Am votat Carline in primul rand pt ca are acel "wow".Mi-a placut ca a respectat in anumite limite liniile masini.
Desi sunt adeptul lucrurilor simple dar care au un efect deosebit kitul de la Zender nu prea mi-a placut.Poate si pt ca nu prea e uniform[bara spate e putin mai sus ca pragurile]sau asa mi s-a parut mie.
P.S. :SK...Swedish Killers
P.P.S. :Kitul e german