15-03-07, 12:46
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
Originally Posted by AAlpine1
cred ca iesea mai bine in paint ........
|
Ei, hai totusi nici nu ma pricep asa de bine, pozele sunt facute mai demult si oricum nu mi-am dat interesul, vroiam numa o idee despre cum o sa arate.
__________________
|
|
|
15-03-07, 16:52
|
#17
|
Stage 3
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
|
Re: Pareri. Va rog!
lasa asa culoarea mie unul chiar imi place
|
|
|
19-03-07, 09:53
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Mai i-legalule, pai daca iti place sa nu te mai aud ca "uite un taxiu parcat pe strada" ca iti fur eleronu si mi-l pun la mine!
|
|
|
19-03-07, 13:20
|
#19
|
Stage 3
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
|
Re: Pareri. Va rog!
totusi eu nu ti-am vazut masina pe topicul asta, decat desenat, ce ti-e rusine sa-l arati sau care-i treaba???
|
|
|
20-03-07, 13:27
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
Originally Posted by 24mig
totusi eu nu ti-am vazut masina pe topicul asta, decat desenat, ce ti-e rusine sa-l arati sau care-i treaba???
|
In nici un caz nu e vorba de rusine, da real este pur si simplu un logan galben si stie toata lumea cum arata. Nu i-am facut decat mici modificari, detalii cum ar fi pleoape, stalpi negri, cap de teava si la interior huse, cotiera, mp3, boxe, tweetere, neoane sub bord si am vopsit aeratoarele. Daca e nevoie, vin si cu poze
|
|
|
20-03-07, 17:40
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,641
Member of: [VW] [PEUGEOT] [Old School Cars]
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
|
In nici un caz nu e vorba de rusine, da real este pur si simplu un logan galben si stie toata lumea cum arata. Nu i-am facut decat mici modificari, detalii cum ar fi pleoape, stalpi negri, cap de teava si la interior huse, cotiera, mp3, boxe, tweetere, neoane sub bord si am vopsit aeratoarele. Daca e nevoie, vin si cu poze
|
Vino si cu poze ca poate incerc sa-ti fac un VT
|
|
|
20-03-07, 18:25
|
#22
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2006
Posts: 261
|
Re: Pareri. Va rog!
poy cu autocolant...le-am pus pe far j am inceput sa decupez... dar pana la urma se luase culoarea... j lam vopsit  o sa revin cu poze si cu restu modificarilor:P care le-am facut da le vei vedea pe topicu meu:P
|
|
|
21-03-07, 08:03
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
Originally Posted by Aaronnel^
Vino si cu poze ca poate incerc sa-ti fac un VT
|
Gata sefu se rezolva am sa incerc in seara asta.
|
|
|
21-03-07, 08:03
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
Originally Posted by Gimi
poy cu autocolant...le-am pus pe far j am inceput sa decupez... dar pana la urma se luase culoarea... j lam vopsit  o sa revin cu poze si cu restu modificarilor:P care le-am facut da le vei vedea pe topicu meu:P
|
Merci fain, astept poze
|
|
|
21-03-07, 15:05
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Am venit cu pozele promise. Ultimele poze facute(la tara).
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
[IMG]  [/IMG]
|
|
|
21-03-07, 22:55
|
#26
|
Stage 3
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
|
Re: Pareri. Va rog!
nu te deranjeaza neoanele alea pe timp de noapte cand conduci?
|
|
|
22-03-07, 15:03
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
Quote:
Originally Posted by i-legal kid
nu te deranjeaza neoanele alea pe timp de noapte cand conduci?
|
Nu, nu deranjeaza deloc ba chiar m-am obisnuit cu ele si parca nu mai pot fara.
|
|
|
03-04-07, 16:34
|
#28
|
Stage 1
Join Date: Jan 2007
Posts: 16
|
Re: Pareri. Va rog!
ce-i cu asta mah???? ce pareri sa-ti las k dak ti-as spune ce pareri am despre taxiul tau o sa ne certam asa k mai bine lasa:P:P glumeam:P  .....singurul lucru care imi place la el sunt neoanele.pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
04-04-07, 19:16
|
#29
|
Stage 3
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
|
Re: Pareri. Va rog!
[IMG]  [/IMG] [IMG]  [/IMG] [IMG]  [/IMG]
Poze i-legal kid vs Outta Control
|
|
|
05-04-07, 12:11
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
|
Re: Pareri. Va rog!
M-am hotarat. las masina galbena. M-am obisnuit cu ea asa si am vazut si alte logane galbene care arata chiar bine, solenza si multe altele. In plus, o vopsire calumea costa 1000E, asa ca galben it is.
|
|
|
|
|