Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Masina mea Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-15, 20:19   #1
catalin_marius

Stage 2
 
catalin_marius's Avatar
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 40
Angry Audi 80 cabrio 93 rosu NT xx ZBR-POZE[caut proprietarul]

Salut!
Sunt Audi 80 din 1993 cabrio rosu cu numere NT xx ZBR FUNCTIONEZ PERFECT si caut urgent proprietarul sau proprietarul ma cauta pe mine, DISTRIBUIE MAI DEPARTE DACA ITI PASA DE MINE SI DE PROPRIETARUL CARE MA MODIFICAT SI MAI RAU O SA AJUNG LA DEZMEMBRARI !!! :rusine:
Daca ma cunosti sau stii ceva despre mine te rog sa imi trimiti un mesaj privat sa vorbim!
NU MERIT SA AJUNG LA DEZMEMBRARI !!!!




Album poze:
https://imgur.com/a/4q7fX
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	audi80_OK1.jpg
Views:	68
Size:	3.17 MB
ID:	3082857   Click image for larger version

Name:	audi80_OK2.jpg
Views:	55
Size:	3.01 MB
ID:	3082858   Click image for larger version

Name:	audi80_OK3.jpg
Views:	41
Size:	2.74 MB
ID:	3082859  

Click image for larger version

Name:	audi80_OK4.jpg
Views:	73
Size:	3.54 MB
ID:	3082860  
catalin_marius is offline   Reply With Quote
Old 16-06-15, 12:45   #2
CaTalin_BN

Stage 2
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 36
Default Re: Audi 80 cabrio 93 rosu NT xx ZBR-POZE[caut proprietarul]

vezi ca era pe OLX de vanzare, oricum si-au batut joc de masina intr-un mare fel
CaTalin_BN is offline   Reply With Quote
Old 22-06-15, 18:25   #3
catalin_marius

Stage 2
 
catalin_marius's Avatar
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 40
Default Re: Audi 80 cabrio 93 rosu NT xx ZBR-POZE[caut proprietarul]

Am mai aflat cate ceva despre ea.
Ultima data era in tecuci la niste colorati si acum am aflat ca e pe la barlad pe langa un amanet
Oricum nu mai e de cumparat... Fara fiscal de la proprietarul de unde e instrainata masina nu am ce face cu ea,prea prost sa fii sa cumperi o masina din piatra neamt si sa o aduci in vn fara fiscal. Din pacate asta sa intamplat.
catalin_marius is offline   Reply With Quote
Old 05-08-15, 16:03   #4
Piglet80Avant

Stage 1
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 19
Default Re: Audi 80 cabrio 93 rosu NT xx ZBR-POZE[caut proprietarul]

Acum este prin Bucuresti , am vazut-o personal , tot in ideea de cumparare (cica cu fiscal) , dar ........ nu vreau sa jignesc pe nimeni , pentru cine vrea o masina sa bage bani aiurea este buna , pentru cine are ceva habar despre audi 80 nu este de luat in seama , poate la bani putini pentru un viitor indepartat de folosinta .... .
Nu vreau sa fiu carcotas dar este fix masina la care toti proprietarii si-au batut joc si acum , tot ei , vand o masina din amintiri de reputatie al modelului , ar fii prea multe de enumerat ca defecte (de la electrica pentru decapotare pana la trager si terminand cu mult chit) si nu are rost .
Este fix masina care merita (un cabrio la bani putini) si nu merita (prea multi bani de bagat) !!!
Acum nu stiu de la cine , care din proprietari a aduso in starea asta dar nui a buna , cine a zugravito ? La ce pret sunt piesele de audi 80 la generatie se facea mai usor pe original dar gusturile nu se discuta (dar cand vine vorba de vanzare/cumparare se cam discuta) .
Pana la urma nu iti place nu cumperi .

Last edited by Piglet80Avant; 05-08-15 at 16:13.
Piglet80Avant is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -