Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Masina mea Mercedes

Reply
 
Thread Tools
Old 10-06-06, 21:16   #31
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

Quote:
Originally Posted by juana_man
si ala nu e mercedes!!!!! eu stiu ii facut VT
he he ...

p.s. prima oara am citit VTM
Bogdan_mb is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 12:14   #32
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu
pai mah am zis eu ca e full options ?? cred ca nu ai citit tu bine ce am scris
Bai baiatule , eu am spus ca omu` zicea ca masina lui e full , si tu vii si spui , ce daca nu e full tot mercedes e? ce treaba are una cu alta? noi ii explicam ca full nu inseamna capace ...etc....si tu vii si spui ca e mercedes , nu conteaza....
__________________
2009 Audi A4
Cosmin255 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-06, 13:12   #33
Ionita

Stage 3
 
Ionita's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 108
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

scuzati`ma k am scris full .... greseala mea atunci ... nu e full da` nu`i nici la optiunile minime ... cei care au vazut k is capace sa`si cumpere okelari de la eclipsa k poa` asa ginesc mai bine k is jentzi , modelu`i 200C kompressor 2003 ... orikum l`a dat ) nu mai are importantza aku`
Ionita is offline   Reply With Quote
Old 18-10-06, 19:30   #34
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

si ce masina si`a luat x3 ?
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 17:44   #35
robytalent

Stage 2
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 25
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

bah baiatule..nu te mai lauda q masina la altu...dak nu e a ta degeaba....ti ai luat mertz doar de dragu de a fii mertz?...nu are rost ...k toti indienii si pirandele care vor sa aiba mertz doar pe hartie...dar nu cu confortul care ar trebui sa l aiba si cu toate dotarile ca doar e mertz...lasa masina lu taicatu si ia ti una a ta....poate iti ia tie x3 ala...sau nu...fac pariu k din mertzu ala casetofonu stia sa citeasca numai manele....app ce era cd sau caseta k nu am vazut bine....
robytalent is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 23:08   #36
*-_Speed_-*
VW Driver

Stage 5
 
*-_Speed_-*'s Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,194
Member of:
[VW]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

Mah,sa nu faci greseala sa-l vinzi si sa-ti iei un X3 pt ca it va parea rau .Un touareg asta da
*-_Speed_-* is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 17:11   #37
br01tim

Stage 4
 
br01tim's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 245
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

Quote:
Originally Posted by robytalent View Post
bah baiatule..nu te mai lauda q masina la altu...dak nu e a ta degeaba....ti ai luat mertz doar de dragu de a fii mertz?...nu are rost ...k toti indienii si pirandele care vor sa aiba mertz doar pe hartie...dar nu cu confortul care ar trebui sa l aiba si cu toate dotarile ca doar e mertz...lasa masina lu taicatu si ia ti una a ta....poate iti ia tie x3 ala...sau nu...fac pariu k din mertzu ala casetofonu stia sa citeasca numai manele....app ce era cd sau caseta k nu am vazut bine....
bai fratilor de ce sunteti(unii)asa de rai?ce v-a facut omul asta de tot va luati de el?vad k sunt unii pe aici fff sensibili si ptr o chestie imediat sar k arsi.baiatul si-a pus frumos masina parintilor la sectiunea "masina mea Mercedes"si a descris-o asa cum probabil mai fac sute de utilizatori pe acest forum.faptul k a zis k e full si de fapt nu este ,asta e,nu vad kre e marea catastrofa.sunt atatia pe aici kre au la semnaturi liste cu masini sau spun k au condus zeci de masini dar nu au o poza doveditoare ci doar bla bla bla.baiatul macar a pus poze reale si GATA!
si inca ceva.hai sa fim seriosi,cati sunt care la varsta de 18,19,20,21 de ani sa isi poata cumpara PE PROPRIILE CASTIGURI(nu de la mama sau tata) o masina?ia zi nea talent?ce salariu ai u la 17 ani si iti permiti sa iti iei o masina singur?nu e logic k ce au ai tai e si al tau????ce u dc aveai u un C-Klasse te mandreai cu el sau intrai in pamant de rusine?Pe multi ii f*te grija k nu are cd sau clima de parca ei ar avea asa ceva.acum nu mai e la moda "sa moara capra vecinului" ci "sa moara vecinu da-l draq"?TRAIM IN ROMANIA................
br01tim is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 17:36   #38
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

astea nu sunt jante de E-klasse?si de ce este aportul asta de tineri laudarosi pe masina lu taticu?
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 00:52   #39
Florin_Tei


Stage 5
 
Florin_Tei's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 426
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

par a fi jante de clasa E ....... si pana la urma acel radio-casetofon se poate schimba cu un radio-CD , sa fim seriosi unu' care isi cumpara un C-klasse nu are bani sa isi cumpere radio-CD sau sa isi puna manere nu stiu cum sau mai stiu yo ce . Ah si am postat o poza cu jantele ca sa dovedesc faptu ca is de E-klasse . ( Imi pare rau daca am jignit pe cineva , mii de scz ) .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	M-B E CLASSE (144_FED).jpg
Views:	101
Size:	78.4 KB
ID:	277377  
Florin_Tei is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 01:01   #40
Florin_Tei


Stage 5
 
Florin_Tei's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 426
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

ah scz m postat o poza gresita trebuia sa o postez pe urmatorea ( mii de scz all )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	M-B E CLASSE (145-FED).jpg
Views:	79
Size:	50.3 KB
ID:	277379  
Florin_Tei is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 01:20   #41
FIGHET

Stage 5
 
FIGHET's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,554
Member of:
[Opel]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

adevarul este ca va certati degeaba nu inteleg ce aveti in cap!!!
ca este ca nu este important este ca este.........
FIGHET is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 00:55   #42
ynp_46
Dacia Driver

Stage 5
 
ynp_46's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,590
Member of:
[DACIA]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

Quote:
Originally Posted by Ionita View Post
Aceasta e masina lu` tata ... este un C 200 Kompressor Full Options anu` 2003 Enjoy


Last news : Vrea s`o vanda si sa`si ia un X3 sau un Touareg
Baiete masina e frumoasa, e fabrica, dar e cumva masina ta? e la lu` taicatu`)) nu mergi tu cu ea
ynp_46 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-07, 20:01   #43
stefancosq
BMW Driver

Stage 3
 
stefancosq's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 94
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Mertzu` lu` tatiku` :)

oricum e frumos....
stefancosq is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -