din ce mi-a povestit nenea...nu stiu daca spune ''balarii'' sau nu
masina pana acum cativa ani a stat in garaj..avea 12 km in bord...proprietarul a scos-o la vanzare..a luat- o un pusti, i-a facut praf motorul ...a schimbat scaunele si bancheta...in fine..gauri ptr boxe etc...anu asta a luat-o omu asta..i-a schimbat motoru...nu stiu daca avea gpl si inainte..acum are...da vreau sa spun ca merge ceas motoru..presiune 6 la ulei..etc
nu stiu ce sa spun..ea ca aspect exterior e impecabila..are linie..arata ca iesita din fabrica...cu exceptia unor pete de rugina....vorba aia...vopsea originala..masina e de prin 80 si ceva parca..maine o sa fac mai multe poze