Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SUBARU > Masina mea Subaru

View Poll Results: Va reusi ono sa`l bata pe Sebi ?
DA 114 31.93%
NU 140 39.22%
RAMANE DE VAZUT 103 28.85%
Voters: 357. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-11-05, 12:04   #76
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
Tng eu am zis de posturi pt ca m-a amuzat cand am vazut ca era dif doar de un vot, al meu.

Nu cred ca trebuie considerat laudaros ca a precizat ce modificari urmeaza sa isi faca si ca, considera ca ar avea la acel moment cel mai tare subaru din tara.
Eu nu consider ca a face modificari e un lucru cu care sa te lauzi, e ceva normal pt un pasionat .. ma refeream la faptu ca zicea ca \"e cea mai tare la capitolul tuning ... ca e unicat ... \"
Pana la urma orice masina e unicat in felul ei.

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Trebuie sa-i intelegem si pe fatalaii astia care in loc sa faca ceva sa k ai-va vorbesc fel si fel de porcarii pe toate site-urile.
Sa inteleg ca postul mi se adreseaza .. nu e prima data cand ma jignesti..
Te rog frumos .. Suntem pe un forum
Mi-am exprimat si eu parerea despre masina si proprietar
Trebuie sa vezi si partea mai putzin buna..nu numa` cuvinte de lauda si felicitari

Bai...pana una alta topicu se numeste \"masina mea\"...asa ca nu vad de ce atacati atata persoanele....ba ca Sebi si-a modificat masina da....de ce nu spune ce are ?......ba ca ONO si-a modificat...da de ce spune ce are???


Pana la urma...sa comentam asupra masinii...si cand o exista un topic...\"soferul meu\"...atunci sa lasam sa comenteze ........masinile noastre despre noi
Am spus ca peste ceva timp am sa fac curatenie.
Remarca ta e corecta.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 12:40   #77
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
Tng eu am zis de posturi pt ca m-a amuzat cand am vazut ca era dif doar de un vot, al meu.

Nu cred ca trebuie considerat laudaros ca a precizat ce modificari urmeaza sa isi faca si ca, considera ca ar avea la acel moment cel mai tare subaru din tara.
Eu nu consider ca a face modificari e un lucru cu care sa te lauzi, e ceva normal pt un pasionat .. ma refeream la faptu ca zicea ca \"e cea mai tare la capitolul tuning ... ca e unicat ... \"
Pana la urma orice masina e unicat in felul ei.

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Trebuie sa-i intelegem si pe fatalaii astia care in loc sa faca ceva sa k ai-va vorbesc fel si fel de porcarii pe toate site-urile.
Sa inteleg ca postul mi se adreseaza .. nu e prima data cand ma jignesti..
Te rog frumos .. Suntem pe un forum
Mi-am exprimat si eu parerea despre masina si proprietar
Trebuie sa vezi si partea mai putzin buna..nu numa` cuvinte de lauda si felicitari
Pai toti cei care isi pun masina aici se si lauda cu ea, normal, masina modificata de tine e mandria ta, dar ma indoiesc ca vreo unul baga bani ca prostu in masina si timp si altele doar ca sa se laude. Nu imi pot imagina o persoana atat de idioata incat sa bage bani in masina doar ca se laude aici pe 4tuning.

Pana acum a auzit de la ono doar ca Sebastian are cel mai tare subaru din Romania si ca nu se poate compara cu el, dar acum, dupa ce a comandat (sau urmeaza) ceea ce a spus in topic, considera ca il va invinge, si chiar si sebastian a recunoscut ca v-a fi o cursa stransa dupa ce va pune modificarile.
SFW is offline  
Old 13-11-05, 16:38   #78
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Se`pare ca iar am gresit pt k mi-am spus parerea despre anumite persoane, ce sa fac? Sa tac? Adrian, Seabastian a zis ca e pilot, intelegi? si l-am invitat la intrecere, pentru k omu se simte pilot.
P.S. Daca ma refuzi asta e, te consider doar un biet sofer cu o masina pe care o foloseste doar pe post de jucarie si atat, dar nu te mai numii pilot ca ma zgarie rrau de tot.
P.S. Nu vreau sa ma cert cu nimeni, vreau doar sa scot in evidenta unele lucruri care nu mi se par a fi asa cum zic unele persoane.
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline  
Old 13-11-05, 16:49   #79
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: off topyc

ono41 is offline  
Old 13-11-05, 19:11   #80
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Se`pare ca iar am gresit pt k mi-am spus parerea despre anumite persoane, ce sa fac? Sa tac? Adrian, Seabastian a zis ca e pilot, intelegi? si l-am invitat la intrecere, pentru k omu se simte pilot.
P.S. Daca ma refuzi asta e, te consider doar un biet sofer cu o masina pe care o foloseste doar pe post de jucarie si atat, dar nu te mai numii pilot ca ma zgarie rrau de tot.
P.S. Nu vreau sa ma cert cu nimeni, vreau doar sa scot in evidenta unele lucruri care nu mi se par a fi asa cum zic unele persoane.
Cred ca te-ai luat aiurea, daca si Sebastian sufera de el ce sa mai zic...
Oricum ai fi vazut ca explixca ce spunea mai jos si glumea spunand ca e sofer de duminica.
:lol: :lol: :lol:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...asc&highlight=

Sunt multi care te fac, in conditile spuse de tine!
Sper ca s-a incheiat, oricum e cazul sa-ti ceri scuze, pentru ca ai fost mai mult decat deplasat, iar tu uiti ca Sebastian ti-a luat apararea in multe situati.
aviator is offline  
Old 13-11-05, 19:24   #81
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

ono41 is offline  
Old 13-11-05, 19:59   #82
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Quote:
Originally Posted by \"aviator\"
Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Se`pare ca iar am gresit pt k mi-am spus parerea despre anumite persoane, ce sa fac? Sa tac? Adrian, Seabastian a zis ca e pilot, intelegi? si l-am invitat la intrecere, pentru k omu se simte pilot.
P.S. Daca ma refuzi asta e, te consider doar un biet sofer cu o masina pe care o foloseste doar pe post de jucarie si atat, dar nu te mai numii pilot ca ma zgarie rrau de tot.
P.S. Nu vreau sa ma cert cu nimeni, vreau doar sa scot in evidenta unele lucruri care nu mi se par a fi asa cum zic unele persoane.
Cred ca te-ai luat aiurea, daca si Sebastian sufera de el ce sa mai zic...
Oricum ai fi vazut ca explixca ce spunea mai jos si glumea spunand ca e sofer de duminica.
:lol: :lol: :lol:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...asc&highlight=

Sunt multi care te fac, in conditile spuse de tine!
Sper ca s-a incheiat, oricum e cazul sa-ti ceri scuze, pentru ca ai fost mai mult decat deplasat, iar tu uiti ca Sebastian ti-a luat apararea in multe situati.
Imi cer scuze doar pt ca am avut un limbaj un pic mai agresiv, atat. Altceva nu vad ce am gresit, doar vreau sa fac intrecere cu Sebastian, unde vezi tu greseala?.
In legatura cu aia care MA FAC vreau sa stiu si eu unde sunt, ca ii caut de m-am plictisit, iar cand ii gasesc ori ii bat f rau ori se ascund de ii ia dracii.
Te pupa fratele tau.
Da de exprimare ma luam, restul e de inteles.
Oricum fi sigur ca are acceleratia in picior si o sa vezi ca nu se ascunde nimeni.
Cand eu eram primul pe strada multi stateau in caase de frica, acum nu mai vreau pe strada, mai ales ca masina mea atrage rau atentia.
S-a dus vremea ilegalelor, iar daca tu nu ai gustat adevarata lor savoare e pentru faptul ca ai venit acum la sfarsit cand \"vinul vechi\" s-a cam trezit. :lol:
Sebastian nu iarta nici o provocare, o sa vezi ca va veni la tine sa te dai, dar din bun simt pentru ca se stie mai bun vrea sa evite orice confruntate pana-ti faci masina.
Succes!!!
aviator is offline  
Old 15-11-05, 13:10   #83
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default

Sincer, apreciez faptul ca exista rivalitate! Insa totusi cred ca unele vorbe nu-si au rostul aici. Mi-ar placea sa vad rivalitate pana la moarte pe traseu si o prietenie stransa in afara. Succes tuturor!
tase_astra is offline  
Old 16-11-05, 16:24   #84
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TheMagicPenguin\"
Quote:
Mi-ar placea sa vad rivalitate pana la moarte pe traseu si o prietenie stransa in afara
FOARTE BINE SPUS !!! asa este... la noi in tara sunt inca putini cunoscatori adevarati de tuning, iar ei sunt cei care intr-un fel pun bazele... ar fi mai frumos sa se ajute intre ei pt a duce cat mai sus tuningu' din tara decat sa se \"intzepe\" de cate ori au ocazia...

BAFTA TUTUROR !!!
Spune-mi te rog ce este tuningul?
Sa va spun ceva cand ma voi simti amenintat poate o sa sar si eu ca ei, dar atat timp cat ma cunosc pot sa afisez calmul meu.
SEBASTIAN is offline  
Old 16-11-05, 19:24   #85
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"TheMagicPenguin\"
Quote:
Mi-ar placea sa vad rivalitate pana la moarte pe traseu si o prietenie stransa in afara
FOARTE BINE SPUS !!! asa este... la noi in tara sunt inca putini cunoscatori adevarati de tuning, iar ei sunt cei care intr-un fel pun bazele... ar fi mai frumos sa se ajute intre ei pt a duce cat mai sus tuningu' din tara decat sa se \"intzepe\" de cate ori au ocazia...

BAFTA TUTUROR !!!
Spune-mi te rog ce este tuningul?
Sa va spun ceva cand ma voi simti amenintat poate o sa sar si eu ca ei, dar atat timp cat ma cunosc pot sa afisez calmul meu.
Linistea de dinaintea furtunii...
ono41 is offline  
Old 17-11-05, 10:34   #86
TheMagicPenguin

Stage 3
 
TheMagicPenguin's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 161
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"TheMagicPenguin\"
Quote:
Mi-ar placea sa vad rivalitate pana la moarte pe traseu si o prietenie stransa in afara
FOARTE BINE SPUS !!! asa este... la noi in tara sunt inca putini cunoscatori adevarati de tuning, iar ei sunt cei care intr-un fel pun bazele... ar fi mai frumos sa se ajute intre ei pt a duce cat mai sus tuningu' din tara decat sa se \"intzepe\" de cate ori au ocazia...

BAFTA TUTUROR !!!
Spune-mi te rog ce este tuningul?
Sa va spun ceva cand ma voi simti amenintat poate o sa sar si eu ca ei, dar atat timp cat ma cunosc pot sa afisez calmul meu.
Termenul de tuning auto nu inseamna neaparat schimbarea aspectului masinii in ceva foarte agresevisv, o masina umflata cu praguri, prize de aer, spoilere, eleroane exagerate. Nu vreau sa se inteleaga din asta ca sunt impotriva acestui aspect exterior al masinilor, chiar il agreez. Exista si un un tuning exterior mai \"moderat\" care deseori trece neobservat dar el totusi schimba aspectul masinii.... Tuning nu inseamna neaparat doar praguri, eleroane, spoilere... Exista si tuning interior ce are rol de schimbare a habitaclului masinii oferind o tenta mai sportiva sau mai extravaganta, depinde de gustul fiecaruia . Mai este si tuningul la motor ce are drept scop principal cresterea puterii motorului prin diverse mijloace... Este suficient?
TheMagicPenguin is offline  
Old 17-11-05, 12:12   #87
PTC

Stage 4
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 248
Default

FELICITARI lui ONO .Tot respectu pentru el ca om si felul an care arata masian lui .Iar parerea mea personala e ca multi din Romania daca se vor loa cu el,la o liniuta tot ce vor reusi e sa vada spatele masini mai bine si sai miroasa fumul de pe toba . FELICITARI ANCODATA SI MULTA BAFTA AN TOT CE VEI FACE
__________________

BAD BOY........... Maff Racing Tuner Oficial A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA
PTC is offline  
Old 28-11-05, 07:51   #88
alin

Stage 4
 
alin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 229
Default

am auzit ca ONO si-ar fi luat Galardo. sa-l stapanesti sanatos.
alin is offline  
Old 28-11-05, 09:31   #89
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alin\"
am auzit ca ONO si-ar fi luat Galardo. sa-l stapanesti sanatos.
de unde ai auzit tu ca si`a luat Gallardo ? si asta ce leg are cu Subaru ? ...
blowwind is offline  
Old 28-11-05, 10:04   #90
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blowwind\"
de unde ai auzit tu ca si`a luat Gallardo ? si asta ce leg are cu Subaru ? ...
Da ba si-a luat .
Uita-te aici si minuneaza-te : https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=13702&st .
MaF|OtU is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -