Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 28-09-11, 00:48   #16
Danielo
VW Driver

Stage 4
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 230
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

Salut!sa ai bafta de masina si spor la munca ca o sa ai nevoie din plin avand in vedere ceea ce vrei sa faci in mare parte ii dau dreptate in ceea ce spune lui cca_golf,cu unele mici exceptii.
Acum imi cer scuze de off topic,dar in legatura cu acele stopuri GTI america |alex| ai vreo idee unde as putea gasi asa ceva sau daca nu macar cu semnalizarea pe alb??? Ms mult!
Danielo is offline   Reply With Quote
Old 28-09-11, 14:06   #17
paulikk92

Stage 1
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 14
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

ms da... m'am gandit si eu mai bine si unele chestii nu au rostul inca... oricum, bani sa fie!
paulikk92 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-11, 17:26   #18
ptrck92

Stage 4
 
ptrck92's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 246
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

Quote:
Originally Posted by paulikk92 View Post
ms da... m'am gandit si eu mai bine si unele chestii nu au rostul inca... oricum, bani sa fie!
Cel mai bine e sa asculti toate sfaturile si la sfarsit alegerea sa iti apartina 100% pentru ca masina este ata si tu trebuie sa te bucuri de ea.
Eu iti urez bafta si bani

Quote:
Originally Posted by Danielo View Post
Salut!sa ai bafta de masina si spor la munca ca o sa ai nevoie din plin avand in vedere ceea ce vrei sa faci in mare parte ii dau dreptate in ceea ce spune lui cca_golf,cu unele mici exceptii.
Acum imi cer scuze de off topic,dar in legatura cu acele stopuri GTI america |alex| ai vreo idee unde as putea gasi asa ceva sau daca nu macar cu semnalizarea pe alb??? Ms mult!
In principiu pe E-bay le gasesti si pe cele cu semnalizare fumurie si pe cele cu semnalizare alba.
In Romania sanse slabe, si eu am cautat prin tara si pana la urma tot la E-bay am ajuns
ptrck92 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-11, 00:14   #19
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

Quote:
Originally Posted by mike-fullspeed View Post
Cum de le stii tu pe toate........
Quote:
Originally Posted by cca_golf View Post
Era strict parerea mea ...
love is in the air


Quote:
Originally Posted by vinyl View Post
Cum a zis colegu de mai sus,referitor la evacuare...

Crezi tu ca nu se merita?Acu depinde daca iti place cum suna...

https://www.youtube.com/watch?v=BTKpEdeQfKQ
e putin diferit ceea ce ai pus tu, fata de ceea ce a spus el (toba sport)
tu ai pus un filmulet cu o masina care are din turbo pana in spate inox gol
el vrea decat finala (cred), cam asta se intelege prin "toba sport", care o sa fie doar de aspect
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 22-05-12, 16:12   #20
paulikk92

Stage 1
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 14
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

zilele trecute am simtit miros nasol in masina, m-am tot uitat si am vazut ca mocheta din fata de la sofer e uda si cea din spate de langa roata de rezerva, am scos presurile si am lasat-o la uscat. Zilele trecute cand a plouat tare iara am observat ca s-a udat, stie cineva din ce cauza? a mai intampinat cineva problema? va rog
paulikk92 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-12, 16:22   #21
sOund
VW Driver

Stage 4
 
sOund's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 282
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

Vezi sa n-ai gaura in podea
sOund is offline   Reply With Quote
Old 05-10-12, 22:14   #22
paulikk92

Stage 1
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 14
Default Re: Golf 4 - PAU'u meu

Salut! Am observat cand ploua ca mie se umezeste mocheta din portbagaj in partea stanga. Am dat jos partea din stanga si am vazut ca se prelinge apa usor pe langa aerisirea de langa stop(e ca un fel de grilaj) dupa care pica undeva jos intr-un spatiu cu un dop, iar apoi cand se umple imi baga apa in portbagaj. Azi am scos dopul sa vad daca la prima ploaie se mai intampla aceeasi chestie. Ceva pareri? E bine ca am scos dopul? Sau ala trebuie sa fie acolo?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dop.jpg
Views:	57
Size:	834.5 KB
ID:	2571896  
paulikk92 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -