Member of: [Observator 4tuning] [VW] [Honda] [Street Zone]
Re: iGTI
Quote:
Originally Posted by Xel'Naga
Oettinger mi se pare mai OK , poate si din simplu motiv ca celelalte 2 modele de KITURI sunt pe majoritatea masinilor !! asta macar este mai finut si nu prea intalnit !!
ai intarziat cu cateva pagini
Last edited by Xel'Naga; PS: Mai bine mai tarziu decat niciodata ( Xel'Naga )
Oettinger mi se pare mai OK , poate si din simplu motiv ca celelalte 2 modele de KITURI sunt pe majoritatea masinilor !! asta macar este mai finut si nu prea intalnit !!
am ales deja Rieger :P mi-a placut mai mult. nu conteaza ca mai au si altii ,decat sa am doar eu si sa nu imi placa
nu mi s-a parut finut sa schimb bara fata ...mai finut doar spoilerul )