Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > BMW tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-13, 12:30   #1
e36sedan

Stage 3
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 110
Default BMW POWER

Daca ar fi in Romania asa masini sa umble pe strada toata lumea i-ar considera cocalari.....fac pariu! Dar e ceva deosebit filmuletul asta....


https://www.youtube.com/watch?v=zMcP1RzIjXg
e36sedan is offline   Reply With Quote
Old 01-11-13, 22:20   #2
dany2good4u

Stage 5
 
dany2good4u's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of:
[BMW]
Default Re: BMW POWER

Quote:
Originally Posted by e36sedan View Post
Daca ar fi in Romania asa masini sa umble pe strada toata lumea i-ar considera cocalari.....fac pariu! Dar e ceva deosebit filmuletul asta....


https://www.youtube.com/watch?v=zMcP1RzIjXg
nu cred ca i-ar considera nimeni cocalari...
dany2good4u is offline   Reply With Quote
Old 01-11-13, 23:09   #3
e36sedan

Stage 3
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 110
Default Re: BMW POWER

Quote:
Originally Posted by dany2good4u View Post
nu cred ca i-ar considera nimeni cocalari...
poate nu,datorita impactului vizual cu serii gen E92,93 etc...dar sa vezi unul cu un E36...bolunzesti de cap!...si aici dau un exemplu cu evacuarile batale vina pt ca multi au impresia ca toti cu BMW care au evacuare sport ori au 1.6 sub capota si zice ia uitel ca se da mare ori varianta 2 e stricata masina,insa nimeni nu se gandeste ca masina aia poate ascunde ceva "urat" sub capota...dar de vezi unul cu un E92 320 si evacuare sport si coupe cu kit M zice lumea "oaaai sa imi bag",nu zice ca suna urat sau ca "ia uitel si p'asta ce eleron are de zici ca zboara" insa bineinteles ca si acolo cine stie cunoaste vb aceea,diferentele dintre pur M3 si ceea ce spun eu
e36sedan is offline   Reply With Quote
Old 01-11-13, 23:12   #4
e36sedan

Stage 3
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 110
Default Re: BMW POWER

Quote:
Originally Posted by e36sedan View Post
poate nu,datorita impactului vizual cu serii gen E92,93 etc...dar sa vezi unul cu un E36...bolunzesti de cap!...si aici dau un exemplu cu evacuarile batale vina pt ca multi au impresia ca toti cu BMW care au evacuare sport ori au 1.6 sub capota si zice ia uitel ca se da mare ori varianta 2 e stricata masina,insa nimeni nu se gandeste ca masina aia poate ascunde ceva "urat" sub capota...dar de vezi unul cu un E92 320 si evacuare sport si coupe cu kit M zice lumea "oaaai sa imi bag",nu zice ca suna urat sau ca "ia uitel si p'asta ce eleron are de zici ca zboara" insa bineinteles ca si acolo cine stie cunoaste vb aceea,diferentele dintre pur M3 si ceea ce spun eu
concluzie: in RO exista riscul de a fi considerat papa lapte daca o ai umpic mai rasarita....si aici nu discutam de cei care au masinile prezentate pe forumuri gen....4tuning,xxl,yyy,zz bla bla bla
e36sedan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -