asa... dacia am si eu rugina la aripile din spate, chiar mi s-a umflat si vopseaua putin

... stai linistit ca sunt terorizat de rugina... dar abia a aparut acum dupa iarna asta. Da pai stau bine cu benzina ca am card de la munca de benzina si mai imi baga si mama benzina cand trebuie sa plece in afara orasului si ii dau clientii bani de benzina si imi baga mie ca stie ca nu prea am benzina, decat sa bage in tico in care e benzina.
Bobby_boss pai ar urma, niste jenti si geamuri negre, atat vreau sa-i fac nimic mai mult. dar pana acolo trebuie facuta perfecta sa nu aibe nici o mica defectiune
Si la intrebari chiar nu mi-ati raspuns

( va rog ajutati-ma ca "whuuu" ala ma dispera....
Si astazi am stat cu motoru pornit vreo 15 min asa sa vad daca porneste sistemul de racire al radiatorului... si nu a pornit nimic

n-o fi ajuns la temperatura care ar trebuii sa porneasca? ca indicatorul din bord nu merge