Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-11, 14:14   #916
dany323bmx

Stage 5
 
dany323bmx's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 354
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by julaikos View Post
bre nu va certati...o rezolv eu cumva
Mie chiar imi place ce face cu ventoul si nu cred ca incurca aici pe topic
in schimb respectele mele pentru ce faci in continuare
dany323bmx is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 14:40   #917
manu_96xls

Stage 5
 
manu_96xls's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,465
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by Alex_19Mig View Post
Cum sa scrie daca uni moderatori sunt deranjati ca nu incarci poze cu upload-ul forumului si cand incerci sa le explici ca "nu mere".....incearca de n ori ca va mere.......
Iulica daca tot sunt deranjati moderatori de posturile tale Posteaza un nou topic la exteriorare custom sau unde iar fi locul ........si end of story...
Tu să mai treci pe la școală și doar după aceea să ridici pretenții!


Quote:
Originally Posted by DaNn.ZyX View Post
Urat din partea ta..fara suparare dar e gresit ce faci
Nu cred că ești īn măsură să-mi spui ce e greșit și ce nu.

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
Pai si de ce nu i-ati modificat titlul de la bun inceput, daca tot e pe sectiunea "masina mea Oltcit " ? Oricum e cam singurul topic care intr-adevar e citit si urmarit de pe aici
M-am uitat acum la istoria modificărilor și titlul este editat de alt moderator, nu de mine. N-o să mai ai ce urmări dacă rămāne doar mașina lui pe topic?

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
Chill Iulica, ca nu ma cert cu nimeni, spuneam doar ca in comparatie cu alte topicuri, unde vezi tuning gen sute de stickere, zeci de tweetere si fluier pe toba, pe asta al tau chiar ai ce vedea
Am contestat eu asta?

Dacă mi se punea pata și ștergeam tot fără să mă gāndesc vă īnțelegeam, dar atāta timp cāt īl īntreb pe om ce crede că ar fi de făcut nu știu ce vă agitați.
__________________
Second to a hammer , a cable tie can fix anything!

Last edited by manu_96xls; 02-07-11 at 14:47.
manu_96xls is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 15:49   #918
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Pai eu nu vreau sa deschid alt topic fiindca nu vreau sa-mi fac reclama,doar postez ce mai fac eu altceva decat la oltcit,doar ca postez aici,nu dau linkuri de pe alte forumuri,nu fur munca nimanui.de asta am si dorit ca topicul meu sa aiba numele asta,chiar nu vad ce deranjeaza atat de mult
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 16:00   #919
manu_96xls

Stage 5
 
manu_96xls's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,465
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by julaikos View Post
Pai eu nu vreau sa deschid alt topic fiindca nu vreau sa-mi fac reclama,doar postez ce mai fac eu altceva decat la oltcit,doar ca postez aici,nu dau linkuri de pe alte forumuri,nu fur munca nimanui.de asta am si dorit ca topicul meu sa aiba numele asta,chiar nu vad ce deranjeaza atat de mult
Pentru că nu mai are nicio logică topicul, secțiunea , nimic. Postezi vw la oltcit , e logic? Lași topicul ăsta pentru mașina ta, și pentru celelalte faci un topic separat. Mere cu mere și pere cu pere nu salată de fructe.
manu_96xls is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 19:18   #920
DaNn.ZyX
Opel Driver

Stage 5
 
DaNn.ZyX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,934
Member of:
[PEUGEOT]
[Opel]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by manu_96xls View Post
Pentru că nu mai are nicio logică topicul, secțiunea , nimic. Postezi vw la oltcit , e logic? Lași topicul ăsta pentru mașina ta, și pentru celelalte faci un topic separat. Mere cu mere și pere cu pere nu salată de fructe.
Asta īnseamnă că ai ceva personal cu Iulică,dintre toţi moderatorii,te-ai găsit tu mai cu mot să faci ordine pe threadul lui de parcă ar fi singurul care prezintă mai multe maşini,de mărci diferite pe un singur topic.
P.S : cu riscul de a-mi lua ban(pt că unii aşa stiu ei sa reacţioneze) zic : Unii nu isi merita postul asta de "moderator/(s)" ! Numai bine !
__________________
this
DaNn.ZyX is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 19:38   #921
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by DaNn.ZyX View Post
Asta īnseamnă că ai ceva personal cu Iulică,dintre toţi moderatorii,te-ai găsit tu mai cu mot să faci ordine pe threadul lui de parcă ar fi singurul care prezintă mai multe maşini,de mărci diferite pe un singur topic.
P.S : cu riscul de a-mi lua ban(pt că unii aşa stiu ei sa reacţioneze) zic : Unii nu isi merita postul asta de "moderator/(s)" ! Numai bine !
Stai linisistit ca actionam eu daca nu se baga el
Nu-si merita postul, moderatorii care vad mai multe masini prezentate intr-un singur topic, si nu iau nici o masura pentru a clarifica situatia
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 19:51   #922
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

OK,atunci va rog sa inchideti acest topic imi voi deschide unul in alta parte in care sa continui prezentarea masinilor mele si tot ceea ce mai iese din mainile mele,multumesc pentru intelegere!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 22:53   #923
manu_96xls

Stage 5
 
manu_96xls's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,465
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by DaNn.ZyX View Post
Asta īnseamnă că ai ceva personal cu Iulică,dintre toţi moderatorii,te-ai găsit tu mai cu mot să faci ordine pe threadul lui de parcă ar fi singurul care prezintă mai multe maşini,de mărci diferite pe un singur topic.
P.S : cu riscul de a-mi lua ban(pt că unii aşa stiu ei sa reacţioneze) zic : Unii nu isi merita postul asta de "moderator/(s)" ! Numai bine !

Pe bază cărui lucru tragi stimate aceste concluzii?Nepotul mamei omida?
Dacă era să am ceva cu el, aveam de mult că nu-i de ieri de azi pe forum și nici eu.
manu_96xls is offline   Reply With Quote
Old 02-07-11, 23:05   #924
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Julaikos tine neaparat sa-si adune aici tot ce are el lucrat, si, desi manu are 100% dreptate, eu spun ca putem fi intelegatori si sa-l lasam tura asta sa-si scrie mai departe aici modificarile
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 15:10   #925
lupuromeo

Stage 2
 
lupuromeo's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 62
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

dupa parerea mea este o problema care tine de ''obtiune'' si nu de orgolii si alte lucruri care nu fac decat sa nu mai scrii sau sa nu te mai exprimi.Eu unul apreciez sinceritatea cu care pune pe ''tapet'' tot ceea ce face si la cine mai lucreaza si ca nu se limiteaza numai la batranul oltcit,eu apreciez asta si pt faptul ca impartaseste si cu noi absolut cei nou,ce gandeste sa realizeze,la ce lucreaza in prezent atat la masina lui cat si a altora,pe mine unul nu ma deranjeaza si mi face mare placere sa deschid acest topic si sa citesc si altceva,cred ca este legat de principiu,nu vreau sa critic absolut pe nimeni este pur si simplu doar parerea mea si repet nu ma simt in masura sa critic,am tot respectul pt munca depusa si nu o poate contesta nimeni din punctul meu de vedere eu unul la s incuraja dar nu vreau sa fiu gresit inteles,asa ca decizia lui Iulica va fi probabil sa nu mai posteze cu asa mare transparenta cu care ne a obijnuit gandurile si realizarile lui pacat......dar asta este,se pare ca cei acreditati vor hotara si pt noi.
lupuromeo is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 16:31   #926
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Quote:
Originally Posted by lupuromeo View Post
dar asta este,se pare ca cei acreditati vor hotara si pt noi.
despre cine vorbesti cu atata tristete?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 19:14   #927
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

Problema s-a lamurit dupa cum se vede,o sa scriu in continuare aici,chiar nu-mi e la indemana sa incep alt topic unde sa continui si cu oltcitul si cu alte rable care imi trec prin maini...ma bucur ca s-a rezolvat si acum daca se poate sa ne intoarcem la conservele noastre
Saptamana urmatoare desfac motorul care cred eu ca nu mai are segmenti,sau daca ii are fie sunt rupti fie sunt lipiti de pistoane
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 21:29   #928
alxxdarkot20all

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 335
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

sa pregatesti o dalta si un ciocan ca io asa am scos odata segmentii de pe piston, si au fost asa omorate pistoanele ca a mai tinut un drum de italia motorul.
alxxdarkot20all is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 21:32   #929
lupuromeo

Stage 2
 
lupuromeo's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 62
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

bafta in noul tau proiect,la buna auzire.
lupuromeo is offline   Reply With Quote
Old 04-07-11, 10:29   #930
AvvM

Stage 3
 
AvvM's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 84
Default Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

sa il incercam cu drag
AvvM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -