Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Volkswagen tuning

View Poll Results: Care va place mai mult :
ABT 37 13.70%
Oettinger 149 55.19%
RIEGER 84 31.11%
Voters: 270. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-09, 22:27   #286
bitnet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 627
Default Re: iGTI

Quote:
Originally Posted by BYG'u View Post
SATISFACTIA NU E CAND BAT MASINI MAI SLABE
SATISFACTIA E CAND BAT MASINI MAI TARI !!!!!!!



apropo eu nu ma cert cu nimeni .am recunoscut ce am avut de recunoscut pentru altii e mai greu sa faca asta.
Ne vedem la Constanta pentru ca discutiile astea nu ne duc nicaieri .
Nu mai avem cum sa schimbam timpul meu mai bun si locul optinut (3)
Timpul este relativ. Aia nu a fost cronometrare. Felicitari pentru locul 3. Poate la Constanta va fi o confruntare si cu Ibiza, sunt curios cum stau cele doua masini.
bitnet is offline   Reply With Quote
Old 19-05-09, 22:30   #287
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Red face Re: iGTI

mai are rost, bitnet? eu zic sa mai inscriptionati ceva pe fundu` masinii ca sa vada bygu mai bine hai ca glumesc! d`abia astept sa vad cine si cum bate intre Ibiza si GTI
__________________
Auto emocion!
roGan is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 08:28   #288
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: iGTI

BYGule, vad ca ai multi admiratori pe aici, lui rogan, uite..ii dai un steag cu GTI rosu? sa aibe ce flutura la curse... sau poate vrea sa-i dau eu unu cu 1.8T? vrrrummm...

rogan, cam ce masina ai tu...te-as chema si pe tine sa ne dam..ca de aplaudaci suntem cam satui.. daca te dai, bine, daca nu, forumul are vreo 20 000 de aplaudaci, vrei sa intre toti aici?

george, tu fa masina cum vrei, si dupa ce e gata, ii vei da 3 sate si o comuna seatului. stai ca vine si fratele tau negru si la fel de slab sa zica si el ceva...si poate sa se dea el cu leonu'.
hai ca vin si eu la mare la cursa...si ma dau cu voi toti pe 200m... si imi fac ditamai topicul.
btw: intra pe vvv.hothatches.ro si fa cont ca sunt prea multi RENOisti ::P
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:03   #289
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Thumbs down Re: iGTI

eu n-am atacat pe nimeni voiam sa ne distram, sa mai facem o gluma si cu asta basta dar vad ca va atacati in grup imi pare rau bogdan daca eu nu am banii tai sa-mi permit o masina de drag, momentan dar sper sa imi permit si eu la varsta ta, am doar 20 de ani hai imi cer scuze si gata numai postez aici aplaudaci.... hmmmm

si app, du-te in Ungaria sau in alta tara daca vrei sa te dai pe 200 M

Last edited by roGan; 20-05-09 at 14:07.
roGan is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:08   #290
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: iGTI

si tu acum faci pe victima..mai devreme erai zmeu...

masina mea nu e de drag, dar macar stiu cum fuge masina lu BYG si cum va fugi, si de asta vorbesc. stiu cate ceva si despre leon.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:11   #291
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Default Re: iGTI

eram zmeu? poate in viziunea ta de 4x4 eram zmeu, dar eu doar voiam sa mai radem un pic ca prea se certau baietii, eu am venit acum vreo luna cu aceasta propunere sa se dea BYG`u cu MUP`u si d`aia am continuat discutia, dar acum dupa ce s-au dat vad ca numai incape loc de discutii asta e, imi pare rau dak am jignit pe cineva, dar nu asta a fost scopul posturilor mele! poate la 28 de ani o sa-mi permit si eu o masina ca a ta, sa pot discuta cu baietii astia, nu? asta e conceptia ta... ma duc la baietii cu 1.6 sa discut, ca de asta e masina mea.... corect bogdane?!
roGan is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:24   #292
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: iGTI

chiar nu cred ca are rost sa ma explic in fata ta, mai ales ca nu intelegi ce zic aici. o iei prea personal si esti cam paralel cu multe realitati. si mai esti si frustrat ca ai un amarat de 1.6 cu care nu se fac curse. dar lasa ca te faci tu mare. nu toti am plecat cu Porsche . dar macar am stat in banca noastra cuminti pana ne-a venit randul.

semnat: 4x4 zmeu

Last edited by bogdan_wrc; 20-05-09 at 15:50.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:36   #293
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Wink Re: iGTI

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
chiar nu cred ca are rost sa ma explic in fata ta, mai ales ca nu intelegi ce zic aici. o iei prea personal si esti cam paralel cu multe realitati. si mai esti si frustrat ca ai un amarat de 1.6 cu care nu se face curse. dar lasa ca te faci tu mare. nu toti am plecat cu Porsche . dar macar am stat in banca noastra cuminti pana ne-a venit randul.

semnat: 4x4 zmeu
ok! bafta la liniutele de 200m, cat raman eu cu motoru meu (fRustrat) de 1.6!
roGan is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 15:41   #294
titiplatina

Stock
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Default Re: iGTI

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
si mai esti si frustrat ca ai un amarat de 1.6 cu care nu se face curse. semnat: 4x4 zmeu

zmeii poate mai pun mana pe niste almanahe ...... i-ar ajuta in exprimare
titiplatina is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 15:50   #295
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: iGTI

Salut BYG felicitari pentru locul 3 care l-ai obtinut. Ar fi mai bine sa nu v-a mai certati intre voi ca nu ajungeti nicaieri. Ce a fost...a fost iar continuarea o vom vedea pe aeroport.Bafta byg`ule
__________________
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 00:43   #296
MaryS

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 3
Default Re: iGTI

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
sal BYG, eu nu trebuie sa ti demonstrez ptr k te am batut de 2 ori si tu sa zicem o data cand nu mi a intrat in viteza,dar k sa lamurim treaba o sa ne dam la cta ,o sa se si filmeze sa se vada diferenta,bafta
Chiar nu ai ce sa demonstrezi, BYG a luat locul 3 si a scos un timp mai bun, accepta realitatea , a fost mai bun ca tine si atat.

@roGan - cand spui ca masina este anemica dupa primii 300 de m tu consideri ca nu ataci pe nimeni? de unde atatea discutii? cu o masina asa anemica a scos al 2-lea timp si a luat locul 3 , logic acum , daca a lui BYG care a scos un timp mai bun ca Tiger este anemica inseamna ca Cupra este in "slow motion" .

Oricum o sa aflam saptamana asta exact cum stau lucrurile.

Felicitari BYG pentru masinuta si pentru rezultatele obtinute, tu cu rezultate, altii decat cu gura mare
MaryS is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 10:07   #297
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

domnul,sau doamna marys,poate n-ai vazut cele doua curse in care m am dat cu golful si l-am facut,prima in conditiile in care se vede clar k plec prost si tot il fac pana la 402m,la asta s-a referit rogan can a zis k e anemic goful dupa 300m si in cursa ptr 3-4 nu mi a intrat pur si simplu in a doua si n am fortat cutia,deci k sa mai castige byg ul o data cu mine trebuie sa se roage,sa faca incantatii sa nu mi intre in viteza
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 10:15   #298
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: iGTI

tiger, eu iti propun sa te dai cu "doamna marys" cu prima ocazie. cand vii in Pl sau cand venim la BZ? ce zici? tot GTI are si el, nu e vreun lambo.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 10:19   #299
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: iGTI

pai eu cred k ajung la bz sambata seara dupa cursele de la cta,asteptam mai multe masini tari de la ploiesti(adik eu ,ibiza,porsche 911turbo,m3 e92,fiat coupe,bmw 320i etc)
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 10:20   #300
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re: iGTI

doamna marys..sa te luam pe camera cu cashcarabeta ta de Gti...
Michael is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -