Iata ca a venit momentul in care trebuie sa`mi aleg niste jante + anvelope noi pt masina... as vrea de 18" , nu stiu daca ar da bine, am nevoie mare de parerile voastre

sa nu iau o decizie naspa..
Asta e masina:
Eu as fi vrut pe viitor sa fac si geamurile fumurii dar nu prea da bine cu culoarea deschisa a masinii, insa ma gandeam sa le fac fumurii inchise negru si niste jante care dau spre negru cum ar fi:

sau
Oricum nu cred ca e o idee buna

tot niste jante argintii cred ca ar merge.. as vrea insa niste opinii daca aveti
Bafta!