Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > TOYOTA - LEXUS > Toyota - Lexus tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-16, 17:19   #1
blackcats

Stage 1
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 15
Default Actiune Caritabila Toyota Club

In primul rand rog unul dintre moderatori sa ma ajute cu un sticky, sau pinned cum naiba se mai cheama acum..biggrin.gif

Salutare!

Ma gandeam ca ar fi frumos sa facem anul acesta de Craciun o actiune in sprijinul celor mai putin norocosi,neajutorati, care nu au familie si care isi vor petrece sarbatorile printre straini. Cred ca ar fi frumos sa ne mobilizam cu totii, sa punem mana de la mana si sa strangem niste bani,haine, jucarii orice aveti pe acasa aruncat prin pod sau prin debarale si sa le donam unui orfelinat sau unui azil de batrani.Eu oricum am de gand sa fac asta impreuna cu prietena mea si cu familiile noastre, dar ma gandeam ca daca ar particia mai multa lumea s-ar putea strange mai multe lucruri si am putea ajuta mai multa lume.De aceea, as vrea sa stiu daca sunteti de acord si sa ne unim in realizarea acestui lucru, vom stabili impreuna detaliile.
Puteti ajuta cu orice, cu 10 lei, cu o haina, cu o jucarie(o toyota macheta.tongue.gif), cu orice...
Astept sugestii si din partea voastra.
In cazul in care vom duce la bun sfarsit aceasta actiune, si ca sa nu existe dubii ca fug in Dubai cu banii sau o sa ma joc eu noaptea pe ascuns cu jucariile primite de la voi, sunteti invitati si voi sa participati la momentul cand se va derula actiunea, fie prin prezenta, fie veti viziona ulterior fotografii si filmulete.

uitasem sa scriu ca voi vorbi si cu seful meu si cu alti posesori de toyote care nu acceseaza acest forum si sa punem mana de la mana sa iasa ceva frumos.Intre timp eu si cu prietena mea ne vom gandi si vom alege un orfelinat sau un azil de batrani de prin zona cu nevoi mai mari, sau mai bine zis, mai uitat de lume...
Tags: gia toyota altis 2016, giá xe hd700, gia toyota yaris 2017
blackcats is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -