Pentru Renault Symbol 2007, 1.5dci, 60kw.
Doresc sa imi fac o idee legata de o suspensie sport reglabila electric. Cand o parchez si apas un buton (pe telecomanda parca), sa se lase jos la 2cm de asfalt si un buton sa se ridice la normal pentru mers.
Doresc sa stiu si eu sistemul de functionare. Detin kit suspensie sport fata+spate. Se poate monta sistemul pe suspensia de acum sau sunt amortizoare speciale pentru acest sistem?
Doresc informatii si in primul rand daca se poate face asa ceva pe Renault Symbol 2007, 1.5dci, 60kw. (clio 2 , logan, tot draq ala cred)