@
RUDY20140TDI Man nu m-ai deranjat absolut deloc, din contra, chiar am apreciat sugestia ta. Doar am spus cum o sa arate cu body kit-ul pe care il vreau eu. Imi cer scuze daca am facut sa intelegi altceva.
@
mercut Merci mult pentru sfaturi mane...mi-ai dat tema de gandit

Eu am studiat mult GTI-R si ma gandeam sa-l copiez putzin

Am si eu o intrebare si o rugaminte la tine
1) Ce suspensii si ce arcuri de la H&R folosesti (sau o sa iti vina, si eu tot la H&R m-am gandit)
2) Poti sa imi trimiti si mie un photo cu janta ta pls
Merci mult !!!