Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-09, 13:08   #226
DJ-01-CEW
Oltcit Driver

Stage 5
 
DJ-01-CEW's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 431
Member of:
[Oltcit]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Dacă înainte de operaţie eram "pe acolo", sunt curios cum o să stau acum. Asta că tot mi-ai bătut apropoul ăla duminică seara

vedem ca doar nu ne costa nimic


Quote:
Originally Posted by bobocu91 View Post
Arata bine olteanul tau, se vede ca ai muncit. Ti-am citit topicul de la prima pana la ultima pagina, astept sa il vad si live cand ajung in craiova.

Bafta cu el!
cand vrei ma anunti si dam o tura prin oras
DJ-01-CEW is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 22:24   #227
MATTRIXTHEFT

Stage 3
 
MATTRIXTHEFT's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 76
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Pentru mine e nespus de frumoasa , imi place mult faptul ca e incantatoare prin simplitatea si acuratetea detaliilor. Am invatat multe citind topicul , multumesc pentru faptul ca am avut ocazia sa studiez cum se face un Oltcit frumos , fara a recurge la trucurile arhicunoscute : spoilere , eleroane...etc (plastic mult). Esti tare , domnule !
__________________
I love my car and she loves me back
MATTRIXTHEFT is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 09:27   #228
DJ-01-CEW
Oltcit Driver

Stage 5
 
DJ-01-CEW's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 431
Member of:
[Oltcit]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Quote:
Originally Posted by MATTRIXTHEFT View Post
Pentru mine e nespus de frumoasa , imi place mult faptul ca e incantatoare prin simplitatea si acuratetea detaliilor. Am invatat multe citind topicul , multumesc pentru faptul ca am avut ocazia sa studiez cum se face un Oltcit frumos , fara a recurge la trucurile arhicunoscute : spoilere , eleroane...etc (plastic mult). Esti tare , domnule !

multumesc pentru aprecieri
DJ-01-CEW is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 09:33   #229
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Clasicule, ne dăm ?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 00:26   #230
DJ-01-CEW
Oltcit Driver

Stage 5
 
DJ-01-CEW's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 431
Member of:
[Oltcit]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Clasicule, ne dăm ?
ne daduram....inca nu e lasat motorul si nu am urcat-o foarte mult in ture.....iti promit ca in curand facem una la capacitatile ei maxime....sa mai mearga cativa kilometri.
__________________
DJ-02-HKE

Last edited by manu_96xls; 03-08-09 at 00:32.
DJ-01-CEW is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 01:49   #231
nyckolas_77_nks

Stage 2
 
nyckolas_77_nks's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 39
Member of:
[Oltcit]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

unii stau cu anii sa isi faca un spoiler si cand il pun e de cct..ditamai plugurile, alti jante mari...exagerat de mari...si neaparat cu buze ca cica e mai "benga" asa...le fac tractoare...altii le vopsim caraghios, lipim 2,3 abtibilduri de pe la gume si credem ca avem masini de raliuri dar dupa ce trece nea' vasile cu bicicleta pe langa noi ne revenim, ne ambitionam si trecem la modificat (mai lipim 2 abtibilduri) in speranta ca data viitoare il vom face pe nea vasile cu bicicleta. Aici insa am gasit ceva care iese din tiparul de mai sus.DJ02HKE este ceva aparte, ceva care se defineste prin 2 cuvinte: SIMPLITAE \ CALITATE si cu asta am spus tot despre acest oltcit...bravo ciprian, locul HKE-ului este undeva in varf, undeva sus si deasupra multora... bafta si mult noroc ba baiatule. P.S. stiu ca o sa ma injurati multi printre dinti si voua astora care o faceti va dau un sfat : tineti gura inchisa ca nici nu stiti ce va intra in ea...

Last edited by manu_96xls; 03-08-09 at 10:47.
nyckolas_77_nks is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 08:15   #232
DJ-01-CEW
Oltcit Driver

Stage 5
 
DJ-01-CEW's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 431
Member of:
[Oltcit]
Default re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Quote:
Originally Posted by nyckolas_77_nks View Post
unii stau cu anii sa isi faca un spoiler si cand il pun e de cct..ditamai plugurile, altzi jante mari...exagerate de mari...si neaparat cu buze ca cica e mai "benga" asa...le fac tractoare...altzii le vopsim caraghios, lipim 2,3 actibilde de pe la gume si credem ca avem masini de raliuri dar dupa ce trece nea' vasile cu bicicleta pe langa noi ne revenim, ne ambitzionam si trecem la modificat (mai lipim 2 actzibilde) in sperantza ca data viitoare il vom face pe nea vasile cu bicicleta ...Aici insa am gasit ceva care iese din tiparul de mai sus.DJ02HKE este ceva aparte, ceva care se defineste prin 2 cuvinte: SIMPLITAE \ CALITATE si cu asta am spus tot despre acest oltcit...bravo ciprian, locul HKE-ului este undeva in varf, undeva sus si deasupra multora... bafta si mult noroc ba baiatule. P.S. stiu ca o sa ma injuratzi multzi printre dintzi si voua astora care o facetzi va dau un sfat : tzinetzi gura inchisa ca nici nu stitzi ce va intra in ea...

ba baiatule nebun esti......in 500m te indragostisi de ea?....data viitoare iti dau sa mergi cu ea.
DJ-01-CEW is offline   Reply With Quote
Old 25-06-16, 12:58   #233
Crysty95

Stage 4
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 227
Default Re: Oltcit 12TRS - DJ 02 HKE

Mai exista masina?
Frumos mai arata odata.....
Crysty95 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -