Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-08, 22:12   #61
cmasaiu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 396
Default Re: VW BORA in Style...

misto masina imi place bara spate .
cmasaiu is offline   Reply With Quote
Old 03-12-08, 14:10   #62
ricuss

Stage 1
 
ricuss's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 12
Default Re: VW BORA in Style...

Foarte faina masina!!! Felicitari pentru ce ai schimbat la ea!
In curand o sa prezint si eu bora mea!
ricuss is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 00:32   #63
eddy_grasu
VW Driver

Stage 5
 
eddy_grasu's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 622
Member of:
[VW]
Default Re: VW BORA in Style...

Superba masina, masca fatza imi place foarte mult.
eddy_grasu is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 09:27   #64
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re: VW BORA in Style...

multumesc f mult, tocmai mi-am dat seama ca nu am postat de foarte mult timp aici...dar adevarul e ca mari modificari nu prea au aparut, totusi ar fi cateva :

-Mi-am luat HUD, chinezarie...a mers...a fost ok, leduri verzi, interesanta idee...m-am obisnuit sa nu ma mai uit la kilometraj...si apoi s-a ars . Acum astept unul profi, de la Waeco, 4 mil costa...sa vedem ce va fi si cu el

-am lovit bara de nenumarate ori (aici as vrea sa multumesc pe aceasta cale primarului acestui mare cuib de c...t numit cluj, care a avut grija ca drumurile sa fie toate perfecte...pentru suv-uri. Ca urmare, momentan am dat jos suspensia sport, si am urcat-o iar pe cea originala, si va ramane asa, in asteptarea uneia reglabile, sau airride...cand? nu stiu...mai ales ca a venit si criza...dar vom vedea. Rezultatul? arata ca un cocostarc acum.

-mi-am luat un sistem dvd player 2din de la alpine, cu intrare de ipod, si navigatie modulara, practic iei navi blackbird de la alpine, si are un loc unde il introduci , si se transfera imaginea pe dvd player, si prin boxele masinii, foarte tare....toate noi, m-au costat cat kitul de exterior ..in fine. Navigatia s-a dus de 3 ori la garantie, acuma mi-au schimbat-o, sa vedem cum e... Totul din cauza prositiei mele de a lasa gps-ul pe parbriz, pentru o ora, seara. Rezultatul ? geam spart, gps furat, sticla peste tot. Cu toata folia lor, era rupta. dupa peripetii prin oras noaptea la 5, dupa curat sticla (not happy about that, dupa 2 luni inca mai gasesc cioburi) m-am hotarat sa i pun gps integrat, si am luat acel blackbird de care ziceam, si alarma perimetru. DAR am reglat perimetrul sa se activeze doar la geamuri, practic daca iti pui capu pe geam sa te uiti ce i de furat, se activeaza alarma,, idem daca incerci sa pui mana, dar daca trece un batran cu plase pe langa ea, f aproape, nu se activeaza alarma, si masina scapa fara zgarieturi de chei (frecvent in cluj) .

- cam atat for now, urmeaza ceva poze...sper sa le fac azi daca duc masina la spalat.

O zi buna tuturor!
__________________
"I'm not insane, i'm perfectly normal, the world is insane..."

I drive a Bora with style :P
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 13:39   #65
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Bora - in Style...

frumoasa rau masina...
bafta mare cu ea
ceva noutati?
si un pret daca se poate pentru kitul optat,da destul de bine pe masina
pentru un kit sport mai bine nu se putea,mai simplu ar fi fost rieger-ul:X

numai bine
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html
soosy is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -