Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MAZDA > Mazda tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-04, 20:27   #31
adu4mazda

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 48
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pimp_lex\"
stai sa inteleg dsi io, adica tu ai cumparat lucruri pt masina de 4000 parai si tu tineai asa masina afara pe strada??De ce n-ai luat fatza detasabila cu tine in casa? La roti nu aveai un antifurt MCGuard sau Gorrila? Ce draku ca n-are sens, eu am 2 antifurturi la jante special ca stiu ca se fura intr-o veselie.....naspa ce ti s-a intamplat dar tre sa fii precaut tare cu chestii de genul asta

Jantele le-am tinut in spate in carlinga pentru ca urma ca a doua zi sa le montez, iar cu cas-ul... ce sa mai zic... prostia se plateste scump.
Bine ca nu aveam si gumele pe jante ca atunci chiar ma rupeau...
adu4mazda is offline   Reply With Quote
Old 08-11-04, 20:32   #32
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Si acum ce o sa faci?Mai duci proiectul la finalizare sau nu mai sunt $$$?
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 08-11-04, 21:12   #33
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

ba mie tare imi pute ca si asta isi bate joc! dute mah de aici ... cine dracu te crede ca lasi tu genti de 4000 de euro in masina peste noapte! si daca ai atatia bani sa nu ai tu un garaj ceva? cam cusuta cu ata alba povestea! mai ales ca la 18 ani atatia bani nu prea ai cum sa ia decat de la parinti si ma indoiesc sincer ca cineva care are sa iti dea 4000 pentru niste genti nu are macar garaj! sincer pute a minciuna! urat de tot pute!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 08-11-04, 23:06   #34
adu4mazda

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 48
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
ba mie tare imi pute ca si asta isi bate joc! dute mah de aici ... cine dracu te crede ca lasi tu genti de 4000 de euro in masina peste noapte! si daca ai atatia bani sa nu ai tu un garaj ceva? cam cusuta cu ata alba povestea! mai ales ca la 18 ani atatia bani nu prea ai cum sa ia decat de la parinti si ma indoiesc sincer ca cineva care are sa iti dea 4000 pentru niste genti nu are macar garaj! sincer pute a minciuna! urat de tot pute!
In primul rand daca te citeai cu atentie ai sa vezi ca s-a furat in valoare aprox.4000 unde intra si pagube... Nu ma simt obligat sa raspund la intrebari de genul : \"daca ai atatia bani, nu ai garaj?\". Inseamna ca nu ai prea fost prin Ploiesti sa vezi cum se sta cu locurile de parcare...

Si ca sa-i raspund si lui MC MATE, concluzionez: NU MAI CONTINUI PROIECTUL...

Si inca ceva... nu cred ca te intereseaza asa mult de unde am eu banii sau cine m-i ia dat sau cine e mama si tata (n0namee)
adu4mazda is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 00:55   #35
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Nasol k nu il mai termini.Am vazut prin bucuresti un Pick Up Truck cu jante mari nichelate si cu Street Lighting si arata chiar marfa.
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 18:29   #36
adu4mazda

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 48
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MC Mate\"
Nasol k nu il mai termini.Am vazut prin bucuresti un Pick Up Truck cu jante mari nichelate si cu Street Lighting si arata chiar marfa.
Imi faci in ciuda...
adu4mazda is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 18:51   #37
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Lasati omul in pace...sa vedem ce se mai intampla pe viitor.Poate o sa le gasesti ca sunt de 20\" si sunt rare.
Si cei care credeti ca minte, aveti rabdare ca o sa aflam oricum...Daca e adevarat, scuze ca pun la indoiala spusele tale adu4mazda.Daca minti, nu mai spun nimic.
Salutare
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 10-11-04, 22:41   #38
papucel

Stock
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 5
Default lol

Ce faci mey ghinoinistule? BAI fratzilor care vorbiti fara cunoastere de cauza... eu cunosc istoria masinii aleia si il cunosc prea bine pe adu4mazda si nu ar face el asa ceva...

Sa va spun o povestioara. Eu l-am dus la Bucuresti, cu masina mea, si l-am pus in legatura cu un tip care aducea piese 'clandestin' din Germania si de prin alte parti. Am ajuns la Ploiesti cu marfa si am pus-o in carlinga masinii lui, pentru ca nu avea unde sa o tina pana a doua zi. Si asta a fost... La politie cand s-a dus, a fost tot cu mine...

Cat despre masina... ce sa va spun...?
MASINA E CU BELEA... L-a lasat fara permis acu vreo 2 luni pentru ca a dat peste o babeta care a trecut strada neregulamentar... A mai fost sparta de vreo 4 ori... etc.

Stiti ce s-a intamplat cu haionul din spate? Asta care e pus acu nu e haionul original... La vreo 3 zile dupa ce a luat masina de la reprezentanta, in drum spre casa, mai bine zis la Otopeni i-a intrat unu cu un Opel Monterey in spate si a trebuit sa-i schimbe toata bena+ interiorul benei + alte chestii care mai erau pe acolo...

Deci, si cu asta finalizez, va mai spun inca o data, abtineti-va macar de la nijte comentarii aiurea...
papucel is offline   Reply With Quote
Old 24-10-05, 12:11   #39
mazda_6

Stock
 
mazda_6's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 6
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"adu4mazda\"
Quote:
Originally Posted by \"pimp_lex\"
stai sa inteleg dsi io, adica tu ai cumparat lucruri pt masina de 4000 parai si tu tineai asa masina afara pe strada??De ce n-ai luat fatza detasabila cu tine in casa? La roti nu aveai un antifurt MCGuard sau Gorrila? Ce draku ca n-are sens, eu am 2 antifurturi la jante special ca stiu ca se fura intr-o veselie.....naspa ce ti s-a intamplat dar tre sa fii precaut tare cu chestii de genul asta

Jantele le-am tinut in spate in carlinga pentru ca urma ca a doua zi sa le montez, iar cu cas-ul... ce sa mai zic... prostia se plateste scump.
Bine ca nu aveam si gumele pe jante ca atunci chiar ma rupeau...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	resize_of_picture_011_259.jpg
Views:	105
Size:	85.6 KB
ID:	47563  
mazda_6 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-07, 21:59   #40
street_advertising

Stage 1
 
street_advertising's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 24
Default Re: de unde sa incep?... ajutor vreau idei

parerea mea k ii tre niste jante gigant..,multe elemente cromate si multe monitoare la interior...
street_advertising is offline   Reply With Quote
Old 05-03-08, 20:33   #41
alyxtr

Stage 3
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 76
Default Re: de unde sa incep?... ajutor vreau idei

la masina asta ai o gramada de pontetial.poti face din ea cv foarte frumos
alyxtr is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -