Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Volkswagen tuning

View Poll Results: Care va place mai mult :
ABT 37 13.70%
Oettinger 149 55.19%
RIEGER 84 31.11%
Voters: 270. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-09, 16:28   #331
BYG'u
VW Driver

Stage 5
 
BYG'u's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 501
Member of:
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: iGTI

1 la mana tiger nu ma mai dau cu tine pentru ca vad ca esti un copil frustrat.
te-ai batut cu pumnii in piept ca ma bati la constanta si acum vi cu scuze ba ca eram la prima cursa , ba ca nu te dai pana nu schimb nu stiu ce la masina si multe alte minciuni.
DE ACUM nu ma mai dau EU cu tine pentru ca te-am batut direct pentru locul 3-4 si sincer nu ma mai dau cu masini pe care le-am batut, nu are rost sa consum benzina pentru un leon 1.8 t la care i-am rupt capul pentru 3-4. poate dar numai POATE masina ta ar merge mai bine DAR nu are sofer.
2 la mana : rogan..tu mai baiatule ce vrei de fapt ? tu cine esti ? pregatesc bicicleta sa ma dau cu tine ? sau ce trompeta de masina ai tu ??? tu de fapt ce vrei , ca sa inteleg si eu ?
te iei de golf si tu esti praf.vorbesti aici de masini si de turbine si tu ai o vaca cu care nici macar la curse nu mergi , o duci doar la pascut . taci draq din gura ca ai umplut forumul asta cu prostii.
tiger imi pare rau ca ti-a fost frica sa te mai dai . asa e pe forum vorbesti si faci si cand m-ai avut in fata te-ai *** pe tine, poti sa vi tu cu orice scuza vrei.
Rogan si Tiger asa baieti ofticosi cum sunteti voi nu am vazut si nici nu cred ca am sa mai vad vreodata.
daca erati in locul meu cum am pierdut eu la ibiza nu ati fi recunoscut niciodata ,cred ca ati fi inceput ca ati ratat 1 2 3 ,ca a plouat pe partea voastra , ca a plecat mai repede ect ect.
Pacat ca exista oameni de astia la curse.
Eu nu mai am ce sa comentez .
Bravo ibiza imi place cum merge. Praf loenul pentru refuz si rogan de tine nu stiu ce sa zic ca tu esti la pascut ....aaa diiii bumbaaaa hoooo bumbaaa )))))))))
__________________

389 hp GTI
BYG'u is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 16:35   #332
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

colegu cu BYGU tu esti mai mic k mine,deci mai multe sanse sa fii copil frustrat,ti ai luat de la la ibiza pe 250m vreo 6 masini si pe mine m a batut ibiza cu jumatate de masina. in rest ptr bogdan wrc,golful cu gt30 era unul negru nu rosu
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 16:37   #333
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

si k sa sa te dai cu mine BYG atunci cand ai zis sa ne dam tu trebuia sa te califici,ma repet,k eu ma dadusem deja o data si tu nu te dadusei niciodata
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 17:03   #334
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

Daca este vorba de performante,atunci FELICITARI pentru Ibiza care a luat locul 1,FELICITARI pentru Leon care a luat locul 2,iar tu BYG felicitari pentru anonimat la Constanta si inca ceva nu mai judeca tu oamenii pentru ca nimeni nu te-a judecat pe tine se pare ca iti lipseste foarte mult bun simtul,spui copil frustrat unuia de 25 de ani,te iei de altii facandu-i tarani si ca poseda vaci vad ca tu esti cel frustrat si care se bate cu pumnii in piept.
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 17:24   #335
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: iGTI

eu zic ca sa terminati cu discutiile si sa vad asezati la start.
sau daca nu la start, atunci GATA. asta este.

PUNCT.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 20:14   #336
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: iGTI

colegu cu asta negru ) de cand suntem noi colegi ? nu am golf de 75 cp deobicei merg cu un mertzan 104 pe ruta munci unirea )) ce legatura au posturile mele cu ce am scris aici , si app nu sunt frustrat ci doar ma enerveaza superioritatea ta si impresile in rest esti super baiat
__________________
1989 BMW E30 Alpine Weiß 4doors II
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic1528_2.gif
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 20:21   #337
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Thumbs down Re: iGTI

mc byg`ule, macar masina mea face lapte, e productiva nu? ne-am vazut odata la o cafenea pe Decebal si te-am intrebat dak vrei sa te dai cu un leon negru. atata tot... hai distractie placuta si ce mai vreti voi ca vad ca nu se poate discuta cu tine, ataci la comanda?! sau cum? nush sa vb frumos, n-ai maniere, n-ai nik, ai un golf gti dsg (bravo, felicitari) dar nu te mai lua de restu (care au vaci) lasa-i si pe ei sa traiasca, ca traim intr-o lume democrata, are voie oricine sa-si zica parerea, fie ea proasta sau buna, ok!? tir intins!
aaa... si app: ce trompeta am?! BMW e36, te iei de mine ca e trompeta? pai spune-le asta tuturor detinatorilor de BMW e36 printre care exista multi care nu au ce discuta cu tine pe pista! hai bafta!
__________________
Auto emocion!

Last edited by roGan; 24-05-09 at 20:23.
roGan is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 20:55   #338
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: iGTI

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
colegu cu BYG,sincer nu ma mai dau cu tine decat dak pui si tu ceva,k n are rost sa ma dau cu tine pana nu mai schimbi si tu o turbina,decat k sa ti iau banii. Nu m am dat cu tine atunci ptr k tu nu te dadusei niciodata si eu deja ma dadusem si eram calificat in faza urmatoare.Poate ai uitat sa le zici baietilor k tu primul tur nu te ai dat. p.s.la m.k au fost cel putin 5 gti uri la grupa mea si pana la urma in finala au fost 2 seaturi 1,8 t.
sincer nu e frumos ce ai spus maia les daca baiatul tia spus sa va dati.il faci esti mai bun te face este el mai bun si gata.pt ce atatea certuri nu stiu si contraziceri.si faza ne dam daca pui ceva e de pe vremea copiilor mici.succes la treaba baieti felicitari si trminati cu certurile.ati putea sa va intalniti intr un cadru frumos si sa va dati prieteneste pe 400 de metri.cel mai bun castiga si gata
__________________
REVO ST3,APR RSC exhaust,ITG intake,Sachs Perfomance Clutch with SMF,QUAIFFE lsd,update breather kit,FORGE dv&bov,NEUSPEED dog bone,NEUSPEED rear sway bar link,H&R sway bars,EIBACH pro kit springs,BILSTEIN B8 shock absorber,VDO TURBO boost gauge,OZ ULTRALLEGERA 18"rims with MICHELIN PS2,AUTOTECH HPFP,S3 brakes pads DS2500,S3 intercooler,FORGE twincooler,IE rods,KO4 turbo,S3 injectors,S3 camshafts,RS4 FPR VALVE,Wot box,Boost controler,MOTUL fluids,CARBON LOOK.etc
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 21:39   #339
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

e corect ce ziceti, naka,bogdan wrc,golfuletzu,cel mai bine ne dam inca o data ,eu cu byg ,si gata.bafta
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 21:41   #340
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: iGTI

corecta decizia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
naka66vio is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 14:59   #341
RUDY20140TDI
VW Driver

Stage 5
 
RUDY20140TDI's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,125
Member of:
[VW]
Default Re: iGTI

Felicitari "BYG'u-le"
Te dai la Pro Motor Sambata asta .
RUDY20140TDI is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 23:07   #342
D0ryN

Stage 5
 
D0ryN's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,679
Member of:
[VW]
Default Re: iGTI

A mai fost la ProMotor? Are cineva un link?
D0ryN is offline   Reply With Quote
Old 18-06-09, 08:56   #343
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: iGTI

inca nu a fost
alexGTI is offline   Reply With Quote
Old 18-06-09, 23:21   #344
BYG'u
VW Driver

Stage 5
 
BYG'u's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 501
Member of:
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: iGTI

Daca e cineva interesat vand :
toba finala
spoilerul spate rieger carbon look
pragurile rieger carbon look

detalii pe prv.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 452.jpg
Views:	186
Size:	3.40 MB
ID:	972525  
BYG'u is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 15:44   #345
Soso1990
Banned

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 108
Member of:
[VW]
Default Re: iGTI

Ce liniste pe aici! Nici o schimbare? am vazut ceva de la VWFEST, frumos frumos, asteptam restul Multa bafta man, felicitari pt ce faci!
Soso1990 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -