Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Tutoriale & Help

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-13, 09:25   #16
AGamerPedobear

Stage 5
 
AGamerPedobear's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 317
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

bine na, mi-am mai schimbat parerea. mere.

Last edited by AGamerPedobear; 14-09-13 at 09:40.
AGamerPedobear is offline   Reply With Quote
Old 14-09-13, 11:28   #17
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Bear te rog frumos eu nu am facut acest thread pentru parerea sau comentariile tale rautacioase cum ma abtin si eu sa iti raspund cu aceeasi moneda (dar ar fi urat fata de colegii de pe forum sa fac taraboi) abtine-te si tu.Eu am facut acest thread pentru incepatori poate chiar si avansati poate au vazut o metoda deamea mai usoara decat cea alor si voi fi mai mult decat bucuros ca acestea sa foloseasca cuiva !
__________________
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Old 14-09-13, 12:54   #18
AGamerPedobear

Stage 5
 
AGamerPedobear's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 317
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Quote:
Originally Posted by UndergroundDesigns View Post
Bear te rog frumos eu nu am facut acest thread pentru parerea sau comentariile tale rautacioase cum ma abtin si eu sa iti raspund cu aceeasi moneda (dar ar fi urat fata de colegii de pe forum sa fac taraboi) abtine-te si tu.Eu am facut acest thread pentru incepatori poate chiar si avansati poate au vazut o metoda deamea mai usoara decat cea alor si voi fi mai mult decat bucuros ca acestea sa foloseasca cuiva !
mai, bine, o termin, dar la tutorialul cu suspensia, de ce sa o mai dam in jos si apoi in dreapta, cand am putea sa o dam jos direct si sa deseneam aceea de noroi ca in fata?
__________________
AGamerPedobear is offline   Reply With Quote
Old 14-09-13, 14:49   #19
dany2good4u

Stage 5
 
dany2good4u's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of:
[BMW]
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Quote:
Originally Posted by AGamerPedobear View Post
mai, bine, o termin, dar la tutorialul cu suspensia, de ce sa o mai dam in jos si apoi in dreapta, cand am putea sa o dam jos direct si sa deseneam aceea de noroi ca in fata?
ti-am explicat eu motivul dar vad ca nu il intelegi,la unele masini ai ocazia sa "iti ramana roata in urma" iar spatiul ala care spui tu o sa fie prea mare,plus ca depinde de pozitia masinii.daca vrei sa faci cum spune el bine,daca nu e strict treaba ta,eu a 3-a oara nu mai explic.am ami vazut la alti colegi ca deformeaza masina,o strang,o turtersc...aiurea,masina isi pierde formele initiale,
__________________


O masina te duce dintr-un loc in altul,o masina buna te duce dintr-una intr-alta
dany2good4u is offline   Reply With Quote
Old 15-09-13, 10:29   #20
AGamerPedobear

Stage 5
 
AGamerPedobear's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 317
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Quote:
Originally Posted by dany2good4u View Post
ti-am explicat eu motivul dar vad ca nu il intelegi,la unele masini ai ocazia sa "iti ramana roata in urma" iar spatiul ala care spui tu o sa fie prea mare,plus ca depinde de pozitia masinii.daca vrei sa faci cum spune el bine,daca nu e strict treaba ta,eu a 3-a oara nu mai explic.am ami vazut la alti colegi ca deformeaza masina,o strang,o turtersc...aiurea,masina isi pierde formele initiale,
Eu culmea, fac in metoda mea si nimeni n-a observat asta.
AGamerPedobear is offline   Reply With Quote
Old 15-09-13, 12:27   #21
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Nu o observa pentru ca greseala aia mica ata este eclipsata de altele mai mari si nimeni nu ti-a cerut/impus sa folosesti aceasta metoda daca nu iti place nu o folosesti daca iti place o folosesti.
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Old 15-09-13, 13:08   #22
Skelter

Stage 5
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 349
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Bear, mai lasa-ne cu ATC.
Ala joaca in alta liga.
De la o vreme faci pe smecherul de cand te bagai si tu in seama pe autemo cu restul, care la randul lor nu prea te bagau in seama. Nu te mai da asa important doar pentru ca tu ii salutai si cativa iti raspundeau inapoi. Hai sa fim serios.
Si am vazut ca ai luat ban. Ce-ai facut? I-ai enervat de i-ai innebunit?
Si daca le traduci tu, o sa-mi fie cam teama sa le citesc.
__________________
Loud pipes save lives.
Skelter is offline   Reply With Quote
Old 15-09-13, 13:29   #23
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Tutorial suspensie sport si jante

Quote:
Originally Posted by Skelter View Post
Bear, mai lasa-ne cu ATC.
Ala joaca in alta liga.
De la o vreme faci pe smecherul de cand te bagai si tu in seama pe autemo cu restul, care la randul lor nu prea te bagau in seama. Nu te mai da asa important doar pentru ca tu ii salutai si cativa iti raspundeau inapoi. Hai sa fim serios.
Si am vazut ca ai luat ban. Ce-ai facut? I-ai enervat de i-ai innebunit?
Si daca le traduci tu, o sa-mi fie cam teama sa le citesc.
Unde naiba e butonul de LIKE? daca ar fi unu sigur ti l-as da
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -