Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 28-02-13, 08:14   #586
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

farurile. eleronu, bara.. jantele vopsite cat de curand. ca deja se pune pe vreme buna
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 08:23   #587
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

nu ar strica sa-i tragi o noua vopsea la toata masina sau macar un polish adevarat!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 12:37   #588
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

Daca nu ma insel, legea spune ca de la 31 martie se pot pune... parca asa am inteles... Dar nu cred ca e vreunu tampit sa te opreasca sa te intrebe de anvelope de iarna daca e soare afara!
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 15:16   #589
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

la ce legi avem si militieni orice este posibil! asa ca nu m-as mira dar mna din moment ce vad ca nu mai este zapada, si nu cred ca va mai ninge de acum incolo chiar nu vad de ce nu le-am putea monta? oricum deja am vazut multe masini trecute pe modul de vara...hai cristi aruncale odata pe masina toate ca te tot lauzi ca ti-ai luat dar nimic pe masina pus
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 28-02-13, 15:38   #590
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

bujule toate vin puse pe masina .. am asteptat si eu atata vreme sa reusesc sa le pun...
dar prima data trebe sa vopsesc bara si eleronu. odata ce schimb bara schimb farurile.

jantele nu le pun pana nu le vopsesc si pana nu pun gume noi pe ele .. k ce am acuma pe ele sunt gunoaie
__________________
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 85Kw Variant

Masina mea https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...t-edition.html


DE VANZARE AUDI A4 2.5 V6 TDI QUATTRO https://forum.4tuning.ro/479-anunturi...ml#post5240911



[ VAND ] Electronice Audio Cele mai mici preturi https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...ml#post5243581
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-15, 15:21   #591
Bogdanel_2fast

Stock
 
Join Date: Aug 2015
Posts: 1
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

Prietene am citit topicul tau cu tuningul si concluzia e asa fara suparare :tuningul exista doar in mintea ta adica cu 2 pleoape pe faruri flacari antene de tirist si carlig de remorcare nu e nici un tuning am citit tot topicul si am urmarit pozele in speranta ca o sa pui macar ceva jante pe masina aia si o sa renunti la porcaria de pe capota o sa faci pragurile alea cel putin dreapta fata e praf indoit etc .proiectoarele jalnice de pe dacie .N-ai nici o treaba cu masina innafara ca te duce si te aduce .estetic 0 mecanic nu stiu cum se prezinta dar posibil la fel ca si exteriorul.e doar parerea mea nu vreau sa supar sau sa jicnesc dar esti pe 4tuning totusi.tot ajm am si eu si as putea sa iti arat si o poza cum arata o masina mai stock decat a ta care este stock. o simpla modificare la soft facut in ungaria +turbina mai mare cai putere 143 jante folii interior piele cu incalzire in scaune etc.numa bine
Bogdanel_2fast is offline   Reply With Quote
Old 12-11-15, 18:29   #592
SASIU

Stage 2
 
SASIU's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 38
Member of:
[VW]
Default Re: Golf IV 1.9 AJM Variant EDITION

40 de pagini urmarite degeaba.Mai bine urmaresc Tanar si Nelinistit.

Eram sarcastic in caz ca ramai confuz..
SASIU is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -