Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SUBARU > Masina mea Subaru

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-11-05, 20:58   #1
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
cateva poze tandem pilot-masina.
foarte frumoase pozele... ....
dar....din experientza pot sa`ti dau nishte sfaturi amicale....
1) ... imi place foarte mult camasa in combinatie cu blugii si pantofii....dar sapca aia tradeaza....e penala rau de tot...iti recomand sa te barbieresti si sa te duci la un frizer bun pt un look fresh....barba imbatraneste....iar masina este foarte tanara...nu va potrivitzi
2) ... greutatea soferului influenteaza foarte mult comportamentul masinii....cu cat e mai ushor shoferul cu atat e mai sprintena si masina...ca prieten iti ofer un abonament la IDM Club la jumate de pret....unul dintre cele mai selecte cluburi de fitness din bucuresti..

numai bine....si astept sa ma contactezi in leg cu abonamentul la IDM Club

kidding man ....ma amuzam si yo putin
am vazut ca esit baiat bun si stii de gluma
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline  
Old 10-11-05, 22:12   #2
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blowwind\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
cateva poze tandem pilot-masina.
foarte frumoase pozele... ....
dar....din experientza pot sa`ti dau nishte sfaturi amicale....
1) ... imi place foarte mult camasa in combinatie cu blugii si pantofii....dar sapca aia tradeaza....e penala rau de tot...iti recomand sa te barbieresti si sa te duci la un frizer bun pt un look fresh....barba imbatraneste....iar masina este foarte tanara...nu va potrivitzi
2) ... greutatea soferului influenteaza foarte mult comportamentul masinii....cu cat e mai ushor shoferul cu atat e mai sprintena si masina...ca prieten iti ofer un abonament la IDM Club la jumate de pret....unul dintre cele mai selecte cluburi de fitness din bucuresti..

numai bine....si astept sa ma contactezi in leg cu abonamentul la IDM Club

kidding man ....ma amuzam si yo putin
am vazut ca esit baiat bun si stii de gluma
Ma simt magulit de grija pe care mi-o porti.
Pentru inceput am sa-ti raspund punctual ca si cum as lua in serios ce-mi spui.
1.1.Subiectul nu sunt eu e masina aici, sapca o purtam pentru ca este un accesoriu de reclama al brandului SUBARU.
1.2.La varsta mea nu ma simt deloc batran, ba-mi permit sa port barba si din motivul ca aduce o anumita prestanta, maturitate, iar uni oameni mai in varsta devin chiar mai atenti.Poate fi interpretata ca un semn de intelepciune.
2.Sportul la care ma concentrez imi permite cateva kg in plus, care cu siguranta m-au costat o avere pe care nu vreau sa o pierd asa de usor.

Oricum exista o poveste care se chema \"Frumoasa si Bestia\", dar aici au avut loc niste inversari.
Frumoasa e urata si Bestia frumoasa!
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -