Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-09, 13:33   #301
maibunu

Stage 5
 
maibunu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,752
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Corrado - '90, G60

maibunu is offline   Reply With Quote
Old 05-11-09, 14:55   #302
Mario_Dub

Stage 5
 
Mario_Dub's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,510
Default Re: Corrado - '90, G60

o cumperi tu rebelule? uiti ca am deja masina pe langa jucarie
Mario_Dub is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 17:29   #303
B-88-TFB

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 34
Default Re: Corrado - '90, G60

sal. il mai ai?
B-88-TFB is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 19:57   #304
valerel

Stage 1
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 11
Default Re: Corrado - '90, G60

Quote:
Originally Posted by Mario_Dub View Post
mda, bine au zis aia la tv ca service-urile si spitalele nu simt criza financiara daca isi permit sa refuze masini deci bani in contabilitate pe motive de genul asta. era mai simplu daca imi zicea ca nu vrea sa se murdareasca pe maini ca era mai plauzibil. iar faza si mai tare la "augsburg" nu au acest model de VW in baza lor de date si nu pot introduce masina in calculator.
Chiar nu au! si asta nui nimica. Cautam sa cumpar amortizori pentru corrado bilsten b8. Am luat legatura in germania la fabrica ca se le achizitionez si mi-au spus sa iau legatura du dilerul lor oficial "Augsburg". Da la augsburg mi-au zis ca nu pot aduce asa ceva (Vrea cineva sa fie diler oficial Bilsten in Ro - aveti okazia!) Alta chestie ce ma suparat tare la ei a fost o mare neglijenta din partea angajatului care imi facea verificarea pe rampa. Cind a deschi usa a lovit-o de stilpul rampei zicand ca "Nare nimica ca avem cauciucuri de protectie!" Intradevar adincitura nu avea mukii dar mia stricat usa In rest ce pot sa zic de bine e ca au preturi ok la piese cu conditia sa le montati fiecare pe unde stie sa le faca cu simt de raspundere sau cum fac eu - mi le montez singur!
valerel is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 20:31   #305
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Corrado - '90, G60

Quote:
Originally Posted by B-88-TFB View Post
sal. il mai ai?
s-a vandut saptamana asta...
pheerya is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -