Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FIAT > Masina mea Fiat

Reply
 
Thread Tools
Old 13-03-10, 22:33   #1381
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Vai sa'mi bag...ati scris 7 tone (i don't mind), is rupt de oboseala si fara chef de a scrie...dar hai sa va raspund. Salut, pentru inceput.

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Omule, faptul ca nu-ti pot vedea masina live la 4tuning Days este unul dintre cele mai importante motive pentru care regret ca nu pot ajunge.
Sunt convins ca o sa rezolvi cumva problema A.S.A.P. si pentru cei ca mine (a se citi cei ce raman acasa ). Adica sa pui poze cu ea expusa, CAT MAI CURAND.
Citisem reply-urile tale inainte sa afli ca de fapt e gata.... cand erai asa dezamagit si suparat pe cei implicati. Nu stiam cum sa te incurajez, pentru ca imi aduceam aminte instantaneu cum eram eu ”in vremurile bune”, sa zicem asa, adica atunci cand aveam amaratul ala de Tico si niciodata nu reuseam sa-l pregatesc la timp pentru ceea ce urma... simteam ca toata lumea parca lucra impotriva mea, parca nimeni nu voia sa-mi intinda o mana de ajutor... in fine...
Ma bucur nespus ca la tine s-a rezolvat totul la timp, tu nu meriti soarta mea din punctul asta de vedere! E bine ca ai ”langa tine” pe cineva care chiar da doi bani, caruia ii pasa.

Felicitari in primul rand tie, Morph, pentru efortul si ambitia de care ai dat dovada!
In al doilea rand, felicitari tuturor celor ce s-au ocupat de proiect, pentru aceleasi considerente! (desi inca n-am vazut despre ce e vorba dar sunt convins ca n-are cum sa nu fie bine).
Nu ne uita cu pozele, daca se poate chiar sambata! Oricum o sa trimit niste spioni sa vad si eu ce si cum
Toate cele bune!
Salut Alex. Din nou, o mare placere pentru mine prezenta ta aici. Sincer as fi vrut sa scrii mai des...dar fiecare cu timpul care il are...mult spus deranjat dar poate ar fi fost mai ok daca ziceai ceva ) atunci cand nu stiai ce sa imi zici. De multe ori mam gandit ca tu ai trecut prin asta, ca cel mai bine miar prinde o discutie cu tine, un sfat...o alta abordare. Nuj...dar eu nu simt ca toata lumea lucreaza impotriva mea...simt ca mai sunt 1000 lucruri de facut si nu am finantele sa le fac (vb. strict de exteriorul masinii)...totusi nu am terminat totul la timp, cred ca ai inteles gresit, cred ca ati inteles mai multi gresit. Prieteni, masina este data in fuller, nu ca sa ajuns la etapa respectiva...ci ca sa ii dam o nuanta cat mai aproape de adevar, de nuanta finala. La fel si spoilerele...mai e de munca. Majoritatea celor care au lucrat, au lucrat cu determinare si pasiune. Finisorul/Vopsitorul ma tzepuit...daca isi facea treaba asa cum scria in brosura, poate era alta situatia...dar asa...asta este. Facem alegeri si privim numai inainte, nu in trecut. Nu mai comentez...

Man, sincer...am asteptat TuningDays asta si cu gandul ca sigur ai sa vii, sigur ne vedem si noi intrun final...dar nu a fost sa fie nici acum...maybe next time. Te salut acum ca is obosit si mai am de scris...si vorbim noi pe un mess mai pe larg, mai multe...aseara ar fi fost ideal dar cred ca dormeai deja cand tiam trimis PM.

Numai bine prietene

Quote:
Originally Posted by DB77VLY View Post
Morph, pe proprietar il stiu eu, e prieten cu mine, il iau si pe el de maneca si vin si te iau si pe tine, dar nu astazi, maine, pt. ca maine ajung la 4TD. Felicitari pt. eforturile pe care le-ai facut sa aduci masinuta la 4TD !
Maine o sa'ti spuna ca deja neam imprietenit. Au fost fff multe de facut, multe lucruri dar totusi timpul ia permis si nea permis sa ne vizitam reciproc. Odata el la baza la mine, odata eu la baza la el. Am uitat sa'i zic ca il astept pe forum deci avem si maine ce discuta ) he he he. Referitor la masinuta lui, frumoasa. Is cateva aspecte (ca decalurile si desenul) care nu prea ma incanta dar latimea la janta ma incantat. 225 baieti...tipu' nu se joaca ) (eu am 195 si creeeeeeeed ca e de ajuns)...daca el se descurca cu 225...bagam si noi 9j, 10j ) (glumesc)

Quote:
Originally Posted by eXeqTr View Post
Uite ca a venit si randul tau Morph, a venit randul tau sa fii happy. Sincer ma bucur foarte mult pentru tine ca ti-au iesit treburile asa cum ti-ai dorit ( sau poate chiar mai bine ) si sper sa fi meritat tot stresul, toti nervii si toate neplacerile intalnite pana sa o vezi in stadiul de fata. REGRET ENORM faptul ca nu pot fi acolo sa-ti strang mana si sa te felicit pentru pasiunea, eforturile si ambitia de care ai dat dovada, iti multumim pentru " nuvela " mie unu chiar mi-a placut ( de treaba caschetarii ) important e ca ai ajuns acolo unde ai vrut cu ea si ca vor urma alte chestii si mai si, avem cu totii incredere in tine si stim ca o sa o scoti la capat asa cum iti doreste inima. Felicitari baietilor care au lucrat la masina sa le dea Dumnezeu multa sanatate sa puteti face impreuna si alte chestii la buburuza si nu numai.
Acestea fiind spuse inchei prin a te ruga sa pui poze cu bestiuta sa o vada si ochiu` nostru...

Salutari din Iasi prietene, toate cele bune !
Mersi man...dar vam zis, va pripiti cu anumite aspecte si remarci. Mai e muuuuuult pana cand am sa fiu asa zis happy. Nu vreau sa fiu inteles gresit...sunt si acum extrem de happy (pana intra iar in lucru si nu o mai vad) dar nu la modu in care zici tu Am sa fiu asa cand am sa o vad finisata, toata scoasa la linie, vopsita, lacuita, mai scurt spus cand o sa fie bomboana! Dar mai e mult pana atunci. Peace

Quote:
Originally Posted by D0ryN View Post
Sper ca nu am stricat nici o surpriza. Oricum nu se vede mare lucru
Felicitari !
Mersi pentru poza atasata. Ai fost belea cu poza asta. Nu puteai sa ii intarati mai tare ) Practic de acolo nu se vede absolut nimic din ce se poate vedea momentan )...e mondiala poza, am ras sincer cand am vazuto.

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Doryn, mai mult ai intaratat lumea cu poza aia )

Nu se vede decat vopseaua si un pic din praguri, ca in rest nu mai observ nimic la masina.
Aaa... Si shaved doors, si parca si badgeless grill.
Cred ca asta a vrut in final sa faca, nu? )

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
E bine daca vezi vopseaua tu ca Morph mi-a spus ieri la telefon ca nu e vopsita ))
Man, toti de la distanta vad vopsea...si de aproape vad spritz kit...sau poate unii necunoscand ( no offence, nu vreau sa jignesc pe nimeni) poate cred ca e vopsea. Si fara gluma, de la distanta masina zici ca e alb perlat. Cum bate lumina pe cupola si pe laterale ii da o nuanta foarte speciala...nuj...e interesant...dar cand te apropii iti dai seama ca e spritz kit. (sau nu)
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 22:34   #1382
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Si acum continuare, postul numarul 2 because: The text that you have entered is too long (10120 characters). Please shorten it to 10000 characters long.

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Asta inseamna ”Best Work Effort” bun si asa, pentru inceput

Hai cu pozele alea, Morph!

Propun sa nu puna nimeni poze inaintea lui Morph (sau fara acordul lui).
Bine zici in prima parte, bine zici...dar referitor la partea a 2a...ba baieti...daca sunteti cativa fotografi crispati p'acolo care asteptati acordul meu sa piscati niste poze p'aci sau pe alte threaduri...DATII DRUMU!!! Ce asteptati?!!! (si trebuia sa puneti si inainte...eu am intrat AICI cu gandul sa gasesc poze...dar poze DELOC!!!) si app de poze...*

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Hmmm... s-a facut deja seara si n-am vazut nicio poza. Morph, nu te gandesti deloc si la ”homies”? (a se citi ”people @ home”)
Man...ma jur ca sau facut la masina aia pe putin 100 poze, pe putin fara sa exagerez. A fost pozata la greu!!! Ea si toate masinile de la standul PLM! (restul nuj...eu la PLM am stat) Sincer nu mam gandit sa'mi scot eu prastia mea de telefon (camera VGA) si sa'i fac 2 poze sa fiu sigur ca am ce arata la "homies"...mam gandit ca pana ajung eu acasa sigur varsa cineva o caldare de fotografii...dar mam inselat. Astept si eu ca voi ca sa dau lui fratemiu, lui taicamiu...(Ma suna tata si imi spune "ai in dreapta ta o masina rosie???" eu: DA! "Ba teau dat astia la Stirile ProTv. Da aia e masina ta? Asa arata??? Sa nu o mai recunosc"...el care marti o vazuse fara fuller)

Quote:
Originally Posted by sir_sanjei View Post
cred ca are un orgasm continuu si nu poate sa atasaze pozele.
Este este si ala...si oboseala cronica...dar vad ca treaba asta cu nedatu pozelor a cazut in cealalta extrema. Am zis eu ca nu pun poze pana nu e gata...ok! Nu e gata, dar se pot pune poze!!! Eu nu am, puteti sa imi dati poze!!

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
continuare de la *...ca prima poza, nu se putea pune un unghi mai naspa decat asta. Cred ca la stadiul actual...este cel mai naspa unghi din care se putea poza si pune poza. Chiar mam enervat la faza asta...(nu mam enervat pe nimeni, mam enervat pe situatie...ca sa pus poza aia gen "teaser"...si acu in loc sa puna una cu un profil complet, sau din fata...apare cacatul asta de unghi din care se vad numai lipsuri: lipsa grile laterale, lipsa grila fata, lipsa sticla faruri (aia era data jos)...cel mai naspa unghi fratilor! Nu se putea pune alta...)

Quote:
Originally Posted by mba View Post


exact de ce mi-a fost frica si incercam sa iti tot spun...

sper ca maine in realitate sa arate mai bine
Credema ca arata mult mai bine decat atat. Nu te pripi cu parerea sau pripestete si o sa ai o surpriza. Vezi ca team asteptat azi toata ziua pe acolo si nu mam "impiedicat" de tine. Maine vii? (ar fi indicat pt tine sa faci asta...or else )

Quote:
Originally Posted by DarkSun View Post
Mistocuta masina, pacat ca nu am putut sa ma uit mai aprope ca ati ascunso acolo.

Oricum felicitari, poate cel mai misto 6cento din RO.
Am ascunso acolo, impropriu spus...(nu a tinut de noi)...si am ascuns toate masinile de la stand practic (adik fff ingramadite) din cauza unor schimbari de ultim moment. Asta este! Cand o sa am ce arata pana la cel mai mic detaliu
o sa ma deranjeze acest aspect...momentan ma avantajat pentru ca sa vazut doar o imagine de ansamblu, un concept, ceea ce miam dorit si eu si Aleks.

Quote:
Originally Posted by rebel_one View Post
Pun eu 2 poze mai "clare"
PS: nice car dude
Thanks dude! Pozele din nou...nu cele mai reusite unghiuri...

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Aceeasi poza am pus-o eu in urma cu o pagina.,.......
POSTUL NUMARUL 2!!! Nu intra totul intrun post because: The text that you have entered is too long (11513 characters). Please shorten it to 10000 characters long.

Daca asta este singura ) o tot repetam )

Quote:
Originally Posted by plictisit View Post
desi nu e terminata oricum arata bine, deabia astept sa o vad terminata, best seicento ever P.S. morph tu care erai pe acolo ? ca nu stiam desi am trecut pe la masina ta de cateva ori, ai parul cret ? sau te-am confundat poate
Ms fain man, ms fain. Chiar vreau sa fie best seicento Eva! (asta a fost scopul nostru) Din Romania si din lume. Pana la ora actuala cum ii ziceam si lui LucianF, cu toata modestia din lume sau nu, cu toata aroganta va spun ca ESTE! Acum gusturile nu se discuta, stiu...poate nu e cel mai tehnic...sau cel mai I.C.E...dar este cel mai modificat general si in special la exterior. Zic cu toata modestia sau nu pentru ca sincer am cautat tot netu si nu am mai gasit asa ceva...sau ceva pe aproape. Mai sunt...si evazate...si late...si joase...dar nuj...asta e altfel. O sa vedeti ce vorbesc.

...si DA! Mai confundat Nu eram eu ala...Eu is cel cu ochelari si cu parul ciufulit (tzepi, ciufulit)...mai inalt asa de felu meu...si astazi cu proasta inspiratie sa vin imbracat in negru...sa se asorteze de minune praful de prin si pe masina cu mine si sa arat toata ziua ca un salahor.

Va salut pe toti si multumesc ca ati avut sau nu placerea sa cititi nuvela din seara asta ). Acum, URMEAZA POZELE!!! Promit! Acu fac rost de ele...dupa ce dau submit reply...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 22:40   #1383
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Special pt Bogdan:
Frate imi cer mii de scuze, din nou, pt faptul ca pozele alea super, nu au putut venii in seara asta. Mii de scuze, milioane, sute de milioane... chiar imi cer scuze...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P3100030.JPG
Views:	175
Size:	2.93 MB
ID:	1363258  
__________________
Visez mult, dar este visul meu...
bogddanel is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 22:49   #1384
plictisit

Stage 5
 
plictisit's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

anyway maine vin si intreb de tine pe acolo sa schimbam 2 vorbe live morph
plictisit is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 23:21   #1385
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Quote:
Originally Posted by bogddanel View Post
Special pt Bogdan:
Frate imi cer mii de scuze, din nou, pt faptul ca pozele alea super, nu au putut venii in seara asta. Mii de scuze, milioane, sute de milioane... chiar imi cer scuze...
Dau cu subsemnatu pe mess de nu fug degetele pe tastatura la cum se deschid ferestrele de mess. Ce scrie pe ea baieti? MASINA IN CONSTRUCTIE. Deci acolo finisam, acolo punem plasa, acolo decupam, acolo mai taiem...si tot asa.

Quote:
Originally Posted by plictisit View Post
anyway maine vin si intreb de tine pe acolo sa schimbam 2 vorbe live morph
Clar! Oricand prietene, oricand! Astazi am stat si am vb. cu LucianF, fc2fc...om de 11+. E altfel ma cand cunosti omul si vb. cu el fata in fata...e altfel, nuj...asa pe forum...esti indispus dupa o zi proasta...esti nervos mai scoti una stramba, face omu parere proasta...sau invers...na..*****ii numa lapte si miere si cand te vezi cu el fc2fc nu stii pe unde sa mai fugi ) (exclus cazurile de fata)...intalnit si cu Gabi (din Craiova)...alt om de 11+ si ala (desi initial si cumva preconceput dp forum credeam altcva, recunosc!)...si cu muuuuuulti tare! Nu incep sa enumar ca sa nu uit pe vreounu sa se supere (oricum nu are importanta)...

si acum...ram tata taaaaaam!!! POZELEEEEEEEE!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 488.jpg
Views:	183
Size:	1.76 MB
ID:	1363524   Click image for larger version

Name:	Picture 489.jpg
Views:	113
Size:	2.12 MB
ID:	1363525   Click image for larger version

Name:	Picture 484.jpg
Views:	166
Size:	1.77 MB
ID:	1363526  

Click image for larger version

Name:	Picture 485.jpg
Views:	161
Size:	2.12 MB
ID:	1363527   Click image for larger version

Name:	Picture 486.jpg
Views:	165
Size:	1.73 MB
ID:	1363528  
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 23:36   #1386
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

contrast prea mare intre partea din fata (foarte incarcata) si laterale+spate unde ai ras tot. ma asteptam sa-mi placa mai mult, la cata reclama i-ai facut
cosmin_cosmin_1 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 23:45   #1387
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Quote:
Originally Posted by cosmin_cosmin_1 View Post
contrast prea mare intre partea din fata (foarte incarcata) si laterale+spate unde ai ras tot. ma asteptam sa-mi placa mai mult, la cata reclama i-ai facut
Cu tot respectul, cred ca te inseli! (gusturile nu se discuta) dar eu cred ca judeci dupa poza cu spatele mai sus atasata unde, din nou: NU SE VEDE NIMIC! Stai sa vezi cum arata spatele de la nivelul pasagerului care circula in spatele tau (haion, stopuri, bara, galerie evacuare si finalele)...nu mai conteaza.

Eu nu ma astept sa'i placa nimanui, sincer. Dar ma bucur daca va place. Partea cu reclama, nu stiu ce sa zic...nu consider ca iam facut reclama ca nu o vand si nici n'am sa o vand...dar na...nuj...mam simtit putin atins la faza
Quote:
la cata reclama i-ai facut
...de parca "we morph...prostituata asta ma asteptam sa faca treaba mai buna la cat ai laudato"...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 13-03-10, 23:45   #1388
AB-04-ASS
Opel Driver

Stage 5
 
AB-04-ASS's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 664
Member of:
[Fiat]
[Opel]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Quote:
Originally Posted by cosmin_cosmin_1 View Post
contrast prea mare intre partea din fata (foarte incarcata) si laterale+spate unde ai ras tot. ma asteptam sa-mi placa mai mult, la cata reclama i-ai facut
Masina e inca under construction... deci lucrurile o sa se mai schimbe.

Felicitari Morph, ai un bondar pe cinste .
AB-04-ASS is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 00:47   #1389
eXeqTr

Stage 4
 
eXeqTr's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 235
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

ai sa-mi phoot una :-O ce i-ati dat la PLM acolo, steroizi ?!?!

daca acum arata asa.. apoi cand o fi gata e Game Over.

CONGRATZ!
eXeqTr is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 01:17   #1390
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Quote:
Originally Posted by eXeqTr View Post
ai sa-mi phoot una :-O ce i-ati dat la PLM acolo, steroizi ?!?!

daca acum arata asa.. apoi cand o fi gata e Game Over.

CONGRATZ!
Recunosc. Iam dat 2 pastile, cat a prescris dom doctor MBA dar am facut greseala si am lasat pastilele'n hala si nebuna sia luat singura...acu ce sa'i fac? Nici nu mai pot sa o alerg pana slabeste )


...inca o treaba...isi face ala masina, CONGRATZ CONGRATZ la proprietar! Isi schimba ala motoru: CONGRATZ CONGRATZ la proprietar! Acu sincer ba baieti: Felicitari ALEKS si PLM TUNING. El a muncito pana acum si tot el mai are de muncit la ea impreuna cu finisoru/vopsitoru. Intelegeti cum vine? Eu niciodata nu am inteles chestiile astea si nu vreau sa dau exemple pe altii cu nume cu tot...dar am sa ma dau exemplu pe mine ca nu vreau sa fiu ca altii MS, MS de parca eu am tras fibra, de parca eu am dat kitu. Foarte multe nopti nu am dormit nici eu (nu de nerabdare, de griji! De frica de esec, de paranoia, stres si tot felu...sincer niciodata de nerabdare), multe drumuri am facut, multe piese am luat, radiator pe mijloc eu montat si altele...dar bataliile grele Aleks lea dat...si inca mai are pana castiga razboiul...pana acum victorie! Poate gresesc judecand asa, meritul meu e in spatele cortinei, asa consider. Banii sunt munciti din greu, sacrificiile care leam facut, le fac si le voi face sunt absolut enorme (cine stie cunoaste) dar in final proprietarul SUNT EU. Dupa 4tuningdays putina odihna fizica si psihica si la Aleks si la mine (ca la amandoi e bine meritata) si dupa o luam incet la facut, refacut, finisat, vopsit, montat....am renuntat la termene, am renuntat la tot. (asta nu inseamna ca e gata la sfantu'asteapta) Asa proiect nu are nevoie de termen. De ce? Pentru ca oricat de tarziu ar fi, daca iese BINE, SE MERITA! Acum ramane o problema: vesnica.

FELICITARI MORPHEUS SI ALEKS! (pana acum)

PUNCT! (gata, ma culc! ne vedem maine la ultima zi 4TD 2010)
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 02:54   #1391
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

ce sa zic... sincer... mai trebuie lucrat putin la ea... putin mai mult. jantele parca ar merita sa fie macar pe 15 sau daca se poate asa, la limita chiar 16. ca sa arate masivitatea body kit-ului.
felicitari. cand o sa fie gata a ta, sper sa fie si punto al meu. sa fie... face 2 face.
Detman is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 08:15   #1392
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Quote:
Originally Posted by Detman View Post
ce sa zic... sincer... mai trebuie lucrat putin la ea... putin mai mult. jantele parca ar merita sa fie macar pe 15 sau daca se poate asa, la limita chiar 16. ca sa arate masivitatea body kit-ului.
felicitari. cand o sa fie gata a ta, sper sa fie si punto al meu. sa fie... face 2 face.
Privind depaaaaarte in viitor, o sa aiba si un set de jante de expo. Poate o sa ramana si de strada, desi ar fi prea multi parametri afectati. (demaraj, eroare afisare viteza bord, franare,...etc) dar neam gandit si la asta, sunt si ele in plan...dar mai e muuuuult pana acolo. Mie imi place fff mult si cu jantele astea, chiar daca acum pe langa bodykit par micute, nuj...dau bine. Nu ma plang la capitolul asta si daca nu place la loome nu sunt deranjat ca mie imi place si asa. Dar pentru inceput, pentru show e posibil sa ii iau un set separat (dar mai intai sa o facem de show)

Am plecat la Romexpo, saluuuuuuuuut!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 18:28   #1393
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

1. A aparut si masina ta in reportajul prezentat de ProTV acum 2 minute
2. Ma bucur ca ai reusit sa termini masina macar in mare parte ca sa poti fi prezent la salon. Am vrut sa ma bag in seama sa schimbam 2 cuvinte dar erai inconjurat de multi alti oameni care iti puneau diverse intrebari iar eu ma cam grabeam. M-am invartit oricum minute bune pe langa ea si celelalte de la PLM Tuning. Aleks era cam ocupat si savura sandwichul ala la el in masina (el cred ca era), asa ca nu am avut cu cine vorbi la voi la stand. Oricum, frumoase exemplare si buna localizare (asta banuiesc ca e meritul lui Aleks).
Mult succes in continuare cu masina frate si sa fii sigur ca va arata demential cand va fi gata
__________________


SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 19:22   #1394
my_name_speed

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 17
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

salut din partea mea tot respectul pt munk am stat la tine la stand si am admirato cred ca cel putin 30 de minute imi place masina mult am vrut sa vin sa ne salutam fc2fc dar am avut o retzinere pt k nu am vb nici pe forum dar iti urmaresc des evolutia masinii tale
Masina arata intr-un mare fel nu ma asteptam sa vi cu ea cand am intrat si mi-am aruncat ochii prin multime si am vazut buburuza alba am ramas:O am zis k nu este adevarat ceea ce vad felicitari si tot respectul din partea mea am sa pun si niste poze cu masina dar cand am sa le scot k acum nu am timp.Poate la alta expo o sa ne cunoastem dak o sa am mai mult curaj sa vin la tine.sper sa ajungi cu bn acasa si sa continui ce ti-ai propus cu proiectul numai bn si drum bun.RESPECT TOTAL
my_name_speed is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 19:29   #1395
D0ryN

Stage 5
 
D0ryN's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,679
Member of:
[VW]
Default Re: Seicento - NT O5 YRJ

Apare in videoul asta standul PLM de pe la 1:05
D0ryN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -