Re: Remapare Aveo 1.4 16v
Aveo nu are limitare de viteza, dar totusi 200 imi vine greu sa cred ca ati prins. Chiar si in cazul in care ati prins, e o viteza exagerat de mare pt asa o masina, nu e facuta pt asta. Nu esti deloc in siguranta la viteza aia, de fapt in Aveo de la peste 160-170 deja nu te mai poti simti sigur de tine. Remapari sau chipuri nu stiu daca au aparut , dar daca nu sunt, sunt sigur ca vor aparea, insa nu stiu daca poti castiga multi caluti din astea, avand in vedere ca motorul e normal, aspirat, si e impins totusi destul de mult, avand in vedere ca scoate 94cp din 1,4.
|