Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Dacia tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-07, 12:46   #16
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
Originally Posted by AAlpine1 View Post
cred ca iesea mai bine in paint ........
Ei, hai totusi nici nu ma pricep asa de bine, pozele sunt facute mai demult si oricum nu mi-am dat interesul, vroiam numa o idee despre cum o sa arate.
__________________
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 16:52   #17
i-legal kid

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
Default Re: Pareri. Va rog!

lasa asa culoarea mie unul chiar imi place
i-legal kid is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 09:53   #18
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Mai i-legalule, pai daca iti place sa nu te mai aud ca "uite un taxiu parcat pe strada" ca iti fur eleronu si mi-l pun la mine!
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 13:20   #19
24mig

Stage 3
 
24mig's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
Default Re: Pareri. Va rog!

totusi eu nu ti-am vazut masina pe topicul asta, decat desenat, ce ti-e rusine sa-l arati sau care-i treaba???
24mig is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 13:27   #20
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
Originally Posted by 24mig View Post
totusi eu nu ti-am vazut masina pe topicul asta, decat desenat, ce ti-e rusine sa-l arati sau care-i treaba???
In nici un caz nu e vorba de rusine, da real este pur si simplu un logan galben si stie toata lumea cum arata. Nu i-am facut decat mici modificari, detalii cum ar fi pleoape, stalpi negri, cap de teava si la interior huse, cotiera, mp3, boxe, tweetere, neoane sub bord si am vopsit aeratoarele. Daca e nevoie, vin si cu poze
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:40   #21
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,641
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
In nici un caz nu e vorba de rusine, da real este pur si simplu un logan galben si stie toata lumea cum arata. Nu i-am facut decat mici modificari, detalii cum ar fi pleoape, stalpi negri, cap de teava si la interior huse, cotiera, mp3, boxe, tweetere, neoane sub bord si am vopsit aeratoarele. Daca e nevoie, vin si cu poze
Vino si cu poze ca poate incerc sa-ti fac un VT
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 18:25   #22
Gimi

Stage 4
 
Gimi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 261
Default Re: Pareri. Va rog!

poy cu autocolant...le-am pus pe far j am inceput sa decupez... dar pana la urma se luase culoarea... j lam vopsit o sa revin cu poze si cu restu modificarilor:P care le-am facut da le vei vedea pe topicu meu:P
Gimi is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 08:03   #23
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
Originally Posted by Aaronnel^ View Post
Vino si cu poze ca poate incerc sa-ti fac un VT
Gata sefu se rezolva am sa incerc in seara asta.
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 08:03   #24
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
Originally Posted by Gimi View Post
poy cu autocolant...le-am pus pe far j am inceput sa decupez... dar pana la urma se luase culoarea... j lam vopsit o sa revin cu poze si cu restu modificarilor:P care le-am facut da le vei vedea pe topicu meu:P
Merci fain, astept poze
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 15:05   #25
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Am venit cu pozele promise. Ultimele poze facute(la tara).

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 22:55   #26
i-legal kid

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
Default Re: Pareri. Va rog!

nu te deranjeaza neoanele alea pe timp de noapte cand conduci?
i-legal kid is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 15:03   #27
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

Quote:
Originally Posted by i-legal kid View Post
nu te deranjeaza neoanele alea pe timp de noapte cand conduci?
Nu, nu deranjeaza deloc ba chiar m-am obisnuit cu ele si parca nu mai pot fara.
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 16:34   #28
Rhadoo_YUS

Stage 1
 
Rhadoo_YUS's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 16
Default Re: Pareri. Va rog!

ce-i cu asta mah???? ce pareri sa-ti las k dak ti-as spune ce pareri am despre taxiul tau o sa ne certam asa k mai bine lasa:P:P glumeam:P.....singurul lucru care imi place la el sunt neoanele.pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Rhadoo_YUS is offline   Reply With Quote
Old 04-04-07, 19:16   #29
i-legal kid

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
Default Re: Pareri. Va rog!

[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

Poze i-legal kid vs Outta Control
i-legal kid is offline   Reply With Quote
Old 05-04-07, 12:11   #30
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: Pareri. Va rog!

M-am hotarat. las masina galbena. M-am obisnuit cu ea asa si am vazut si alte logane galbene care arata chiar bine, solenza si multe altele. In plus, o vopsire calumea costa 1000E, asa ca galben it is.
Outta Control is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -