Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-16, 20:49   #661
deceneu32

Stage 2
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 49
Default Re: Oltcit Club 11RM - DJ 02 TEI - Buburuza mea

Adica o dezmembrezi?
deceneu32 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-16, 12:57   #662
bobocu91

Stage 5
 
bobocu91's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,020
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Oltcit Club 11RM - DJ 02 TEI - Buburuza mea

Quote:
Originally Posted by deceneu32 View Post
Adica o dezmembrezi?
Deocamdata este inca intreaga si tot asa as vrea sa o si dau cuiva impreuna cu foaaaarte multe piese care le am pentru ea, dar cu mentiunea ca o sa fie radiata...
__________________
bobocu91 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-16, 23:14   #663
Crysty95

Stage 4
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 227
Default Re: Oltcit Club 11RM - DJ 02 TEI - Buburuza mea

Salutare.
Sunt baiatul din gorj..... te-am sunat atunci in legatura cu masina
Eu chiar nu mai inteleg nimic, prima oara spune-ai ca o dai intreaga, apoi ca o dai pe bucati si acum iar ca o dai intreaga...... pana la urma urmei, o dai intreaga?, si radiata dar sa-mi spui ca ti-am zis ca ma intereseaza
Crysty95 is offline   Reply With Quote
Old 27-04-16, 10:53   #664
bobocu91

Stage 5
 
bobocu91's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,020
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Oltcit Club 11RM - DJ 02 TEI - Buburuza mea

Quote:
Originally Posted by Crysty95 View Post
Salutare.
Sunt baiatul din gorj..... te-am sunat atunci in legatura cu masina
Eu chiar nu mai inteleg nimic, prima oara spune-ai ca o dai intreaga, apoi ca o dai pe bucati si acum iar ca o dai intreaga...... pana la urma urmei, o dai intreaga?, si radiata dar sa-mi spui ca ti-am zis ca ma intereseaza
Scuze daca te-am bagat in ceata, la fel eram si eu pana de curand, sa-ti explic si de ce. Dupa cum am mai zis, NU dau masina INTREAGA decat RADIATA. Conform legislatiei din tara noastra aceasta nu se poate radia de la politie decat daca faci dovada depozitarii acesteia pe o proprietate personala sau dovada casarii acestia printr-un centru autorizat de colectare fier vechi.
In cele din urma am aflat ca as putea avea "o portita" prin care sa o rezolv fara nici una din dovezile de mai sus.

O sa va anunt de decizia finala de indata ce voi sti cu exactitate cum va fi radiata.

Multumesc pentru intelegere!

P.S. Week-endul trecut am dat inchiderea centralizata dupa ea si am constat cu dezamagire ca timpul si faptul ca sta nemiscata de peste un an de zile si-au lasat amprenta. Soarecii au inceput sa ros din instalatia electrica....
bobocu91 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -