Quote:
Originally Posted by danutzursc
omule , asa cum a zis si rudy , fao daca poti , si dai drumul...e riscant sa te joci cu o masina careia iau fost deplasate lonjeroanele...
|
anuntul asta al meu era dat in 2008 .............
masina am reparat-o foarte bine , adica la 230 km / ora nu simtea nici o vibratie si la frana brusca tot la viteza aia , nu tragea in nici un fel dreapta sau stanga .
am vandut masina mult timp dupa eveniment pt ca m-au lasat axele cu came deci in nici un caz pt faza cu lonjeroanele. Oricum, cand am vandut masina i-am spus noului proprietar tot istoricul, inclusiv faza cu lonjeroanele pt ca nu vreau sa am pe constiintza pe nimeni , fie el si un necunoscut.