Quote:
Originally Posted by maier sergiu
E cam belea cu injectiile alea sunt puternice dar foarte pretentioase verifica-ti prima si prima data pompa de benzina tre sa bage minim 10 atmosfere altfel nu va merge bine niciodata am umblat de nebun cu o injectie din aia la toate servisurile din judet si nimeni nu io dat de capat tre sa gasesti pe cineva care chiar se pricepe la ele vacumurile tre sa fie la locul lor sa nu traga deloc aer fals e complicat 
|
Pompa parerea mea e ca baga din moment ce se deschid injectoarele numa treaba e k nu am conductele ei originale ci am pus nijte furtune in locul unde vine legata pompa posibil sa traga aer, nu shtiu ce sa mai cred

In acelashi timp ma gandesc k ar fi aprinderea. Apas acceleratzia o tzin la un anumit punct, sta o vreme dupa aia se accelereaza cum ar trebui dupa care iar scad turele shi tot asha. Dak incerc sa pornesc de pe loc, o tzin accelerata in blana cum iau picioru depe ambreiaj scad turele shi da sa moara.

draq shti ce are