Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 11-08-09, 17:25   #1
djalecsx

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default Accesorii matiz

Buna ziua, nu stiu daca am postat unde trebuie dar am sa va explic problema / rugamintea ce o am. Mi-am cumparat de curand un matiz (prima mea masina), ca urmare si contul meu pe 4tunning , si am in ''cap'' cateva idei.

As dori si eu sa stiu de unde pot cumpara/comanda, sau daca are cineva.. un volan sport pentru matiz , triple/faruri ceva mai "interesante" ( https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1212663203 , https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1212663203 ) , si o toba care sa faca ceva galagie (nu prea mare, dar sa se vada diferenta dintre o toba normala, si una sport)

la bodykit inca mai ma gandesc.

Puteti/aveti ceva din cele spuse mai sus ?

Multumesc,
Cu stima,
djalecsx is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 13:14   #2
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Accesorii matiz

Volan si toba gasesti chiar si aici pe forum, dai search triple si faruri in nici un caz!
Robert_MNW is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 22:48   #3
djalecsx

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default Re: Accesorii matiz

Quote:
Originally Posted by Robert_MNW View Post
Volan si toba gasesti chiar si aici pe forum, dai search triple si faruri in nici un caz!
Esti din craiova ca si mine :P In craiova nu sti nici un magazin unde potn gasi :P ?
djalecsx is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 23:00   #4
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Accesorii matiz

Da sunt din Craiova si iti spun ca nu exista nici un magazin de unde poti cumpara asa ceva.Exista totusi varianta sa iti pui angel eyes sunt baieti care monteaza asa ceva, te pot pune in legatura cu ei daca doresti! Adresa mea de messenger e robert_ndspd_19@yahoo.com
Robert_MNW is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 12:18   #5
buri28

Stock
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 5
Default Re: Accesorii matiz

as dori si eu un volan cu butuc cu tot pt un matiz , m-ar interesa si pretul daca va rog
va multumesc
buri28 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -