Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-15, 22:48   #1
astragsi

Stock
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 2
Default Maşina mea: Astra F GSI

Salutare baieti!vreau sa va prezint masina mea astra f gsi c20ne.masina este de fabrica un gsi.am cumparato in decembrie 2013 si de atunci incerc sa fac si eu cate ceva la ea.a fost colantata 100% si am avut probleme cu politia.apoi dupa ce am pus cativa banuti deoparte am vopsito.unde se pare ca meseriasul ....era doar cu gura.am gasit o caroserie buna si in curand o sa incerc o recarosare.daca aveti sfaturi si vreti sa ma ajutati sa o pun pe strada intr-o caroserie mai curata o sa va fiu recunoscator.momentan asta doresc.dupa ce termin sper sa iau si un sfi.dar asta pe viitor.sper sa va placa.multumesc
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCN3079.JPG
Views:	98
Size:	6.15 MB
ID:	3113057   Click image for larger version

Name:	DSCN3089.JPG
Views:	64
Size:	5.22 MB
ID:	3113058   Click image for larger version

Name:	DSCN3082.JPG
Views:	108
Size:	5.94 MB
ID:	3113059  

Click image for larger version

Name:	DSCN3103.JPG
Views:	67
Size:	5.83 MB
ID:	3113060  
astragsi is offline   Reply With Quote
Old 11-08-15, 18:51   #2
Cristinelul

Stage 5
 
Cristinelul's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 628
Default Re: Astra F GSI

Salutare,imi place mult astra ta! Imi place ca are kit-ul de gsi,mai trebuie aranjat ici-colo dar cu timpul se rezolva!Din ce vad eu iti trebuie o suspenise sport,proiectoare(care nush cat de usor de gasesc).Iar pe partea motorului,nu e o idee rea dar numai sa il poti omologa! Daca nu parerea mea e ca te complici prea mult! Bafta!
Cristinelul is offline   Reply With Quote
Old 13-08-15, 17:13   #3
astragsi

Stock
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 2
Cool Re: Astra F GSI

Multumesc.proiectoare am.1 bun si unu cu sticla sparta....imi mai trebuie si o fustita.nu am drumuri in oras la mine pentru suspensie sport.o sa caut sa o las mai jos dar nu foarte mult cel putin pe fata sa nu sparg baia spatele merge fara probleme jantele care le am si care vreau sa le pun nu vor atinge in veci.oz racing r16.in septembrie sper sa termin cu recarosarea.
astragsi is offline   Reply With Quote
Old 22-08-15, 22:01   #4
Cristinelul

Stage 5
 
Cristinelul's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 628
Default Re: Astra F GSI

Asta e marea problema a tuturor,nu numai a ta! Drumurile sunt la pamant am peste tot dar ne descurcam,incetisor ca nu ne grabeste nimeni! Imi place mult gsi-ul tau,tinand cont ca au inceput sa fie din ce in ce mai rare pe strazi! Sper sa ai puterea de a continua si sa nu renunti usor! BAFTA!
Cristinelul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -