Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-09-06, 18:38   #16
mad_mike

Stage 5
 
mad_mike's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 416
Member of:
[Oltcit]
[FORD]
[MERCEDES]
Default Re: OLTCIT Club 1987 - project car sau REMAT ?

MASINA S-A VANDUT!!!!!!.Cred ca topicul ar trebui inchis cu consimtamantul autorului.
mad_mike is offline  
Old 06-10-06, 12:02   #17
Florin Vlad

Stage 2
 
Florin Vlad's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 43
Default Re: OLTCIT Club 1987 - project car sau REMAT ?

Sunt de acord cu inchiderea topicului. In ceea ce ma priveste, am renuntat si la faza cu Accentu', si la faza cu Matizu'... si mi-am luat un Megane II Sedan (vezi avatar). Asa ca... decat sa stau si sa bag bani, luna de luna, in tuningu-ul unei masini mai ieftine... bag banii in rate pentru o masina mai scumpa (apropo: mama ma-sii de banditi, cu banca lor cu tot... la credit de 260 mil. trebuie sa dau inapoi, in 10 ani, aproape 500 mil. !!!)

Asta e... cand nu avem bani, visam sa aranjam masina veche a lu' tata sau a lu' bunicu'. Avem idei, avem gusturi, avem pasiune, avem timp liber dar nu avem bani. Cand, in sfarsit, ajungem sa avem bani, parca nu ne mai vine sa-i cheltuim pe o masina veche... Si nici nu mai avem timp liber, pt. ca trebuie sa muncim pt. bani. Si atunci... the ultimate choice: o masina noua, in rate. Stiu, e rusinos...

Va multumesc si succes (si bani) tuturor !
Florin Vlad is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -