Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-05, 07:31   #16
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ILuzoriu\"
@aleks: Exact exact n-as putea sa-ti spun pt ca nu am cumparat toul odata,dar facand acum 2 calcule sar de 1.500 euro.Aici este incredibil de scumpa manopera,m-au disperat
Ce-mi amintesc exact e ca pe toba finala + centrala am dat 390 euro
Numai bine...
hmm... multi bani tare..., oricum ai garantia ca sunt originale si \"vin\" cum trebuie pe masina...
mai am o curiozitate, poate te-ai uitat, spoilerele sunt din plastic sau din fibra ?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-11-05, 16:29   #17
Spawnr7

Stage 2
 
Spawnr7's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 48
Default

Salut omule. Am si o intreb , 2, 3 . Am si eu o \"buburuza\" 4, si mor dupa ea, vreau sai fac kteva modifikri. la filtru de aer ce ai facut cu senzoru, kitu tau avea locas si pt senzor si la resoftare cat tea costat? isi merita banii? un power box e bun d ceva? a mea e mai lenesa are numai 90 CP , tot TDi .miar placea sa fie un pik mai nervoasa. Help me out man , pls.
Spawnr7 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 18:44   #18
cornel_lu

Stock
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3
Default Intrebare

Salut!! Am vazut Golfuletul, arata bine!! Am si eu unul, dar Variant!! Merge si asta facut dar parca nu are acelasi efect!! Dar te rog spune-mi daca ai auzit de un eleron care se pune sub luneta spate, sa nu se mai stropeasca asa tare!! Multumesc.
cornel_lu is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 20:23   #19
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Da asa e cu eleronul. am auzit si eu ca,contribue la ceva. si eu am tot un golf 4 variant tuning nimik doar jante si anvelope si muzika!!!!!!!!
__________________
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 01-04-06, 12:18   #20
eu_nutzu

Stock
 
eu_nutzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 9
Default Re: My Golf IV

vroiam sa te intreb ceva.......merita banii dati pe evacuare?......suna bine toba?.....
eu_nutzu is offline   Reply With Quote
Old 02-07-06, 23:36   #21
whoelse

Stage 1
 
whoelse's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 12
Default Re: My Golf IV

finutz si cu gust , bvo
whoelse is offline   Reply With Quote
Old 03-07-06, 14:04   #22
Raekwon

Stage 2
 
Raekwon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 71
Default Re: My Golf IV

super masina !!!! mei mi se pare ca are mult bun gust ..... nota 10 pt propietar !!
Raekwon is offline   Reply With Quote
Old 19-07-06, 16:33   #23
Farfarello

Stage 2
 
Farfarello's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 36
Default Re: My Golf IV

Frumoasa masina.
Care a fost pretul initial? Din ce an este?
In interior ai facut ceva modificari?
Farfarello is offline   Reply With Quote
Old 19-07-06, 22:42   #24
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: My Golf IV

misto imi place... evacuarea ma supara la ochi dar na.. tie sa-ti placa !

culoarea masinii ascunde multe... de aceea unii pot spune " nu vad nimic deosebit la ea" dar cine se apropie observa
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 14-01-08, 20:22   #25
sorin gti power

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 6,330
Default Re: My Golf IV

Quote:
Originally Posted by ILuzoriu View Post
Salut,
printre atatea subaru,supre si alte super-cars de sute de cai,va prezint si eu umila mea masina,un golfisor iv usor usor modificat
Poate cate cineva isi mai aduce aminte de mine,cu ceva timp in urma am postat fotografiile fostei mele masini,un fiat coupe 2.0 20v,de care va spuneam ca prea mult n-o s-o mai tin,deci bani in ea n-avea rost sa mai bag.Eh,m-am tinut de promisiune...am schimbat-o,trecand pe diesel.Greu moment,trebuie sa recunosc Numai ca si un diesel iti poate oferi maaari satisfactii,chiar daca n-as fi crezut.
Sa revenim la golfisorul meu: tdi 110 cv initial
Modificari: kit estetic complet caractere (nu va spun cat a costat ca va enervati ) , genti de 16, evacuare completa ragazzon,filtru aer bmc,soft modificat real-time,si or mai fi dar nu-mi vin acum in minte.Rezultatul: 143 cv si 310 Nm de cuplu.Totul la un consum mediu de 5-5.5 l/100 km,bineinteles mers normal.Aproape aproape nu plang dupa cei 155 cv ai fiatului...Ah,uitasem,suspensii bilstein.
Cam asta e tot,urmeaza pozele...
salut imi place mult golful tau.ma intereseaza in primul in rand prelungirea de haion de unde ai luat-o si cat a costat?????....am si eu un gof cam k al tau decat k difera motorul. nu ocoli mesajul meu te rog mult.multumesc anticipat
sorin gti power is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -