Quote:
Originally Posted by Angel-Boy
salut , am si eu golf 3 AEE , si parca la mine cand apas pedala la maxim ,nu se aude la fel cand ajunge la limitare.... ca alte masini ..
ce factori impiedica lucrul acesta ?
|
salut,avem aceeasi masina si acelasi motor

nici la mine nu se limiteaza stai lin...pot sa ajung la maxim pe cadran .. din ce am auzit si inteles la tipu asta de motor au "uitat" sa'i mai seteze limitarea
ce tip de motorizare ai tot mpi marelli ? S'o stapanesti sanatos si la kt mai multi km !