Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-10, 17:02   #136
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Tico - CT 27 SYN

Quote:
Originally Posted by topser View Post
Cum e cu evacuarea asta noua ?Cate parale ,unde,cum trage cum se aude, ce diametru ? Ai folosit intermediara veche ? Toba mare ce-i cu ea ? Cotul ala de deasupra puntii nu e realizat prea elegant nu se putea dintr-o bucata ?

ce de intrebari ) cu evacuare noua e bine ... trage altfel , mai bine ... de auzit se aude mai tare ca cea veche dar nu urat .. doar un pic mai tare ... am folosit toba mica de la tico si una sport un pic modificata ... diametru la teava e de 4.5 .... iar partea cu cotu ... nu stiu ... cred ca nu se putea ... momentan s-a rupt teva de la o imbinare ... iar baiatu la care am facut masina are probleme cu elevatoru si nu poate sa o ridice sa o repare si cred ca o sa stau asa cu ea pana luni ... adica sa faca ca tractoru ... daca vrei si ai drum prin cta iti dau sa faci o tura cu ea sa vezi ce inseamna altfel
__________________
aikman is offline   Reply With Quote
Old 11-07-11, 23:32   #137
Dumitra Dan

Stock
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 1
Default Re: ct27syn

cine stie cat ma costa sa o revopsesc...
Dumitra Dan is offline   Reply With Quote
Old 12-07-11, 14:34   #138
banzay

Stage 5
 
banzay's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
Default Re: Tico - CT 27 SYN

Am vazut micul verde zilele astea cum 'ragea' prin oras, dar ... condus de o domnisoara. Te pomenesti ca l-ai dat?
banzay is offline   Reply With Quote
Old 12-07-11, 19:44   #139
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Tico - CT 27 SYN

e in familie ... "domnisoara" e nevastamea
aikman is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -