Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MITSUBISHI > Masina mea Mitsubishi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-02-06, 20:28   #1
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

Sal ....Cititind pe majoritatea forumurilor de pe site in special cele apartinand masinilor japoneze am observat ca nu exista nici un club de masini japoneze.....Asta nu e bine delok.....Cum bine stiti japonezii au inventat multe lucruri legare de racing ei (daca nu ma insel) au conceput tunning pe masini primii la drift etc etc.....Eu sunt nou in materie de japoneze si am nevoie de ajutor de la pers care au si au cunostinta de cauza..... Asadar propun un CLUB AL MASINILOR JAPONEZE.
Astept propuneri de nume al clubului......(ceva de genu KAMIKAZE---parerea mea ) si pareri.....pm sau lasati mes.....
__________________
www.japanteam.ro
axela is offline  
Old 14-02-06, 22:20   #2
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

Pt o mai buna informare si organizare asa cum o dorim cu totii e cel mai bine ca sa ne facem un site cu toate detalii unde se pot inscrie membrii noi ,membrii existenti, masinile lor...etc etc...Chestia e ca nu ma pricep prea mult la calculatoristika deasta si nustiu sa fac eu asa ceva....asa ca cer ajutor si va cer 2 treburi.Ne trebuie un nume pt club(treb sa aiba leg cu originea masinilor noastre),membrii doritori si in ultimul rand dar nu cel dintai ne treb un om ffff destept sa ne ajute cu situ-ul....asa ca va astept....cu sugestii.....
axela is offline  
Old 14-02-06, 23:59   #3
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default

Salve,

Eu sunt Florin celalalt membru fondator.

Ma bucur ca va place idea si stiu ca sunt multi pasionati de masini japoneze in tara.

Ca sa concretizam acest club, pt ca noi ne-am gandit serios la el si din pasiune pt calutii mici si asprii japonezi vrem sa il facem un club real, unde oamenii pot sa se sfatuiasca sa se ajute sa glumeasca sa faca curse, unde polemicile de doi lei si jignirile nu vor fi permise. Asta ca sa se stie din start...

Pt a ridica acest club pt pasionatii de masini japoneze avem nevoie de ajutorul vostru....

Va rog pe toti cei care sunteti interesati si aveti masini japoneze sa veniti cu propuneri pt denumirea clubului, pt ca vrem sa fie un club al nostru al tuturor de acea va cerem parerea...

Pana acuma sa propus Yakuza racing team

Va rog sa veniti si cu alte propuneri se va face o selectie si se va vota pt denumirea clubului.

Va multumesc
__________________
Tengu is offline  
Old 24-02-06, 02:08   #4
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

sal.....uitandu-ma pe numele propuse pana akum cred ca cea mai buna sol ar fii sa denumim clubul ceva de genul simplu si la obiect.....ceva de genul jap team(asta va fii deschis tuturor care au o mas jap)si jap race team(numai cei care vor fii in echipa de mas.).............inka nu e ceva sigur dar pana luni treb sa luam o hotarare si astept sfaturi..........[
axela is offline  
Old 25-02-06, 22:42   #5
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

Dupa o periada in care am luat in considerare propunerile voastre cu privire la denumirea clubului de masini japoneze am decis urmatoarele: clubul se va numi JAPAN RACING TEAM /JAPAN TEAM. am ales aceaste denumiri pt ca sunt simplei de efect si spune cam totul despre cine suntem.


JAPAN RACING TEAM racing va contine membrii activi care vor reprezenta clubul la curse de orice fel din tara sau strainatate.


JAPAN TEAM va contine toti pasionatii de masini japoneze posesori sau nu de masina cat si pe toti ceilalti posesori de masini japoneze care sunt membrii in alte cluburi.


Intentia noastra este de a aduna sub aceeasi umbrela pe toti posesorii si fanii masinilor japoneze pt a crea o comunitate mai numeroasa si mai puternica. Spun asta pt cei care sunt inscrisi in alte cluburi pe marci de japoneze, honda , nissan ..etc. noi ne-am bucura daca membrii fondatori ai acestor cluburi ar fi de acord sa tinem legatura sa organizam evenimente impreuna... jap dyno day, jap speed and sound.... etc. unde sa ne adunam cu totii sa ne cunoastem sa ne ajutam unii pe altii intr-un cuvant sa creem o comunitate puternica.


Cei care vor sa se inscrie ca membrii activi sunt rugati sa trimita datele personale: nume complet, data nasterii, adresa, email, si o mica descriere a masini cu care vor sa se alature celorlalti membrii ai JAPAN RACING TEAM la dreamertruth@yahoo.com sau cozmutaflorin@yahoo.com


Rog pe aceasta cale pe celelate cluburi pe marci sa ia legatura cu noi la adresele de email de mai sus ca sa facem o strategie pt a crea evenimente de amploare cu masini japoneze.




Din ce am vazut pana acuma sunt deja cam 20 membrii


VA ASTEPTAM SA VA INSCRIETI IN CLUBUL NOSTRU !!!


Cu respect,


Florin M Cozmuta membru fondator / Alexa Alexandru membru fondator
axela is offline  
Old 09-03-06, 12:15   #6
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

As vrea sa dau un rasp dar nu pot pt ca akum astept si eu sa se faca asazisele hartogaraie.Am Facut lista cu toti cei dornici si cei care sunt in club pana akum..Kestia e ca o sa facem un forum (pt inceput) pe 4 tuning numai al nostru.....Si akolo o sa se mediatizeze cel mai bine clubul nostu...Astept pareri...
axela is offline  
Old 11-03-06, 00:06   #7
Il_paadre

Stock
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

Salutare,

Subscriu si eu aici la japoneze; stau cam prost cu timpu' da mai bine cu bunavointza, asa ca daca pot ajuta cu ceva.... bucuros.



....aaa era sa uit :
Mitsubishi Colt DI-D Instyle - 95Hp / 210nm stock (deocamdata )
Il_paadre is offline  
Old 13-03-06, 01:34   #8
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

pai inscriete la dreamertruth@yahoo.com ...te asteptam..
axela is offline  
Old 19-03-06, 04:02   #9
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

si io ma inscriu la voi am un evo 9 mr2
draculas is offline  
Old 20-03-06, 14:38   #10
stealth r/t tt

Stage 5
 
stealth r/t tt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 306
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

si eu. am trimis mail
stealth r/t tt is offline  
Old 30-05-06, 04:14   #11
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

https://forum.4tuning.ro/672-firme-electronica-auto/15884-racing-code-subaru-and-mitsubishi.html

verificati asta
SEBASTIAN is offline  
Old 30-05-06, 06:13   #12
axela

Stage 5
 
axela's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 433
Default Re: CLUBUL MASINILOR JAPONEZE

Ms sebastian.....
axela is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -