Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-03-13, 21:20   #286
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masina mea: Opel Astra Bertone G Cabrio

Quote:
Originally Posted by B-99-SAA View Post
Usor prietene ca nu zice nimeni nimic de rau, incercam sa te ajutam! Foarte bine ca vine reglabila, dar daca zici ca pe fata ai pus proba si tu mergi cu ea doar in parcare... inseamna ca nu prea e de tine. Adica, nu te supara, dar cat ai pus, -cat? Arcuri doar pe spate nu stiu cat de bine da... In fine, nimic personal, astept sa vad cum arata cu ce vrei tu sa faci acolo.
-30mm exact doar pe loc ca si in palma as putea merge cu ea, si nu prea as avea unde sa merg cu masina unde sa fie ca si in palma din pacate, pe spate cum am zis era chiar necesar sa le schimb avand in vedere ca in vara am avut un mic incident si mi s-au rupt! si daca tot le-am prins astea la un pret foarte mic, am zis ca le iau ca nu am nimic de pierdut pana vine reglabila si vad cum o ajustez ca sa fie totul bine sa nu sparg nimic de pe ea!
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline  
Old 08-03-13, 22:18   #287
PH 96 K R S

Stage 5
 
PH 96 K R S's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 485
Default Re: Masina mea: Opel Astra Bertone G Cabrio

Fratele meu,vin cu postari negative deoarece iti bati joc de masina,nu ti-e mila de ea?am sa-ti urmaresc topicul sa vedem ce mai pui provizoriu.nu cred ca sunt singurul care spune asta de masinita asta.daca vrei sa nu mai fie ridicata de spate,de ce nu-ti iei si pe spate o bara "tunning"?
Si in legatura cu postarile mele negative,cred ca sunt numai la tine,intra vezi mesajele date de mine si altor colegi de forum,care intr-adevar stiu sa umble la o masina pentru a intoarce capete

Last edited by PH 96 K R S; 08-03-13 at 22:24.
PH 96 K R S is offline  
Old 08-03-13, 22:40   #288
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masina mea: Opel Astra Bertone G Cabrio

Quote:
Originally Posted by PH 96 K R S View Post
Fratele meu,vin cu postari negative deoarece iti bati joc de masina,nu ti-e mila de ea?am sa-ti urmaresc topicul sa vedem ce mai pui provizoriu.nu cred ca sunt singurul care spune asta de masinita asta.daca vrei sa nu mai fie ridicata de spate,de ce nu-ti iei si pe spate o bara "tunning"?
Si in legatura cu postarile mele negative,cred ca sunt numai la tine,intra vezi mesajele date de mine si altor colegi de forum,care intr-adevar stiu sa umble la o masina pentru a intoarce capete
asta urmeaza! am inceput cu bara fata, acum urmeaza pragurile si apoi bara spate, nu dispun de bani in prostie ca sa le iau toate odata chiar asa cum mi-as dori de acea probabil masina arata nasol, nu vad de ce e bataie de joc ca imi fac masina dupa bunul meu plac intelegi? eu nu arunc bari tuning pe ea pentru ca sa atrag priviri! o fac pentru mine daca ma intelegi?
bujuKYL is offline  
Old 08-03-13, 22:47   #289
PH 96 K R S

Stage 5
 
PH 96 K R S's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 485
Default Re: Masina mea: Opel Astra Bertone G Cabrio

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
asta urmeaza! am inceput cu bara fata, acum urmeaza pragurile si apoi bara spate, nu dispun de bani in prostie ca sa le iau toate odata chiar asa cum mi-as dori de acea probabil masina arata nasol, nu vad de ce e bataie de joc ca imi fac masina dupa bunul meu plac intelegi? eu nu arunc bari tuning pe ea pentru ca sa atrag priviri! o fac pentru mine daca ma intelegi?
Poi vad ca arunci cu banii pe bari si alte alea.la masina asta daca ii puneai o suspensie sport,niste jante late, un xenon ceva,nici nu ii trebuia altceva.
PH 96 K R S is offline  
Old 08-03-13, 22:50   #290
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Masina mea: Opel Astra Bertone G Cabrio

Quote:
Originally Posted by PH 96 K R S View Post
Poi vad ca arunci cu banii pe bari si alte alea.la masina asta daca ii puneai o suspensie sport,niste jante late, un xenon ceva,nici nu ii trebuia altceva.
vorbim prin pm sa nu incarcam aici topicul masini astuia naspa
bujuKYL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -