Va Salut,
Detin un A4 B5 AHH 90cp + Resoftare undeva pe la 120 cp si 265nm..
Vreau sa stiu si eu exact ce imi mai trebuie pt montare de turbina de 131 cp de pe A4 B6.. Nu vreau multe modificari deoarece vreau sa montez doar turbina si din cate am intele tubulatura ce duce la intercooler. Sau daca e intercoolerul e diferit.
Deci initial vreau doar turbina fara alte modificari si + resoftare.. Nu vreau mult cai peste.. Poate si cuplul restrictionat pana la 300 nm deoarece pica ambreiajul am inteles.. Planetarele deja le schimb pt ca mi-a cedat una si a doua urmeaza..Si tocmai ma uit si dupa suspensie..
Mentionez ca am Evacuare facuta Romcat Borla(teava inox+toba sport+tips), dar dupa Catalizator.
Orice propunere e bine venita, si explicatii va rog detaliate. ..
Va Multumesc!