Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > BMW tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-13, 19:32   #16
Razvan_Rzv

Stage 3
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 80
Default Re: Angel eyes- ILEGALE sau LEGALE?

Quote:
Originally Posted by e36sedan View Post
in general astia mai vechi la circulatie nu prea au treaba...numa tinereii sau aia cu tzeapa in fund si sper sa nu ofensez pe nimeni si si daca o fac....blow me


Asa e. Am observat si eu, ca cei mai in varsta sa zic peste 40 de ani sunt mult mai pasivi ! Tot cei tineri sunt mai ai dracu ! Deci cam putem concluziona ca angels eyes pt modele pe care nu s-a pus nu sunt legale !????
Razvan_Rzv is offline   Reply With Quote
Old 30-10-13, 00:23   #17
e36sedan

Stage 3
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 110
Default Re: Angel eyes- ILEGALE sau LEGALE?

Quote:
Originally Posted by Razvan_Rzv View Post
Asa e. Am observat si eu, ca cei mai in varsta sa zic peste 40 de ani sunt mult mai pasivi ! Tot cei tineri sunt mai ai dracu ! Deci cam putem concluziona ca angels eyes pt modele pe care nu s-a pus nu sunt legale !????
Razvane pune-ti linistiti ca nu iti are nimeni treaba! Suntem n persoane care avem si nu ne are nimeni treaba si stai linistit ca sunt sunt marlite de politisti tinerei care au e36 si au angel eys-uri aftermarket....atata timp cat nu sunt rosii si alte culori care bat la ochi nefiresc (via tuning style) nu iti au treaba
e36sedan is offline   Reply With Quote
Old 30-10-13, 13:21   #18
Razvan_Rzv

Stage 3
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 80
Default Re: Angel eyes- ILEGALE sau LEGALE?

Quote:
Originally Posted by e36sedan View Post
Razvane pune-ti linistiti ca nu iti are nimeni treaba! Suntem n persoane care avem si nu ne are nimeni treaba si stai linistit ca sunt sunt marlite de politisti tinerei care au e36 si au angel eys-uri aftermarket....atata timp cat nu sunt rosii si alte culori care bat la ochi nefiresc (via tuning style) nu iti au treaba
Bun deja am dat comanda de angels alb. Astazi dupa amiaza il montez. sper sa fie ok totul de aici incolo! Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Razvan_Rzv is offline   Reply With Quote
Old 30-10-13, 13:53   #19
e36sedan

Stage 3
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 110
Default Re: Angel eyes- ILEGALE sau LEGALE?

Quote:
Originally Posted by Razvan_Rzv View Post
Bun deja am dat comanda de angels alb. Astazi dupa amiaza il montez. sper sa fie ok totul de aici incolo! Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
sa le folosesti sanatos!
e36sedan is offline   Reply With Quote
Old 20-03-18, 22:22   #20
sh3dovv

Stock
 
Join Date: Oct 2017
Posts: 1
Default Re: Angel eyes- ILEGALE sau LEGALE?

Ale mele bat puțin spre albastru, azuriu si am fost oprit si am trecut pe lāngă echipaje de n ori dar tot s-a găsit unul sa ma oprească sa imi zică că imi poate lua talonul si sa imi dea 800 amenda..Da ia trecut repede si ma lasat in pace.
sh3dovv is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -