Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-04-09, 13:00   #466
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Pana la urma, cursa e pe 3...cine vine, vine cine nu ...nu.Vremea sa fie ok....ca masini sigur o sa fie.
ERY is offline  
Old 23-04-09, 13:03   #467
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Prognoza pe urmatoarele 10 zile arata ca pe 2 ploua in mare parte , maine se va afisha si pentru data de 3 Mai.
http://vremea.ido.ro/Constanta.htm
YZF-PWR is offline  
Old 23-04-09, 13:03   #468
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by Alfa_band View Post
Eu nu am de ce sa nu vin pentru eu nu stau pe net sa imi f*t creierii cu intrebari cretine etc.
Mai sus cineva zicea ca ce facem dom'ne dam banii si pe cazare deci unii dintre voi mai aveti putin sa cereti si cazare moca si o pi$da in camera etc.Daca plecati la unguri ce faceati, le ziceati la aia: baa, dati-ne banii pe benzina?
Sunt aceleasi intrebari si discutii cretine intre oameni cu masini modificate care nu dau un cacat pe discuti asta si frustrati cu masini stock care vor sa ia grupa...
Asa si??? de ce mi ai dat mie quote ???

Eu sunt perfect de acord cu ce zici tu..cand am zis ca mai bine nu vii tu a fost chiar o gluma nevinovata...Imi cer scuze daca te-a deranjat...

Last edited by aleks; 23-04-09 at 17:13.
kimi is offline  
Old 23-04-09, 19:24   #469
SNP10

Stage 3
 
SNP10's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 166
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Ne facem atatea planuri si parca vezi ca iar avem parte de vreme de kko.Doamne fereste
SNP10 is offline  
Old 24-04-09, 03:57   #470
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Asa si??? de ce mi ai dat mie quote ???

Eu sunt perfect de acord cu ce zici tu..cand am zis ca mai bine nu vii tu a fost chiar o gluma nevinovata...Imi cer scuze daca te-a deranjat...
Mea culpa atunci ....nu m-am prins
Alfa_band is offline  
Old 24-04-09, 06:31   #471
agentulsecret3

Stage 5
 
agentulsecret3's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 579
Member of:
[PORSCHE]
[Old School Cars]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

mie imi pare foarte rau ca nu pot ajunge..ar fi fost prima legala pt Porschele meu....sper din toata inima ca in agitatia si bucuria de 1 mai 2 mai sau 3 mai cum o fi...sa nu fie degringolada..ar fii pacat sa dam cu noroi intr-o cursa care tinde sa fie o traditie deja si una din cele mai cunoscute curse legale.Ar fi fost bine daca cluburile din constanta ar fi dat o mina de ajutor sanatoasa nu doar prin simpla prezenta pt ca se stie ca in constanta cluburile cele care le stiu eu sunt mai unite , (zic si eu nu dati ) pacat de alegerea zilei de 3 mai ,multa lume din tara nu o sa fie acolo.inca o data SUCCES MAXIM si toate bune.
__________________
Proud Owner of a 944 PORSCHE.
RESURECTION HAD BEGUN..
SPUNE NU! : ciobanilor ascultatori de manele, purtatorilor de ochelari pe juma de cap, celor ce-si fac poze cand ajung sa bea whisky...si in general acestor Tip de ratoni!

Last edited by agentulsecret3; 24-04-09 at 06:34.
agentulsecret3 is offline  
Old 24-04-09, 13:41   #472
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

baaaa atata tam-tam ati facut cu cursa asta si ati dat cu muci in fasole.....cei care vin din tara si-au luat cazare din timp pt aceasta renumita cursa iar acum li se dau planurile peste cap ca vrea radu p..a verde mazare sa faca pe masa. Iar locatia vezi domnu organizator ca impiedica iesirea spre A2 foarte mult mai ales duminica pe 3 cand toata lumea pleaca spre casa. Cand va lansati in afirmatii mai intai verificati
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline  
Old 24-04-09, 15:45   #473
b0gdan_max
VW Driver

Stage 4
 
b0gdan_max's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 227
Member of:
[VW]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

deci.. ramane pe 3... dar locatia exacta? ca nu am stat sa citesc tot threadu
b0gdan_max is offline  
Old 24-04-09, 15:46   #474
Cata UVL

Stock
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 2
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
baaaa atata tam-tam ati facut cu cursa asta si ati dat cu muci in fasole.....cei care vin din tara si-au luat cazare din timp pt aceasta renumita cursa iar acum li se dau planurile peste cap ca vrea radu p..a verde mazare sa faca pe masa. Iar locatia vezi domnu organizator ca impiedica iesirea spre A2 foarte mult mai ales duminica pe 3 cand toata lumea pleaca spre casa. Cand va lansati in afirmatii mai intai verificati
pana la uma cand sa tine pe 2 sau pe 3?
Cata UVL is offline  
Old 24-04-09, 20:55   #475
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
Iar locatia vezi domnu organizator ca impiedica iesirea spre A2 foarte mult mai ales duminica pe 3 cand toata lumea pleaca spre casa. Cand va lansati in afirmatii mai intai verificati

Eu nu sunt organizator, iar tu vorbesti in necunostinta de cauza .... portiunea de drum pe care se va desfasura "etapa" se poate ocoli foarte usor si foarte repede..cu un gps, navigatie, sau mai smplu sa intrebi pe cineva ..
__________________
79BYG is offline  
Old 25-04-09, 08:19   #476
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Quote:
Originally Posted by 79BYG View Post
Eu nu sunt organizator, iar tu vorbesti in necunostinta de cauza .... portiunea de drum pe care se va desfasura "etapa" se poate ocoli foarte usor si foarte repede..cu un gps, navigatie, sau mai smplu sa intrebi pe cineva ..
Lasa-l ca eu unul m-am obisnuit cu contrele si "sfaturile" celor din jur. Daca Politia considera ca blocarea portiunii de drum respective nu afecteaza traficul, el considera ca da.
E parerea lui, o respect dar ATAT SI NIMIC MAI MULT. Nu pot fi de acrord cu ea.
tase_astra is offline  
Old 25-04-09, 09:01   #477
powerbmw2001

Stage 5
 
powerbmw2001's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,259
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

E cam peste mina pe 3 mai...........dar asta e !Nu cred ca e vina lui Tasica ...........cine vrea vine cine nu alta data..........cine vrea cu adevarat sa participe cred ca o va face!
__________________

powerbmw2001@yahoo.com
powerbmw2001 is offline  
Old 25-04-09, 10:10   #478
mortu

Stage 3
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 82
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

mda, ... sincer sunt dezamagit de schimbarea datei, nu atat pentru costurile de cazare cat despre faptul ca dupa cursa trebuie sa fac 750km sa ajung a doua zi la job.
Voi incerca sa onorez inscrierea, dar sper ca macar organizarea sa fie brici sa nu se intinda cursa prea mult in timp.
E usor sa zici ca te plangi pentru schimbarea datei, pentru uni din constanta sau bucuresti, dar pentru cei care vin de departe chiar este o problema, avand in vedere ca uni mai si lucreaza in 4 mai dimineata de la ora 8
mortu is offline  
Old 26-04-09, 00:55   #479
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

tase, nu te mai agita frate degeaba ca nu tu esti vinovat
cine intradevar e pasionat si vrea sa se dea se da frate oricum...

pt cei care ziceti ca schimbarea zilei v-a dat planurile peste cap, veniti direct in ziua cursei la mare sau daca veneati de vineri pt sambata asa veniti de sambata pt duminica, e simplu...
ori vii la mare pt cursa, ori vii pt mare...cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunu.

dupa ce ca avem cate-o legala la nu stiu cat timp mai dam si cu picioru...
George_P. is offline  
Old 26-04-09, 09:36   #480
LEGAL RACING

Stage 3
 
LEGAL RACING's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 157
Default Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta

Cei care s-au preinscris si nu sunt de acord sa pastreze preinsrierea pot sa contacteze la constanta@legalracing.ro si sa ceara anulatea preinsrierii.
LEGAL RACING is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -