  
Old 15-08-09, 07:00   #471
DjAlcohol
Sun Racers Member

Stage 5
 
DjAlcohol's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 316
Member of:
[Sun Racers]
[SEAT]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Deci eu daca am auzit de cursa ieri....am vazut topicul azi...si vreau sa vin sa ma inscriu la start vrei sa zici ca bat drumul degeaba?
DjAlcohol is offline  
Old 15-08-09, 08:11   #472
coccolino

Stock
 
coccolino's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 6
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Quote:
Originally Posted by cryssl View Post
NU SE MAI FAC INSCRIERIII!!!!!!

am zis ca se inchid pe 12 august..am mai zis sa fac cateva excepti dar atata....

s'au retras..vin..e treaba lor.. eu numai fac inscrieri..apoi sa apara discutii ca pe mine nu ma bagat si pe ala l'a bagat.. sau ca au fost prea multe masini si ca nu a ajuns timpul ..

imi pare rau si imi cer scuze.. eu am anuntat pe forum ca pe 12 se inchid inscrierile..macar atata sa respectam

o zi buna si cei care sau inscris inainte de 12 august ne vedem la start ..restul imi pare rau..si nu va suparati pe mine..dar am anuntat din timp




daca se mai fac inscrieri la start eu ma absolv de orice vina care intervine in buna desfasurare a cursei..eu mi'am dat toata silinta ...
asta e gandire de comunist. ce ajutor de organizator esti tu dak eu am vrut sa ma inscriu pe 10 si mi-ai zis k nu mai sunt locuri.
bun am inteles nu mai sunt locuri dar dak jumatate se retrag sau nu mai pot sa ajunga asta inseamna ca o sa se dea doar 3-4 masini pe grupa. locurile ramase libere din cele 65 ar trebui sa se completeze.
tu in loc sa ajuti oamenii sa se inscrie ce faci? care e scopul tau? deci inca odata vb doar de cele 65 locuri adica unu plecat altu intrat
coccolino is offline  
Old 15-08-09, 09:28   #473
speeedy

Stage 4
 
speeedy's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SEAT]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

ma retrag si eu de la grupa C
bmw e90
speeedy is offline  
Old 15-08-09, 10:38   #474
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Thumbs down Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Quote:
Originally Posted by coccolino View Post
asta e gandire de comunist. ce ajutor de organizator esti tu dak eu am vrut sa ma inscriu pe 10 si mi-ai zis k nu mai sunt locuri.
bun am inteles nu mai sunt locuri dar dak jumatate se retrag sau nu mai pot sa ajunga asta inseamna ca o sa se dea doar 3-4 masini pe grupa. locurile ramase libere din cele 65 ar trebui sa se completeze.
tu in loc sa ajuti oamenii sa se inscrie ce faci? care e scopul tau? deci inca odata vb doar de cele 65 locuri adica unu plecat altu intrat
vi la start si vezi situatia la fata locului..eu aici numai inscriu.. am completat listele si le'am printat..si am precizat ca numai inscriu + ca esti si din slatina deci nu ai nimica de pierdut daca vi si te interesezi la start ..oricum pentru cei din slatina am inteles ca sunt vreo 15 locuri vacante care o sa fie puse la dispozitie in ziua cursei
nu e nici o gandire de comunist..respectam un regulament
chit ca am fost mai putin "comunist" si am mai lasat de la mine..si am zis sa se aprecieze lucrurile trecute cu vederea.dar vad ca se intoarce toata treaba impotriva mea ..
e bn de stiut pe viitor
fara suparare .dar am anuntat din timp chestia asta

Last edited by cryssl; 15-08-09 at 10:44.
cryssl is offline  
Old 15-08-09, 10:45   #475
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Motoare vor fi ? Am un prieten cu un GSX-R600 K6 care ar vrea să se dea.
Gabi is offline  
Old 15-08-09, 11:03   #476
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

probabil la libere.nu stiu nimica...data trecuta au fost ca a fost timp.. si au facut spectacol ..cei din slatina sunt sigur ca o sa fie prezenti la fata locului pentru orice eventualitate

dar poti sa vi cu el si in caz ca se da nu e nici o problema

asa spatiu avem..timpu ne limiteaza pe noi ..

pentru ceilalti care vin si vor sa se inscrie sa mai incerce la start..ca probabil o sa fie inscrisi acolo..
eu numai pot sa fac nimica..deja am printat listele si le'am dat...facem inscrierile pana la 8 a celor dupa lista..si cei care nu vin o sa fie exclusi si se admit alti care mai vor sa se inscrie la start ..
cryssl is offline  
Old 15-08-09, 11:08   #477
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

De venit, vine. Eram doar curios dacă se poate.
Gabi is offline  
Old 15-08-09, 11:09   #478
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Cryssl,te rog mult,mai inscrie cateva masini,s-au retras multi dintre participanti,plus ca la fatza locului vor fi cel putin 4-5 masini care nu vor veni!Iti zic sigur!!!
Pune la GRUPA A un VW Passat de 105cp tractiune fatza,un VW GOLF V de 105cp tractiune fatza,un BMW 1.8is la grupa C,un VW SCIROCCO la grupa B parca!
Hai nu zice NU ca sunt destule locuri ramase libere!
Si referitor la discutia despre GTO,omu va poate demonstra cu acte si cu ochiu-la-motor ca masina este de grupa A!!!
Multumesc anticipat
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 15-08-09, 11:26   #479
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

kidu imi pare rau dar cred ca te refuz..pentru ca nu este corect in primul rand ca pe unii sa ii admit si pe alti sa ii refuz.si in al 2 lea rand ca nici nu prea se mai poate..

o chestie aiurea pe care am observato..daca dau cateva pagini in urma voi imi spuneti ca sunt multe masini si putin timp..si tot voi imi trimeteti in continuu cereri de inscriere ..
pai ce facem ?

eu v'am zis..treaba mea cu inscrierile sa terminat aici.. daca la fata locului va inscrie ..eu nu am nimica impotriva.. dar apoi daca iese balamuc .. sa nu imi aud vorbe ca am inscris prea multe masini
cryssl is offline  
Old 15-08-09, 11:32   #480
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Curse de accelerare 402m - Slatina - 16 August 2009

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
De venit, vine. Eram doar curios dacă se poate.
iar bag deviza cursei asteia)) teoretic da practic vedem...

ps. nu vine nimeni de asta seara???
cryssl is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -