Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-15, 20:03   #1
mvsfuzzy

Stock
 
Join Date: Apr 2015
Posts: 2
Default Masina mea Passat 3BG

Salut , dragi colegi sunt nou pe aici si vreau sa va prezint noua masina a mea . Accept orice parere ca e buna sau rea .

Vw Passat 3BG Higline 1,9 TDI 96Kw cutie viteze 6+1 trepte, ABS, ESP, climatronic, volan piele 3 spite, reglabil pe inaltime si adancime, Incalzire in scaunele din fata, scaune piele neagra,jante 17" BBS , Geamuri si oglinzi electrice incalzite, Cotiera fata, spate. In decursul anului 2013 si 2014 au fost inlocuite urmatoarele: caseta directie, burdufele de la planetare, kit brate fata si bucsele mari puntea spate, discuri de frana fata/spate Zimmerman Sport si placute de frana EBC Grenn Stuff, telescoape si arcuri Kit BILSTEIN B14 PSS reglbile pe inaltime (cod 47-124806), kit ambreaiaj ZF Performance Sachs +500Nm , turbina noua .
Mentionez ca am 2 calculatoare la ea . Unul este cel de 131CP iar al doilea este putin modificat care are undeva la 160-170+CP ! ( asa am cumparat-o ).









mvsfuzzy is offline   Reply With Quote
Old 19-04-15, 21:53   #2
arctix
Colectionar Machete

Stage 5
 
arctix's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 950
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Masina mea Passat 3BG

Frumoasa, sa o stapanesti sanatos, nu prea imi place cu arata cu farurile alea totusi
arctix is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -