Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Renault tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-12, 19:14   #1
RenaultClio

Stock
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 3
Default Tunning Audio Renault Clio Campus

Buna Seara draga 4Tuning,
Sunt nou pe acest site si nu prea ma descurc cu el. Voi trece scurt si la obiect la ce doresc sa ma ajutati.
De curand am implinit frumoasa varsta de 18 ani, iar tatal meu mi-a facut cadou un Renault Clio Campus --> https://img167.imageshack.us/img167/8...oto0270fg4.jpg Identic cu cel din imagine.
Masina are Casetofon Original, iar in scaunele sau in locurile din spate stiu ca nu are boxe.
Doresc sa ii pun masinii un subwoofer si inca o pereche de boxe.
Am mare nevoie de ajutor din partea voastra deoarece as vrea sa aflu ce si cum trebuie modificat, daca trebuie alt casetofon ce si cum ar mai fii, niste variante de subwoofere si boxe si niste preturi ajutatoare.
Va multumesc foarte mult si raman dator cu o Bere! )
RenaultClio is offline   Reply With Quote
Old 02-12-12, 12:20   #2
vladracing

Stage 1
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 16
Default Re: Tunning Audio Renault Clio Campus

daca afli anunta-ma si pe mine te rog frumos
vladracing is offline   Reply With Quote
Old 07-12-12, 19:28   #3
fazekasnfs

Stage 5
 
fazekasnfs's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3,143
Member of:
[Opel]
Default Re: Tunning Audio Renault Clio Campus

mai exact ce tip de sistem audi vrei sa pui pe masina pentru tine sa faci smecheria sau pentru concurs?
fazekasnfs is offline   Reply With Quote
Old 24-02-13, 22:26   #4
ronaldo93

Stage 4
 
ronaldo93's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 281
Default Re: Tunning Audio Renault Clio Campus

a uitat de proiect...sau de 4tuning
ronaldo93 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-15, 20:25   #5
bosshaky

Stage 3
 
bosshaky's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Smile Re: Tunning Audio Renault Clio Campus

Sal. Ai comenzi pe volan? Dak nu e mai simplu. Ia un cd player auto recomand alpine sau sony aprox 400 lei au destula putere si fidelitate. Schimbi difuzoarele fata cu unele mai bune aprox 300 lei (alpine focal mtx). Pe spate dak nu ai pui doua ovale 16x9 coaxiale. Ca subwoofer iti recomand alpine 12 inch cutie trapez cu plexiglas se aude super + amplif alpine 350w sunt pereche + conectica aprox 900 lei. Cu toate astea credema ca o sa ai o discoteca pe roti ))) ( am avut).
__________________
Renault Clio 2 RS
bosshaky is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -