Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 28-02-10, 21:12   #16
bau4rock

Stage 5
 
bau4rock's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,265
Default Re: Golf III 1.4.i ABD 60Cp

un mic sfat da pe spoilerecu spray cu negru mat o sa arate mult mai bine, oricum cu timpul o s-o faci asa cum ti-o doresti
bau4rock is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 15:52   #17
ct37www

Stage 2
 
ct37www's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 45
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Golf III 1.4.i ABD 60Cp

salut si te felicit pentru masinuta e dragutza...acum sa nu ti se para ca sunt nesimtit dar as avea ceva idei pe care tu poti sa le apreciezi si sa le modifici dupa propriile gusturi sa o faci unica.... deci pentru inceput dai o vopsea si la barile alea sa fie toata masina intr`un singur paint culoarea tu decizi ...cauta niste genti cu buza lata si pe spate si mai lata nu neaparat borbet pt ca ...dalea are cam toata lumea in ziua de azi ....schimbati stopurile dar punele pe cele mai clean in locu lor eventual dunga de sus toata alba si restu rosu pe fata nu ii pune ploaie punei doar far farurile tu le alegi numai sa nu fie stoc ca nu da bine sticla de la ele sau cel putin schimbale sticla ...o folie doar pe spate si luneta ...si un eleron iesit din luneta subtil frumos ....succes sper sa fii multumit de ajutoru meu (verbal)...
ct37www is offline   Reply With Quote
Old 04-01-13, 19:13   #18
112vjnecro

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2
Thumbs up Re: Golf III 1.4.i ABD 60Cp

salut am si eu tot asa un golf spune-mi te rog ce chip i-ai montat si cat te-a costat zi-mi unpic mai detaliat ms mult vreau s-o fac si eu mai sprintena unpic pana apuc la alta )
112vjnecro is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -