Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Dacia tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 26-01-10, 12:22   #46
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Logan by APV

spor la treaba in continuare,o sa iasa ceva dragut.pacat ca sar toti pe tine,parca ai avea nike pe luneta.
dog99 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 00:53   #47
ynp_46
Dacia Driver

Stage 5
 
ynp_46's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,590
Member of:
[DACIA]
Default Re: Logan by APV

la multi li se pare floare la ureche sa te joci cu fibra, sa te gandesti la niste spoilere unicate si sa le pui in aplicare.multi vorbesc si putini fac.
ynp_46 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 21:02   #48
HDeviL

Stock
 
HDeviL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Default Re: Logan by APV

Stiu si eu o zicala ... cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii ...
Eu unu zik doar bafta multa si sa reusesti sa o termini , abia astept sa o vad finisata si cat de cat gata (dupa cum ai zis tu niciodata nu termini de lucrat la o masina ) ^^
HDeviL is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 21:15   #49
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Logan by APV

Baftă multă şi nu te mai lua după unii useri mai răutăcioşi... Īşi dau şi ei cu părerea că e dreptul lor, ei vor să te ajute, atāta tot!

Ciuss!
__________________

Prietenii adevăraţi se gāndesc mereu la tine!
R.I.P, Adiţă!

Tragedia vietii este ca imbatranim prea devreme si devenim intelepti prea tarziu.
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 23:34   #50
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Logan by APV

APV-ule usile lsd cine le-a pus si cat te-au ajuns daca se poate te rog.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 10:25   #51
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Logan by APV

Tot timpul se gasesc "experti" care sa zica ca nu ai lucrat bine, ca nu e ok ceea ce faci, dar astea sunt oamenii care daca le prezinti un Nissan GTR si tot ar avea ceva de comentat!!!
Userul Bogyciu ... de cate ori ai lucrat tu cu fibra? Cand vreodata ai facut tu o bara pentru o masina sau ce incearca APV sa faca, aripi adaptabile pentru lsd. Diferenta dintre a face o pleoapa din fibra si de a face o bara care are tot felul de curbe si mai ales trebuie sa fie simetrica... e ca diferenta dintre cer si pamant...

Stiu masina cum a fost inainte si chiar ai adus imbunatariri semnificative... arata mult mai bine si astept sa vad si finalul. "Finalul" cuvantul asta nu-l cunosc multi... cand e vorba de tuning nu prea se ajunge la final, sau se ajunge destul de greu, intotdeauna se mai gaseste ceva de facut.
Apreciez ceea ce faci,sport la treaba in continuare!
__________________

Last edited by SEJ; 08-02-10 at 10:30.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 18:13   #52
tm86srg

Stage 5
 
tm86srg's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 554
Default Re: Logan by APV

De ce sariti acuma in capul celor care si-au dat cu parerea si au o parere negativa despre masina?? Topicul a fost deschis pentru a auzi pareri pro si contra despre masina. Nu inteleg cu ce va deranjeaza daca mie sau altuia nu-i place masina... mi-am dat cu parearea, nu am spus-o cu rautate si este strict punctul meu de vedere.
Multi dintre voi confundati tuningul cu kitsch-ul dar de fapt va credeti mari tuneri. Mai puneti un bec colorat pe masina si considerati-l tuning in continuare.
@CT-07-APV bafta cu masina in continuare si scuze de offtopic
__________________
Schimb jante 15 cu unele pe 14
tm86srg is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 20:39   #53
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Logan by APV

Quote:
Originally Posted by tm86srg View Post
Multi dintre voi confundati tuningul cu kitsch-ul dar de fapt va credeti mari tuneri. Mai puneti un bec colorat pe masina si considerati-l tuning in continuare
Cred ca vorbestii cu tine acum... daca nu, inseamna ca te uiti in oglinda.
Aaa... drept dovada uita-te la avatarul tau, apoi vi sa dai sfaturi de tuneri cu becuri colorate

Last edited by SEJ; 08-02-10 at 20:54.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 21:51   #54
tm86srg

Stage 5
 
tm86srg's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 554
Default Re: Logan by APV

SEJ spre cultura ta generala pozitiile mele sunt albe chiar daca in poza par albastre, dar cum tu faci parte dintre cunoscatorii in tuning sunt sigur ca ti-ai dat seama de asta... asa-i??
tm86srg is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 21:55   #55
Cubanez84

Stage 5
 
Cubanez84's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 319
Member of:
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Logan by APV

Quote:
Originally Posted by tm86srg View Post
De ce sariti acuma in capul celor care si-au dat cu parerea si au o parere negativa despre masina?? Topicul a fost deschis pentru a auzi pareri pro si contra despre masina. Nu inteleg cu ce va deranjeaza daca mie sau altuia nu-i place masina... mi-am dat cu parearea, nu am spus-o cu rautate si este strict punctul meu de vedere.
Multi dintre voi confundati tuningul cu kitsch-ul dar de fapt va credeti mari tuneri. Mai puneti un bec colorat pe masina si considerati-l tuning in continuare.
@CT-07-APV bafta cu masina in continuare si scuze de offtopic
Tu abea ai scapat de rugina si ai pus niste pleoape si niste sticla clara la stopuri si vii sa vb de APV?Mai omule tu esti serios?Domne cat tupeu au unii nu imi vine sa cred,mai bine stai in garaj decat pe forum poate mai e niste rugina de curat?
Tu faci parte din cei ce isi pun xenon si folie si gata tuning?Tu ai macar 2% din modificarile unora de pe pe aici?Cel mai usor e sa iti d-ai cu parerea si cel mai greu e sa construiesti tu ceva.Ia uimeste-ne cu masina ta sa salivam si noi putin.Frate fiecare isi da cu parerea da nu se gandeste ba pararea mea e de c---t mai bine tac din gura.Fiecare vine si arunca cu gunoi pe munca unora,dar ei nu au schimbat nici macar capacele la masina.Eu unu nu as spune ceva de rau de o masina pt ca sincer par sa devin nesimtit,si mai bine laud lucrurile frumoase de la masina respectiva.Cel mai bine fiecare isi face masina cum stie, cum poate, si daca ajunge la un nivel egal macar egal cu cel in cauza atunci sa isi spuna parerea.Pana atunci sa fie liniste pe topicuri,daca cere proprietarul un sfat atunci sa il da-ti, daca nu spune-ti mai bine ce va place la masina.

Last edited by Cubanez84; 08-02-10 at 22:03.
Cubanez84 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 10:18   #56
ag80bik

Stage 3
 
ag80bik's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 155
Default Re: Logan by APV

apv-ule spr la lucru.nu conteaza daca lu "x"sau"y" nu-i place masina.tie tre sa-ti placa.multi nu constietizeaza faptu ca tu poate nu ai alta masina cu care sa te plimbi si tre sa folosesti loganu si de aici faptu ca nu e gata in 5 zile.ti-am urmarit masina de ceva timp si stiu cam toate etapele prin care a trecut.de ce nu comenteaza nimeni premiile si laudele de la expozitii?este de apreciat faptu ca ai avut curaj sa modifici asa mult masina.daca cineva are o parere pozitiva sau negativa sa o spuna in mod placut in asa fel sa poti sa inveti ceva daca e de invatat.e usor sa arunci cu pietre in munca unui om.am o intrbare pt inii"daca un rand de bari frumoase ,trase la linie cu paragurile si niste jante pe masura plus ceva elemente finutze la interior nu sunt tuning atunci ce ?
p.s.eu cu apv nu ne cunoastem deci nu aveam de ce sa ii iau apararea .
ag80bik is offline   Reply With Quote
Old 10-02-10, 11:00   #57
ioana308

Stage 3
 
ioana308's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 74
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Logan by APV

nu conteaza acum daca masina arata bine sau nu.fiecare isi face masina cum o vrea.da nu stiu cum se intampla ca se trezesc numai baietii care nu si-au facut nimic la masinile lor doar un beculet doua si ma refer la 2 persoane in special...vin aici si isi dau impresii da ei in viata lor nu au tunat nimic...omul se chinuie sa faca ceva,pe banii lui...si vine terchea berchea si zice vai ai cheltuit banii degeaba....
ioana308 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-10, 17:49   #58
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Logan by APV

Daca nu ati observat e un forum public, ORICINE isi poate da cu parerea, fara sa trebuiasca sa dea explicatii nimanui!

Mihai, stiu ca masina a avut destule participari, zicea si BIK ceva de premii, ce premii a castigat masina?

PS Nu va mai obositi sa imi da-ti PM-uri, sunteti demult pe lista de Ignore... Se stiu ei cine.
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 21:00   #59
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Logan by APV

Locul 2 best autohtona la tuning fever Mamaia, locul 2 best autohtona la tuning show Piatra Neamt si locul 1 best autohtona la iasi
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 15-02-10, 21:47   #60
marin_LSS
Dacia Driver

Stage 2
 
marin_LSS's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 33
Member of:
[DACIA]
Default Re: Logan by APV

salutare sunt nou pe aici vreau sa iti zic ca arata super masina astept sa vad cu iti ies noile stopuri la care lucrezi bafta in continuare
marin_LSS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -