Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ALFA ROMEO > Masina mea Alfa Romeo

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-07, 19:49   #16
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark

Faina si asta da si tu mai multe detalii cu privire la masina,cat a costat acolo,ce km are,frumoasa ca toate alfele,bravoo.
HOT is offline   Reply With Quote
Old 26-10-07, 01:37   #17
Alex_Alfa

Stage 5
 
Alex_Alfa's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 492
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark

Quote:
Originally Posted by Florin_Tei View Post
Ia uita-te in colt jos (langa telefon!) De forma care zici tu , stiu ... poate prea bine

Acel capac de la pasager, la prima generatie de bord de pe 156, asa sta. Asa e si la mine, asa e la toate alfele 156 de care ziceam anterior. Ca are sau nu are airbag, asta numai daca il desfaci vei afla.
Generatia noua de interoare de pe 156, aparuta in 2002, are acel capac prins mai 'omeneste' si nu creaza aceasta confuzie.
__________________
Alex_Alfa is offline   Reply With Quote
Old 26-10-07, 14:14   #18
Adi_play

Stage 2
 
Adi_play's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark

Quote:
Originally Posted by Florin_Tei View Post
Asa se face , bravo ... cat mai multe italience !

P.S: Vad ca la 156 capacul de la airbag-ul pasagerului este un pic in afara ! Nu cumva a facut accident ?!

Cu respect !
nu e accidentata si daca ar fi fost a fost reparata bine. ce vezi acolo cred ca e de la soare cum bate in poza.chiar m-am uitat si nu se vede asa in realitate.
__________________
Adi_play is offline   Reply With Quote
Old 26-10-07, 14:24   #19
Adi_play

Stage 2
 
Adi_play's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark

Quote:
Originally Posted by HOT View Post
Faina si asta da si tu mai multe detalii cu privire la masina,cat a costat acolo,ce km are,frumoasa ca toate alfele,bravoo.
precum ziceam asta nu imi ramane mie din pacate e a unui prieten din oradea eu doar i-am adus-o din jermanica.
de acolo am cumparat-o cu un pret bun zic eu,fiind de la un autohaus cu 4500 euroi si are in jur de 120.000 km.pt cine am luat-o am vrut-o neaparat pt interiorul din piele si bordul cu lemn.e mai exclusivist masina e foarte bine intretinuta ne povesteau aia ca a fost a unui tip nefumator,si tinuta in garaj si alte cele.ce e drept,arata impecabil.
Adi_play is offline   Reply With Quote
Old 12-05-11, 15:30   #20
dracushorul

Stage 4
 
dracushorul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 242
Default Re: Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark

frumoase
dracushorul is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -