Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-11-10, 09:42   #991
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by mike-fullspeed View Post
Deci si aici doar vorbe... laude... sa vada lumea ce faceti voi la masina!
Si ce ai vrut sa demonstrezi prin postul asta? Te oftici cumva ca nu te lauda si pe tine lumea sau cum? Ai grija acolo de masina ta...eu nu vad ceva cu care sa se fi laudat pustiu...sau ceva care a zis ca face la masina si nu a facut...


Asa pustiule ma bucur ca ti-ai revenit...am auzit care a fost problema. Asteptam noile upgradeuri la masinuta . Bafta
__________________
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 10:03   #992
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by mike-fullspeed View Post
Deci si aici doar vorbe... laude... sa vada lumea ce faceti voi la masina!
Asta a fost un post rautacios... d-aia renunta lumea, ca se trezesc unii sa comenteze aiurea! Arta cere sacrificii, si bani, si timp. Uneori ai bani dar nu ai timp, alteori invers. Cred ca toti resimt criza, si cred ca daca pustiu era unu d-asta de se scalda in bani facea avion din Matizu asta (sau nu avea Matiz, depinde). Asa ca hai sa ne vedem fiecare de gradina noastra, daca ai facut, foarte bine, bravo tie, inseamna ca stii cat e de greu, deci pune mana si incurajeaza-l pe om, nu doar asa... posturi aiurea...

@pustiu: capu sus, toti avem momente (eu am stat 4 luni pe bara si eram cu morcovu cand ieseam cu masina...), dar trecem peste. Noi suntem aici, daca ai nevoie de ceva doar spune-ne, acuma mergem pe dambovita si rezolvam Hai bafta, te asteptam cu modificarile!
PS: iti dau raspuns zilele astea cu ce am vorbit noi.
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline  
Old 04-11-10, 10:20   #993
pustiu_FUG
Opel Driver

Stage 5
 
pustiu_FUG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,923
Member of:
[Opel]
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Multumesc baieti, prieteni adevarati

Fiecare modifica cum poate...din ce poate si cum il duce capu

Liviu astept raspunsul

Acum am o intrebare. Ca sa imi revin in forta catusi de cat, vreau sa fac interior in imitatie de piele, fete usi cam tot ce se gaseste pe acolo inafara de scaune si bacheta momentan. Acum intrebarea este? CE CULOARE?
__________________
De vanzare
Fibra de sticla cu rasina pentru proiecte tuning
Kit-uri xenon
Alarme
Leduri
Faruri, stopuri, lupe faruri
Neoane
Anvelope noi dimensiuni rare
Vopsea Cameleon, Perlate, Flip-Flop, Orice vopsea
pustiu_FUG is offline  
Old 04-11-10, 10:21   #994
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Pustiule, daca ai nevoie de ceva ai nr-u meu. Interiorul eu zic ca merge combinatie albastru cu negru...tinand cont ca ai masina albastra o sa iasa bine
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 10:24   #995
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by Alex30 View Post
Pustiule, daca ai nevoie de ceva ai nr-u meu. Interiorul eu zic ca merge combinatie albastru cu negru...tinand cont ca ai masina albastra o sa iasa bine
Da, asa cred si eu ca merge... o combinatie frumoasa, daca nu vrei 2 culori, lasa negru simplu. Cred ca ar mai merge si alb cu negru la interior... daca ai mai multe elemente sa fie in ton.
B-99-SAA is offline  
Old 04-11-10, 10:28   #996
pustiu_FUG
Opel Driver

Stage 5
 
pustiu_FUG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,923
Member of:
[Opel]
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Hmm negru cu albastru m-am gandit prima data dar nustiu este de discutat, dar negru cu alb sau negru cu maro ca in poza mai jos parca
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	interior.jpg
Views:	64
Size:	103.6 KB
ID:	1724525  
pustiu_FUG is offline  
Old 04-11-10, 10:30   #997
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Daca vrei sa faci inafara de bancheta si scaune momentan...atunci mergi pe negru simplu la fetele de usi iar cand o sa faci si scaunele si bancheta sa mergi sigur pe albastru cu negru ca o sa iasa bine
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 11:08   #998
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Eu sunt de acord cu Mike. Baietii nu intelegeti gresit, dar aici nu este messenger sunt aproape 70 de pagini de 'mess' aici. Nu puteti sa vorbiti in particular sau pe mess treburile astea sau e mai bine cu multe posturi?!
Si ce daca unii au pareri diferite, de ce nu va convine asta ?! Daca sunteti prieteni ajutati-l pe baiat sa termine ce si-a propus ca pana acum are dreptate Mike, doar vorbe fara fapte si asa sigur inchide-ti gura la lume!
PS: Pe alte sectiuni ale forumului nu se permit discutii tip messenger, dar aici daca se permite chiar trebuie facut abuz?!
PPS: Sper ca nu va deranjat prea mult postul meu si ca a-ti inteles defapt ce am vrut sa zic!
PPPS: @Alex30 nu mai fi asa nervos si gandeste de doua ori inainte sa scri ceva. Oricum fiecare isi spune parerea indiferent daca iti convine sau nu...si citeste mai bine, este plin de posturi in care pustiu se 'lauda' ca face multe si nu s-a facut nimic! Bafta!
Robert_MNW is offline  
Old 04-11-10, 11:17   #999
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by Robert_MNW View Post
PPPS: @Alex30 nu mai fi asa nervos si gandeste de doua ori inainte sa scri ceva. Oricum fiecare isi spune parerea indiferent daca iti convine sau nu...si citeste mai bine, este plin de posturi in care pustiu se 'lauda' ca face multe si nu s-a facut nimic! Bafta!
Nu sunt nervos stai linistit...vezi ? Din anumite posturi reies anumite chestii...cand tu ai citit postul meu ai zis ca m-am enervat,cand eu am citit postul lui mike am vazut putina invidie sa zic asa. Daca pustiu nu face nimic la masina...ce se baga Mike? Sa-si vada de treaba lui si sa faca el la masina lui...Mike probabil nu-l cunoaste pe pustiu si baiatu asta poate chiar are o problema acum de a vrut sa renunte...daca nu stiti ce problema are de ce va bagati ?! Din postul care Mike la scris TOCMAI in momentul asta reiese ca l-a deranjat faptul ca noi l-am incurajat si l-am sustinut pe pustiu sa nu renunte...
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 11:31   #1000
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Eu nu inteleg de ce tot te bagi tu?! E cumva topicul tau sau simti nevoia sa te faci auzit? Calmeaza-te si citeste ce am vrut eu sa zic defapt, ti-se pare ca m-am bagat eu sa ii reprosez ceva lui pustiu
Daca Mike nu il cunoaste pe pustiu ce te face sa crezi ca este invidios pe el... Eu zic sa stai in banca ta cuminte si sa vorbesti frumos si civilizat, crezi ca poti face asta?!

PS: Daca pustiu avea probleme asa mari cum spuneti voi chiar crezi ca il mai interesa masina sau ce culoare sa faca interiorul ala 'ciumeg' de piele? Eu zic ca nu...deci?
Robert_MNW is offline  
Old 04-11-10, 11:39   #1001
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by Robert_MNW View Post
Eu nu inteleg de ce tot te bagi tu?! E cumva topicul tau sau simti nevoia sa te faci auzit? Calmeaza-te si citeste ce am vrut eu sa zic defapt, ti-se pare ca m-am bagat eu sa ii reprosez ceva lui pustiu
Daca Mike nu il cunoaste pe pustiu ce te face sa crezi ca este invidios pe el... Eu zic sa stai in banca ta cuminte si sa vorbesti frumos si civilizat, crezi ca poti face asta?!

PS: Daca pustiu avea probleme asa mari cum spuneti voi chiar crezi ca il mai interesa masina sau ce culoare sa faca interiorul ala 'ciumeg' de piele? Eu zic ca nu...deci?
Ma bag pentru ca il cunosc personal...ai ceva impotriva asta? " Eu zic sa stai in banca ta cuminte si sa vorbesti frumos si civilizat, crezi ca poti face asta?! " Daca imi arati si mie unde am vorbit eu urat si NEcivilizat promit ca nu ma mai bag ?! .... "ti-se pare ca m-am bagat eu sa ii reprosez ceva lui pustiu " Eu cred ca trebuie sa mai citesti odata ce ai scris...DA! i-ai reprosat faptul ca se "lauda" mult si nu face nimic la masina...tu nu ai vazut ce ai scris ? Te cam contrazici singur...dar NU MAI POSTEZ NIMIC in legtura cu asta...hai sa lasam topicul omului curat sa aiba unde "sa se laude" asa cum zic altii . Eu iti urez bafta
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 11:49   #1002
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by Alex30 View Post
Si ce ai vrut sa demonstrezi prin postul asta? Te oftici cumva ca nu te lauda si pe tine lumea sau cum? Ai grija acolo de masina ta...eu nu vad ceva cu care sa se fi laudat pustiu...sau ceva care a zis ca face la masina si nu a facut...

Daca si aici spui ai vorbit frumos...deci te mai bagi sau nu?
Si apropo cine nu stie ce scrie, eu sau tu? Eu zic ca tu...ti-am zis sa gandesti de doua ori. Cand am zis ca pustiu se lauda ma adresam tie, credeam ca ti-ai dat seama odata ce ai dat quote la ce am zis!
PS: Nu strica sa citesti de trei patru ori inainte sa scrii poate atunci chiar intelegi ce spune celalalt! Bafta amice!
Robert_MNW is offline  
Old 04-11-10, 12:09   #1003
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Quote:
Originally Posted by Robert_MNW View Post
Daca si aici spui ai vorbit frumos...deci te mai bagi sau nu?
Si apropo cine nu stie ce scrie, eu sau tu? Eu zic ca tu...ti-am zis sa gandesti de doua ori. Cand am zis ca pustiu se lauda ma adresam tie, credeam ca ti-ai dat seama odata ce ai dat quote la ce am zis!
PS: Nu strica sa citesti de trei patru ori inainte sa scrii poate atunci chiar intelegi ce spune celalalt! Bafta amice!
Vrei sa spui ca in postul ala am vorbit urat...si care ar fi cuvintele urate? "oftici"? Amice iti recomand sa mai deschizi un dictionar ceva. Nu e nevoie sa imi raspunzi stai linistit...Asta e ultimul post in legatura cu asta! Restul vor fi on-topic
Alex30 is offline  
Old 04-11-10, 12:21   #1004
Robert_MNW

Stage 5
 
Robert_MNW's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of:
[DAEWOO]
Thumbs up Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Nu amice, nu cuvintele ci modul in care te-ai exprimat este urat! Si spre deosebire de tine cred eu ca am deschis odata de doua ori un dictionar sau o carte de gramatica la viata mea! Vad ca nu stii sa te opresti si trebuie sa ai tu ultimul cuvant! Bafta si nu ar strica sa citesti putin regulile forumului, asta asa ca sa postezi on topic!
Robert_MNW is offline  
Old 04-11-10, 12:34   #1005
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Matizul ALBASTRU (MKI)

Eu cred ca faptele ar trebui sa vorbeasca pe un topic. Si eu eram la fel ca Pustiu la un moment dat in care spuneam ca o sa fac si ca o sa dreg. Acum spun succint ce am de spus si nu ma mai intretin la o serie de discutii... de messenger. Ca pana la urma e o garla de offtopic in ultima pagina.

PS: ar fi bine sa lasati putin aciditatile - daca cineva nu lauda un comportament si se vine si cu o explicatie in cele din urma... de ce va dati in continuare la oase?
Mustang is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -