Sall am un golf si vreau sai pun proiectoare si nsuht care sunt mai bune cele de langa semnal sau cele de jos din bara.Astept pareri de la cei ce au sau au avut pe masina....care bat mai bine?
Multumesc
Scz ca am postat de 2 ori
Cele originale din favrica, adica acele proiectoare din prima poza, am asa ceva pe m-au ajutat in conditii nefavorabile la drum (trebuie reglate bine ca sa te poti folosi de ele). Bafta